NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Prezydent śmieje się z mieszkańców,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 07:47  
Cytuj
CYTAT (aga21)
Tak tak a wy dalej myślcie ze prezydent za was pujdzie do pracy i zarobi krocie bo co tam przeciez wam się należy to od niego może jeszcze wam wychowowa dzieci i będzie odpowiedzialny za pasmo waszych nipowodzen życiowych.Cały rząd przydało by się wymienić ale co ja tam wiem ... wy przecież wiecie lepiej.


Ja akurat ciężko pracuje na tych, którym Lucek i jego ekipa chętnie daje. Niestety po za becikowym nie dostaję pieniędzy z budżetu. Co do rządu to pozwolę sobie zauważyć, że ten właśnie został wymieniony ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 07:47  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 09:07  
Cytuj
CYTAT

Jakoś mam poważne wątpliwości patrząc na Twoją pisownie,w której brak zasad grzeczności a o ortografach nawet nie wspomnę.
Używanie wyrazów Ciebie,Twój czy Wam w takich kontekstach jak Ty pisałaś powinnaś używać wielkiej litery,która informuje o tym, że adresata darzymy szacunkiem, że jest on dla nas osobą ważną. Używanie wielkiej litery informuje też o piszącym (nadawcy) – o tym mianowicie, że zna się on na zasadach grzeczności, że jest osobą dobrze wychowaną, co w kręgu kultury zachodnioeuropejskiej jest ważną wartością.


Szkoda,że nie zauważa się tego u "przodowników" w tematach politycznych umiechW kręgu kultury zachodnioeuropejskiej jest wiele pozornych wartości, uśmiech z twarzy nie schodzi ale ciężko o szklankę wody.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 11:39  
Cytuj
Każdy tylko pisze. ..mówi. .. bo jak poprzednicy to... A kurde teraz mamy nową władza niech rządzą jak się należy a nie płaczą bo poprzednicy to... poprzednicy tamto... A SM niech nie kasuje posty które są niesmak nowej władzy. ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 11:57  
Cytuj
Ostatnio zaobserwowałem ,ze nasze miasto po wyborach samorządowych i parlamentarnych ze wszech władzą PISU stacza się po równi pochyłej ku przepaści, a obecne władze miasta nic nie robią aby tego uniknąć. Cały czas szukają tylko tematów zastępczych aby ludziom mydlić oczy a nic nie robią. Od czas objecia urzedu przez miłosciwie nam panującego Lucjusza żaden większy podmiot gospodarczy nie otworzył swoich skrzydeł,żadnych inwestycji miejskich poza kurtynami wodnymi i tymczasowym lodowiskiem po którym zostanie tylko miejska kuweta dla zaspokojenia niezbednych potrzeb mieszkańców wszakże stracze to najważniejsza rzecz w mieście co Lucek eksponował podczas meetingów z mieszkańcami a teraz zawiąZał jeszcze jakieś śmiechu warte grono rady starszych, gdzie radni Majgier i Paszkiewicz śą najstarsi. ja się pytam kto zapłaci za wynajem sal w magistaracie aby to szanowne grono mogło podyskutować o dupie marynie, a radni Paszkiewicz i Majgier powinni się zdecydować do którego kółka adoracyjnego się zapisać po jak pod jedną dupą zmieścić dwa fotele, koń by się usmiał. jak tak dalej pójdzie w Stalowej Woli nie będzie juz nic i niczego jak grzmiał kandydqat na prezydenta Białegostoku pierwowzór Lucka KOKONOWICZ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 12:09  
Cytuj
Nasz kochany prezydent stalówki ze swojego urzędu uczynił tube propagandową i śmieje się w twarz z wszystkich mieszkańców że ich zrobił w konia. Zaczął urzedowanie od krytyki poprzednika a sam nic nie robi. Niewypał z lodowiskiem, ciekaw jestem kto pokryje gigantyczne koszty wypożyczenia i eksploatacji oczywiście my , a przeciez to żadna inwestycja. W miescie nie ma żadnych inwestycji, na nic nie ma pieniedzy nic się nie dzieje, stołki w spółkach miejskich poobstawiał swoimi. Nie ma żadnej wizji miasta na rozwój, zaden nowy podmiot nie uruchomił działalności a totalna klapą zakończy się fuzja zakładu komunalnego z technocentrum i mksem. Tylko w miejskiej tv mozna zobaczyć jego uśmieszek i dostrzec że ma nas mieszkańców daleko w ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio zaobserwowałem ,ze nasze miasto po wyborach samorządowych i parlamentarnych ze wszech władzą PISU stacza się po równi pochyłej ku przepaści


Ale cie zakodowali Jedrus.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 17:39  
Cytuj
"(...) ja mam dobrą pracę i wy uczony zawód dobrze zarabiam bo na to ciężko zapracowałam w przeszłości i nic nie brakuje mojej rodzinie ważne żeby było zdrowie ,a nie jak wy polaki cebulaki trzeba było się uczyć w szkole(...) "


aga21 czytając Twoje wpisy nieźle się uśmiałam smiech2
dzięki!!!

Zastanawia mnie jedno co za szkoła wypuszcza takich "głąbów" - bez szacunku dla odbiorcy (jakiegokolwiek), słowa pisanego czy języka ojczystego...mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »