NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Prezydent śmieje się z mieszkańców,
Posty: 10
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 20:37  
Cytuj
Nasz kochany prezydent stalówki ze swojego urzędu uczynił tube propagandową i śmieje się w twarz z wszystkich mieszkańców że ich zrobił w konia. Zaczął urzedowanie od krytyki poprzednika a sam nic nie robi. Niewypał z lodowiskiem, ciekaw jestem kto pokryje gigantyczne koszty wypożyczenia i eksploatacji oczywiście my , a przeciez to żadna inwestycja. W miescie nie ma żadnych inwestycji, na nic nie ma pieniedzy nic się nie dzieje, stołki w spółkach miejskich poobstawiał swoimi. Nie ma żadnej wizji miasta na rozwój, zaden nowy podmiot nie uruchomił działalności a totalna klapą zakończy się fuzja zakładu komunalnego z technocentrum i mksem. Tylko w miejskiej tv mozna zobaczyć jego uśmieszek i dostrzec że ma nas mieszkańców daleko w ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 20:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 20:54  
Cytuj
@putin
Aż tak źle nie będzie. ARP ma parcie na szukanie najemców na swoje nieruchomości w strefie. Ale to za mało. ARP powinna być wisienką na torcie, a tu lipa. Będzie grała główne i niestety jedyne skrzypce. Inni inwestorzy, którzy sami odkryli potencjał inwestycyjny naszego miasta, szybko potkną się o zwiększone podatki, biurokrację i partyjniactwo.

Frac się wycofuje, jego halę czeka marazm z powodu braku modernizacji, salon samochodowy nie powstał, Ikea ma opóźniona kolejna rozbudowę. Brak działań w kierunku rozwoju terenów inwestycyjnych. Brak pomysłu na nowe tereny mieszkalne.

Mamy natryski, lodowisko, kilka groszy obniżki i PREZYDENTA PATRYJOTĘ.

Zaczynam się zastanawiać, czy warto było.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 21:01  
Cytuj
A co wy myślicie ze on cuda zrobi??? To tylko człowiek z pustego to nawet Salomon nie naleje. Każdy tylko narzeka na wszytko najlepiej siąść przed komputerem i krytykować.A co poprzednik Ślęzak takiego wielkiego zrobił o wszystko można się czepiać Lucek się przynajmniej uśmiecha a Shrek nadęty borsuk. Boli was coś to proponuje maść na ból dupy !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 21:23  
Cytuj
zgadzam się z PUTINEM ,że ma nas wszystkich w dupie. Osobiście dwa razy rozmawiałam z nim w sprawie, którą sam spieprzył i za każdym razem obiecał to naprawić uścisnął mi dłoń poklepał po plecach uśmiechnął się bardzo miło i uważał że sprawa jest załatwiona .ale przecież nie można wymagać od niego żedy załatwił coś zwykłemu obywatelowi i to gorszego sortu jak nie ma telewizji i gazet .za to bardzo ładnie przypisuje sobie czyjąś pracę .wigilię pod domem kultury organizowało jak co roku stowarzyszenie DOBRO POWRACA a nie lucek ale lansować się trzeba .daję sobie ręce uciąć że gdyby nie było kamer nie było by i jego . Panie Prezydencie jest Pan osobą nie nadającą się na to stanowisko robi Pan z prostych ludzi idiotów ,tylko że ci idioci mają rozum i ktoś kiedyś może Pana na taczkach wywieźć .daj Boże żeby była wtedy telewizja fajnie będzie .

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
A co wy myślicie ze on cuda zrobi??? To tylko człowiek z pustego to nawet Salomon nie naleje. Każdy tylko narzeka na wszytko najlepiej siąść przed komputerem i krytykować.A co poprzednik Ślęzak takiego wielkiego zrobił o wszystko można się czepiać Lucek się przynajmniej uśmiecha a Shrek nadęty borsuk. Boli was coś to proponuje maść na ból dupy !!!


Nikt nie oczekuje cudu. Wystarczy, żeby przestał się zajmować drobnostkami dla zwykłego urzędnika, a zadbał o grube projekty. Zwłaszcza o rozwój miasta. Bo jak do tej pory z własnej niewiedzy tylko szkodzi.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 21:38  
Cytuj
CYTAT (aga21)
A co wy myślicie ze on cuda zrobi??? To tylko człowiek z pustego to nawet Salomon nie naleje. Każdy tylko narzeka na wszytko najlepiej siąść przed komputerem i krytykować.A co poprzednik Ślęzak takiego wielkiego zrobił o wszystko można się czepiać Lucek się przynajmniej uśmiecha a Shrek nadęty borsuk. Boli was coś to proponuje maść na ból dupy !!!


Z pustego? Szrek, podniósł wpływy z podatków nie podnosząc ich. Wiesz jak to zrobił? Masz pojęcie jak to się robi? Pewnie nie, dlatego piszesz o bólu dupy. Ty nie masz żadnych wymagań ani oczekiwań. Wystarczy, że się facet uśmiecha. Jakie społeczeństwo tacy rządzący.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 22:04  
Cytuj
A Ty "Andrzejek" co posty nabijasz bo nic do tematu nie wnosisz.Taki z Ciebie ekonomista to wyjaśnij mi jak podniósł te wpływy z podatku no oświeć mnie pochwal się swoją wiedzą bo Ty to chyba bardzo mądry człowiek jesteś tyle dobrego byś zrobił gdybyś był prezydentem,Ty to chyba geniusz jesteś wszystko wiesz a ja biedna ciemnota nic nie wiem i nie mam żadnych oczekiwań bo co bo jestem kobietą a kobieta to już nie ma rozumu.Ty je ....y szowinisto! Weź się lepiej do roboty a nie hejty Ci w głowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 22:29  
Cytuj
Aga, wyręczę Andrzejka i ja Ci to wyjaśnię. Ekonomistą nie jestem, ale mam więcej niż 21 lat, dwa cycki i pofarbowany na czarno łeb. Za czasów rządów prezydenta Szlęzaka miasto "urosło" pod względem przemysłu. Mam na myśli takie firmy jak Alutec, Uniwheels, Liu-Gong, Ikea nie wspominając o Vivach itp. To te firmy generują właśnie zysk podatkowy dla miasta. To te firmy każdego miesiąca wydają setki tysięcy złotych w Stalowej Woli w takich firmach jak Elmat, Unimet, Stalmet, Zbimar etc. Można wymieniać w nieskończoność. Te firmy dają właśnie poprzez zakupy i odprowadzony podatek zyski dla naszego miasta. Młódka jesteś, mało jeszcze wiesz. Żyjesz lodowiskiem, światełkami na ulicach, mgiełkami, śpioszkami i uśmiechem ministranta nie mając elementarnej wiedzy o tym co przynosi zyski do budżetu miasta. Wybaczam. Dorośniesz - zrozumiesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 22:42  
Cytuj
CYTAT
A Ty "Andrzejek" co posty nabijasz bo nic do tematu nie wnosisz.Taki z Ciebie ekonomista to wyjaśnij mi jak podniósł te wpływy z podatku no oświeć mnie pochwal się swoją wiedzą bo Ty to chyba bardzo mądry człowiek jesteś tyle dobrego byś zrobił gdybyś był prezydentem,Ty to chyba geniusz jesteś wszystko wiesz a ja biedna ciemnota nic nie wiem i nie mam żadnych oczekiwań bo co bo jestem kobietą a kobieta to już nie ma rozumu.Ty je ....y szowinisto! Weź się lepiej do roboty a nie hejty Ci w głowie.


Śmiem twierdzić, że Andrzejek wniósł więcej od Ciebie. Wpływy do budżetu to iloczyn liczby podatników i wysokości stawek podatku. Szlęzak zwiększył dochody budżetowe dwukrotnie, zwiększając liczbę płacących podatek przy utrzymaniu względnie stałych stawek tej daniny. Tymczasem obecny prezydent podniósł stawki. Zwiększył wpływy budżetowe, ale niestety na krótko. Mamy wolność gospodarczą i osobistą, więc wraz ze wzrostem opodatkowania będzie spadała liczba płatników - będą mogli się przenieść do innych gmin, gdzie stawki podatków będą niższe. Mechanizm ten skrzętnie wykorzystano w okolicznych gminach - można przecież wykorzystywać atuty Stalowej Woli tuż za jej granicą. Niestety, w takim przypadku mieszkańcy miasta ponoszą koszty budowania marki i jej reklamy, ale zyski wędrują do okolicznych miejscowości.

Czas ma kluczowe znaczenie. Efekt zmiany podatków jest widoczny dopiero po kilku latach. Tak jak dopiero w ubiegłym roku było szczególnie widoczne efekt niskich podatków w wyniku kryzysu sprzed kilku laty, tak dopiero za kilka lat zobaczymy efekty obecnych działań.

Chyba, że wraz ze wzrostem podatków płatnicy dostaną więcej usług lub będą one lepszej jakości. Na razie jednak nic na to nie wskazuje.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 22:43  
Cytuj
Ty myślisz że ja mam 21 lat bo taki man login i wstawiłam swoje prawdziwe zdjęcie to chyba musiałabym być tobą żeby tak zrobić a z tym postem do Andrzeja to była ironia ,no ale co ja tam wiem jestem młoda bo mam w avatarze zdjęcie młodej dziewczyny to musze być guwniara co nic nie wie o Bożym świecie.Sama zrób coś dla miasta może będziesz chętna do założenia schroniska dla zwierząt nadałabys się serio pisze razem z andrzejki to jest dobry pomysł co Ty na to ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
Aga, wyręczę Andrzejka i ja Ci to wyjaśnię. Ekonomistą nie jestem, ale mam więcej niż 21 lat, dwa cycki i pofarbowany na czarno łeb. Za czasów rządów prezydenta Szlęzaka miasto "urosło" pod względem przemysłu. Mam na myśli takie firmy jak Alutec, Uniwheels, Liu-Gong, Ikea nie wspominając o Vivach itp. To te firmy generują właśnie zysk podatkowy dla miasta. To te firmy każdego miesiąca wydają setki tysięcy złotych w Stalowej Woli w takich firmach jak Elmat, Unimet, Stalmet, Zbimar etc. Można wymieniać w nieskończoność. Te firmy dają właśnie poprzez zakupy i odprowadzony podatek zyski dla naszego miasta. Młódka jesteś, mało jeszcze wiesz. Żyjesz lodowiskiem, światełkami na ulicach, mgiełkami, śpioszkami i uśmiechem ministranta nie mając elementarnej wiedzy o tym co przynosi zyski do budżetu miasta. Wybaczam. Dorośniesz - zrozumiesz.


Jestem pod wrażeniem umiech
Nadzieja na normalność w mieście jeszcze nie umarła umiech

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Ty je ....y szowinisto! Weź się lepiej do roboty a nie hejty Ci w głowie.


Jebłem bez kropek smiech2 Bierzesz się za bronienie nieroba ? Który tyra na 5 etatów potluczony? Skończyło się lansowanie bo i skończyły się projekty rozpoczęte przez Szreka ? W zeszłym roku budżet robili poprzednicy ... ok ... zobaczymy co ciekawego zrobi w tym ... nie zgoni na budżet i na to że opozycja nie daje im rządzić jak to robi Beata nie wiem za rok go obronisz bo w tym po prostu nie masz czym ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
Ty myślisz że ja mam 21 lat bo taki man login i wstawiłam swoje prawdziwe zdjęcie to chyba musiałabym być tobą żeby tak zrobić a z tym postem do Andrzeja to była ironia ,no ale co ja tam wiem jestem młoda bo mam w avatarze zdjęcie młodej dziewczyny to musze być guwniara co nic nie wie o Bożym świecie.Sama zrób coś dla miasta może będziesz chętna do założenia schroniska dla zwierząt nadałabys się serio pisze razem z andrzejki to jest dobry pomysł co Ty na to ?


Tym wpisem udowadniasz innym, że trzeba traktować jak nastoletnią trzpiotkę. Zero argumentu, wiadro pomyj i jadu. Racji nie ma ten, kto głośniej krzyczy ;-)

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 22:59  
Cytuj
A hejtujcie sobie mnie ,Lucka i kogo jeszcze tam chcecie może wam ulzy troszkę ja mam dobrą pracę i wy uczony zawód dobrze zarabiam bo na to ciężko zapracowałam w przeszłości i nic nie brakuje mojej rodzinie ważne żeby było zdrowie ,a nie jak wy polaki cebulaki trzeba było się uczyć w szkole a nie kamykami rzucać tylko zazdrościć potraficie jak komuś się lepiej powodzi taka mentalność polaków.Trzeba było wybrać Ślezaka sami wybraliście Nadbreźnego to o co wam teraz chodzi srajcie dalej do swojego gniazda bo co wam tam szkodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
Nasz kochany prezydent stalówki ze swojego urzędu uczynił tube propagandową i śmieje się w twarz z wszystkich mieszkańców że ich zrobił w konia. Zaczął urzedowanie od krytyki poprzednika a sam nic nie robi. Niewypał z lodowiskiem, ciekaw jestem kto pokryje gigantyczne koszty wypożyczenia i eksploatacji oczywiście my , a przeciez to żadna inwestycja. W miescie nie ma żadnych inwestycji, na nic nie ma pieniedzy nic się nie dzieje, stołki w spółkach miejskich poobstawiał swoimi. Nie ma żadnej wizji miasta na rozwój, zaden nowy podmiot nie uruchomił działalności a totalna klapą zakończy się fuzja zakładu komunalnego z technocentrum i mksem. Tylko w miejskiej tv mozna zobaczyć jego uśmieszek i dostrzec że ma nas mieszkańców daleko w ...
POKAZ CO TY POTRAFISZ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 23:06  
Cytuj
Jebłem potluczony Co to za dobry zawód ? zmywak w UK ? smiech2 jak już tak sobie żartujemy ... ale w zasadzie miło przeczytać że ktoś jest zadowolony z życia jak ja cool girl

CYTAT
a nie jak wy polaki cebulaki


Niemka ? czy Żydówka jak to drugie to się nie przyznawaj :szok:

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
A hejtujcie sobie mnie ,Lucka i kogo jeszcze tam chcecie może wam ulzy troszkę ja mam dobrą pracę i wy uczony zawód dobrze zarabiam bo na to ciężko zapracowałam w przeszłości i nic nie brakuje mojej rodzinie ważne żeby było zdrowie ,a nie jak wy polaki cebulaki trzeba było się uczyć w szkole a nie kamykami rzucać tylko zazdrościć potraficie jak komuś się lepiej powodzi taka mentalność polaków.Trzeba było wybrać Ślezaka sami wybraliście Nadbreźnego to o co wam teraz chodzi srajcie dalej do swojego gniazda bo co wam tam szkodzi.


Wybacz, ale jak dotąd jesteś jedyną, która popiera działania prezydenta. Śmiem twierdzić, że w tym temacie wypowiadają się raczej jego przeciwnicy, którzy zostali w wyborach przegłosowani. Widocznie już dostrzegli, co czeka nas w przyszłości. Tymczasem na stołku siedzi pozer, który inkasuje za pełnienie tej jakże ważnej i odpowiedzialnej funkcji odpowiednie alimenty. Niestety, zajmuje się działaniami, które można zlecić pierwszemu lepszemu urzędnikowi z magistratu. Wybacz, ale skoro mieszkańcymu płacą za pełnienie tej funkcji, to mają pełne prawo wymagać działań adekwatnych do pensji. Śpiochami czy mgiełkami mógłby się zająć licealista w ramach podnoszenia zachowania. Od prezydenta marży należy wymagać więcej. W końcu płacą mu za reprezentowanie swoich interesów na zewnątrz, a nie bieganie po osiedlu z namiotem.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 23:19  
Cytuj
Tak tak a wy dalej myślcie ze prezydent za was pujdzie do pracy i zarobi krocie bo co tam przeciez wam się należy to od niego może jeszcze wam wychowowa dzieci i będzie odpowiedzialny za pasmo waszych nipowodzen życiowych.Cały rząd przydało by się wymienić ale co ja tam wiem ... wy przecież wiecie lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 23:30  
Cytuj
Wydaje mi się, że Aga poziomem swoich wypowiedzi, merytoryką, ortografią i stylistyką sama strzeliła sobie w kolano i dyskusję z nią czas zakończyc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 23:46  
Cytuj
CYTAT
Tak tak a wy dalej myślcie ze prezydent za was pujdzie do pracy i zarobi krocie bo co tam przeciez wam się należy to od niego może jeszcze wam wychowowa dzieci i będzie odpowiedzialny za pasmo waszych nipowodzen życiowych.Cały rząd przydało by się wymienić ale co ja tam wiem ... wy przecież wiecie lepiej.


Miał dbać o rozwój miasta. Tak obiecywał w kampanii. A tego nie robi. To po kiego grzyba mieszkańcy robią zrzutę i płacą mu za lans w mediach i pozorowanie działań? W dodatku takie pieniądze.

Naobiecywał, to teraz od niego wymagają. Mogą, bo mu płacą. Jak każdy pracodawca.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 00:01  
Cytuj
Jeśli tak zażarcie bronisz Nadbereżnego to może ustosunkuj się do tego artykułu a szczególnie komentarzy pod nim.
http://stalo(...)id=34366 
Bardzo ciekawy jestem twojego komentarza.
CYTAT (aga21)
ja mam dobrą pracę i wy uczony zawód dobrze zarabiam bo na to ciężko zapracowałam w przeszłości

Jakoś mam poważne wątpliwości patrząc na Twoją pisownie,w której brak zasad grzeczności a o ortografach nawet nie wspomnę.
Używanie wyrazów Ciebie,Twój czy Wam w takich kontekstach jak Ty pisałaś powinnaś używać wielkiej litery,która informuje o tym, że adresata darzymy szacunkiem, że jest on dla nas osobą ważną. Używanie wielkiej litery informuje też o piszącym (nadawcy) – o tym mianowicie, że zna się on na zasadach grzeczności, że jest osobą dobrze wychowaną, co w kręgu kultury zachodnioeuropejskiej jest ważną wartością.
CYTAT (aga21)
wybrać Ślezaka

Nawet nie wiesz jak nazywał się poprzednik więc Cię informuje,że nie Ślęzak a Szlęzak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 00:16  
Cytuj
"DOKTOR" na prezydenta!!!ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 00:53  
Cytuj
CYTAT
"DOKTOR" na prezydenta!!!ok


Popieram. Przynajmniej nie będzie brał kredytów.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 02:48  
Cytuj
Co wy się boicie. Szleżak zostawił podstawy do wzrostu dochodów żeby spłata zobowiązań była drobiazgiem.

Jeżeli tak zrobil.

Co jednak wszystkich powinno cieszyć to, to ze został odsunięty od decydowania gdy stracił zdolność pozyskiwania pieniędzy na sponsorowanie tzw. inwestorow.

Jeżeli miałby dostęp do pieniędzy to dalej budowalby szklane magistraty, termy, drogi zamienial na skwery dla strategicznych inwestorów którym to zwyczajnie sponsorowal.

Ale pieniądze się skończyły i Pan Andrzej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 07:40  
Cytuj
CYTAT (aga21)
A Ty "Andrzejek" co posty nabijasz bo nic do tematu nie wnosisz.Taki z Ciebie ekonomista to wyjaśnij mi jak podniósł te wpływy z podatku no oświeć mnie pochwal się swoją wiedzą bo Ty to chyba bardzo mądry człowiek jesteś tyle dobrego byś zrobił gdybyś był prezydentem,Ty to chyba geniusz jesteś wszystko wiesz a ja biedna ciemnota nic nie wiem i nie mam żadnych oczekiwań bo co bo jestem kobietą a kobieta to już nie ma rozumu.Ty je ....y szowinisto! Weź się lepiej do roboty a nie hejty Ci w głowie.


Zwiększył liczbę zakładów, inwestorów w Stalowej Woli. Otworzył tereny byłej HSW dla nowych inwestycji.
Postów nie nabijam. Odpowiadam takim wolnomyślicielom jak ty.
Nie napisałem, że kobieta nie ma rozumu tylko, że ty nie masz rozumu. Nie obrażaj pozostałych kobiet.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »