NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Ortodontka Bara, Długość noszenia aparatu ortodontycznego
Posty: 2
Dołączył: 1 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 09:13  
Cytuj
Witam,
Czy moglibyście podać, jak długo nosiliście aparat ortodontyczny u Pani Bary?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 09:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 6 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 09:45  
Cytuj
Ja jeszcze nosze w czerwcu bedzie 3 lata mam na dol aparat sciagany i cwiczenia co robie to zalezy od wady ale nauczyla sie i robi bardzo dobrze !!!!!!! jedna bedzie nosic osoba 3 lata druga 5 lat zalezy ona sama ci powie ty jak jestes u niej sluchaj sie ona sie wyuczyla wiec nie libi jak jej ktos mowi i sie miesza w robote chodz ona jest lekarzem i sama robi skupia sie i ci powie jak starczy leczenia tylko sluchaj sie jej to nie ejst an 5 minut w tym sie wykwalikwikowala i dziala serio umiech a czemu pytasz tutaj rozmawiaj z nia chyba ze wolisz tu ok to napisalam umiech


Moderowano przez: panna_pina
Zabronione jest:
publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Ponieważ jest to kolejny raz. Proszę całą powyższą wiadomość poprawić zgodnie z zasadami językowymi i wysłać ją po poprawie na moje PW. Inaczej będzie ban.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 09:59  
Cytuj
latika52 jaki aparat bedziesz zakladac? zdewcydowalas sie juz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 10:23  
Cytuj
Ja już noszę aparat stały kosmetyczny, więc moje pytanie nie wynikało z tego, że się dopiero zastanawiam czy założyć, tylko z tego, że wydaje mi się, że noszę za krótko, żeby już teraz się o to pytać. Tak jak bywa miła, tak samo bywa nerwowa. W sumie to się jej nie dziwie, bo odpowiada za czyjś zgryz. I nie zgodzę się z tym, że jak 2 zębów brakuje, to będzie się mieć ściągany. Ja mam stały. Wynika to z wieku. Z tego co się orientuje, aparat ruchomy to się nosi tylko w podstawówce, może jakimś cudem w gimn, ale na pewno nie później. No i też nieraz słyszy się o tym, że ktoś żeby założyć stały, musi jakieś zęby usunąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »