NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Tomografia czy rezonans - Gdzie w stw,
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 18:52  
Cytuj
Mam takie dziwne pytanie Jak najszybciej potwierdzic lub wykluczyc guza mozgu? I gdzie takie badanie mozna wykonac w stw Meczy mnie bol glowy ciagle w jednym punkcie Moze to byc na tle nerwicowym aczkolwiek roznie moze byc Mam taka faze ze to guz przez co mam dola Jednak o tej porze roku czesto lapie mnie deprecha Przeczytam o raku oka nagle boli mnie oko wiec napewno mam raka oka itd wiem ze to smiesznie brzmi ale musze zrobic to badanie wtedy uspokoje sie nerwowo (oprocz bolu glowy mam jeszcze dretwienia rak i zawroty glowy) Moga to byc objawy tego i nie musza Wole sie zbadac i miec swiety spokoj Doradzcie cos...

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 18:52  
Cytuj

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 19:01  
Cytuj
Wydaje mi się, że powinnaś się udać do lekarza. Ale mogę się mylić, to tylko moja opinia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 19:06  
Cytuj
No cos ty..

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 28 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 19:07  
Cytuj
Nie martw sie i nie zakladaj od razu raka
Takie objawy moze miec depresja stwardnienie rozsiane borelioza rezonans jest dokładniejszy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 19:09  
Cytuj
napewno nie bagatelizuj tych objawow tylko udaj sie do lekarza
a czy tomografia czy rezonans.. niestety nie wiem..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 19:13  
Cytuj
Wydaje mu sie ze to moze na tle nerwicowym Najczesciej boli glowa gdy mam stresujacy okres plus jeszcze zima brrrr.... Nie znosze zimy Mieszkam na wsi Juz mi sie marzy kopanie ogrodka sadzenie kwiatkow slonce itd A tu narazie snieg lopata i jazdaa Zwykle dol mnie bral kolo marca a tu styczen i takie cos Za kazdym razem gdy glowa zakluje to ta mysl- RAK. Jestem sklonna wydac kase na to badanie przynajmnuej mysli uspokoje...

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 19:23  
Cytuj
kup sobie Intractum hiperici,super na kiepskie nastroje i spóbuj zacząć od mniej inwazyjnych badań

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 20:02  
Cytuj
W Stalowej Woli to u Goli a w Rzeszowie / może lepszy sprzęt/ w wielu miejscach , kolezanka robiła gdzieś koło Galerii Europa , wynik za parę minut .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 22:36  
Cytuj
Idz do neurologa z tymi objawami.a jak chcesz na teraz miec zrobione badanie.to najszybciej udac sie do sandomierza na pogotowie tam jest szpital poudarowy.na izbie przyjec powiedziec ze z silnym bolem glowy zawrotami wymioty omdlenia i badanie zrobia na miejscu.powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 23:46  
Cytuj
Sosna, może trochę Cię pocieszę, bo częste, codzienne, mocne bóle głowy, drętwienie rąk, zawroty głowy mogą wynikać z problemów w kręgosłupie szyjnym. Najlepiej idź do neurologa. (Może Ci się też wydawać ,że boli Cię ucho wewnętrzne, to nazywa się otalgia.)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 09:05  
Cytuj
Wg mnie takie objawy to kręgosłup. Rozumiem jednak bardzo dobrze twój lęk przed ,,czymś poważniejszym''. Najdokładniej i najszybciej ,,wyjaśni'' sprawę rezonans. Zadzwoń do Goli, myślę że na prywatne badanie będzie nie trzeba czekać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
W Stalowej Woli to u Goli a w Rzeszowie / może lepszy sprzęt/ w wielu miejscach , kolezanka robiła gdzieś koło Galerii Europa , wynik za parę minut .


czyli w center parku w asklepiosie- odradzam

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 28 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 15:48  
Cytuj
Nie będę mądrzejsza od lekarza,nie konczyłam medycyny ale wiem z doświadczenia na wlasnej osobie,że w Stalowej Woli nie umieją odczytywać ani opisywać tomografu i rezonansu.Wg miejscowych UCZONYCH już nie było by mnie wśrod żywych.Pojechałam na Śląsk,jestem wyleczona i mam się dobrze.Choroba okazała się banalną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 00:10  
Cytuj
zofia nie wiem czy wiesz ale elektroniczne zdjęcia MR z pracowni na ul.Wojska Polskiego własnie na Śląsku są opisywane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 11:46  
Cytuj
zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »