NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
kawiarnia tylko dla kobiet, witam wszystkie internautki
~~ifg
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 21:01  
Cytuj
ehh ;p
zalozmy ze nawet jestem w stanie zrozumiec ze kobiety moga miec potrzebe spotykania sie w swoim gronie bez swiadkow, widzialbym to bardziej tak :] pozbierac tych xxx kobitek, ktore zobowiaza sie wplacac skladki wzamian za co dostana wymarzona miejscowke do potrzeb wszelkich, znalezc "siostre" ktora na dupie nie usiedzi i zajmie sie tym pro bono :] mozna z tego probowac zrobic zabieg pjarowy i gdzies sie podpinac, chyba mnie fantazja poniosla, ale zeby nie bylo ze sie nie staram smiech2, w kazdym razie cos takiego dla przyjemnosci, a nie dla floty :]

pisz ewela nie obrazaj sie o byle co :-)

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 21:01  
Cytuj

 
 
 
 
~~ewela0801
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 21:29  
Cytuj
a jakoś straciła ochotę na pisanie idę spać dobranoc wszystkim

 
 
 
 
~~nimfa
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 23:08  
Cytuj
Mnie ten pomysł bardzo się podoba.
Chodzi mi o kobiecą kawiarenkę. Jestem jak najbardziej za.
Ale rzeczywiście tyle współwłaścicielek... Każda będzie chciała coś wnieść od siebie.... Ale z drugiej strony - istnieją takie lokale w Polsce od dawna i prosperują znakomicie. Sama miałam zamiar zabrać się za taką inwestycję.
Niestety Stalowa Wola jest jeszcze nie gotowa na takie przedsięwzięcie.

Ale Popieram gorąco i jeśli dojdzie to do skutku chętnie zostanę współwłaścicielką cool girl

 
 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 23:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Som1
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 23:29  
Cytuj
Panowie wyobraźcie sobie takie miejsce, ale tylko dla nas, czysta abstrakcjaumiech

 
 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 23:32  
Cytuj
~~Som1 takich miejsc jest dużo w Stalowej - bary mordownie, do których żadna kobieta nie wejdzie good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 08:40  
Cytuj
hej ewela, może pójdźmy o krok dalej, kawiarenka dla kobiet może i o.k. tylko, że ja np. chcac iśc do baru ze znajomymi nie będę odtrącała znajomych płci przeciwnej. Sądzę, że takich kobiet jest więcej, nawet spotkania klasowe zbytnio odpadają no bo juz nawet w ekonomiku gdzie były praktycznie same dziewczęta są i chłopcy. Przyznając szczerze jak już ktoś skleja całą paczkę do kupy to są to głównie oni. Ale jakbyś tak poszerzyła działalnośc o wieczorne występy facetów w stringach to miałabyś chociaz gwarantowaną obsługę wieczorów panieńskich. Otwierając kawiarenke czy bar dla samych kobiet sama ograniczasz automaycznie klientele o ponad połowę , nie kryjmy - Panowie stanowią grubo ponad połowę klienteli barów.

susza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ewela0801
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 09:36  
Cytuj
oj no z tymi facetami to może macie rację! ale Ja nie chciałabym żeby kawiarenka przeistoczyła się w pijalnię piwa i studio oglądania meczy!

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »