NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Samochód zastępczy na czas naprawy,
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 09:51  
Cytuj
Czy orientuje się ktoś, które zakłady mechaniczne oferują auto zastępcze na czas naprawy i jaka jest mniej więcej cena za udostępnienie takiego auta ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 09:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 10:44  
Cytuj
A to nie ubezpieczyciel dostarcza auto zastępcze? Za darmo nikt ci autka zastępczego nie da.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 12:19  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=351854

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 15:48  
Cytuj
CYTAT
Czy orientuje się ktoś, które zakłady mechaniczne oferują auto zastępcze na czas naprawy i jaka jest mniej więcej cena za udostępnienie takiego auta ?
Chodzi o naprawę mechaniczną czy blacharską (stłuczka)?Po stłuczce o auto zastępcze domagaj się od ubezpieczyciela sprawcy lub swojego jeśli masz autocasko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 23:25  
Cytuj
Ja po wypadku dostałem nowego mondziaka na 6 tygodni na zastepcze u Pana Słomianego w Nisku. Po pierwsze polecam robotę, po drugie zajeli sie uzeraniem z ubezpieczycielem i bez stresu mialem zastepcze auto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2016r. 10:33  
Cytuj
Drodzy użytkownicy jak zawsze skomplikowaliście prostą sprawę. Potrzebuję auta na czas naprawy mechanicznej na jeden dzień i pytam, który warsztat mi zaoferuje auto zastępcze na dojazd do pracy. Nie mam możliwości od kogo pożyczyć auta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sty 2016r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
Drodzy użytkownicy jak zawsze skomplikowaliście prostą sprawę. Potrzebuję auta na czas naprawy mechanicznej na jeden dzień i pytam, który warsztat mi zaoferuje auto zastępcze na dojazd do pracy. Nie mam możliwości od kogo pożyczyć auta.


Oj to już nie pytaj bo jeszcze bardziej skomplikują ci tak prostą sprawę.Radź sobie sam

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sty 2016r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
Drodzy użytkownicy jak zawsze skomplikowaliście prostą sprawę. Potrzebuję auta na czas naprawy mechanicznej na jeden dzień i pytam, który warsztat mi zaoferuje auto zastępcze na dojazd do pracy. Nie mam możliwości od kogo pożyczyć auta.


kiedys na miescie widzialem chyba auto zastepcze u tabora. tak mi sie kojarzy. Auta zastepcze sa tez na pewno w ASO toyota czy VW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »