NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Reader\'Digest, O co chodzi?
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 08:54  
Cytuj
Może ktos wie o co chodzi w tej loterii Reader's Digest?Zaznaczam,że nie wierzę w żadną wygraną.Nie wiem skąd maja moje dane ale zasypują mnie pismami w stylu "jesteś wybrana/ny".Tak samo jest z różnymi rodzajami funduszy.Ich przedstawiciele też skądś maja mój nr telefonu, znają imię i nazwisko i dzwonią jak opetani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 08:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 16:49  
Cytuj
Mi kiedyś przysłali z jakiegoś badziewia kluczyk do samochodu good Plastkowy ale zawsze to coś i tekst pod spodem : żeby wygrać samochód musisz złożyć zamówienie o wartości 99,99 zł...A do kupienia były badziewia z telezakupów sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 16:59  
Cytuj
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=49213&w=82474527
tu jest dyskusja, jak będziesz chciał to sobie przeczytasz, wciskają swoje książki na siłę i nie są wcale tanie

 
 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 17:00  
Cytuj
CYTAT
Może ktos wie o co chodzi w tej loterii Reader\'s Digest?Zaznaczam,że nie wierzę w żadną wygraną.Nie wiem skąd maja moje dane ale zasypują mnie pismami w stylu \"jesteś wybrana/ny\".Tak samo jest z różnymi rodzajami funduszy.Ich przedstawiciele też skądś maja mój nr telefonu, znają imię i nazwisko i dzwonią jak opetani.


Podam Ci podstawowe zasady dotyczące takich przesyłek:

1.Przesyłkę potraktuj od razu jakby zawierała wąglik.
2. Pod żadnym pozorem nie dawaj jej mężowi/żonie, dzieciom, teściowej, itp.
3. Zapakuj szczelnie w foliowy worek i wrzuć do odpowiedniego pojemnika - papier albo odpady niebezpieczne.
4. Umyj dokładnie ręce.
5. Usiąć w fotelu i głęboko odetchij.

Powinno być OK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Adela
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 08:44  
Cytuj
Mnie też przysłali list z informacją , że jestem jedyną osoba na Podkarpaciu ,która ma odebrać nagrodę. Za długo żyję ,aby się na to nabrać....

 
 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 08:47  
Cytuj
reader didest posuwa sie juz za daleko, mojej szwagierce przyszła przesyłka pocztowa, nie wiedząc co to jest odebrała ją. Po otwarciu pudełka była tam jakas książka, poradnik czy coś w tym stylu i kwitek do zapłaty w banku w ciągu m-ca na kwotę 70 zeta. Można było oczywiście odesłać przesyłkę, bo to była przesyłka zwrotna, więc zapakowała i odesłała.
To już szczyty. A pytanie skąd oni mają moje danę? Często na różnych kwitkach, przy umowach, itp. podpisujesz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie mooich danych.....blablabla". Po prostu jej nie podpisuj.

susza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »