NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Wódka na wesele,
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 09:12  
Cytuj
Wiesz Fiodor najlepsze jest jak inni piją wódkę ''na siłę'',w towarzystwie,to jest normalne.Jak el.banan napije się wódki raz a tygodniu(nie piszę że się urżnie)to co w tym złego lub nawet codziennie po baniaczku,dwa do snu?Ja też lubię wódkę,lubię też słodycze,tłuste,smażone.Jem to w małych ilościach i nie codziennie,uprawiam sport i wyglądam ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 09:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 09:47  
Cytuj
u mnie byl Pan Tadeusz czyli tradycyjnie. Ja ogolnie mysle, ze nie nalezy eksperymentowac, bo tak naprawde jak kupisz jakas malo znana wodke, to pewnie niektorzy nie beda zadowoleni. Ogolnie wszystkim jest trudno dogodzic, ale jak kupisz standarowa wodke, jak wlasnie Pan Tadeusz, to takich niezadowolonych wcale nie powinno byc duzo. I o to wlasnie w tym chodzi. Z kolei moja sisotra ma wesele we wrzesniu i ... nie kupuje zadnej wodki. To chyba najgorszy scenariusz. Moze nie dla mnie, bo ja jakos sie obejde, ale duzo osob nie bedzie zadowolonych. Odradzalem jej to, ale to jak grochem o sciane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd: PiSdzigród
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 09:55  
Cytuj
CYTAT (fiutor)


Pyszna wódkazaklopotanyJak wódka ci smakuje to masz bardzo poważny problem.Wòdka to wòdka,nie ma znaczenia jaka marka.Dzisiaj wszystko robione na jedno kopyto



Fiutor nie wiem jakim cudem to przeoczyłem ale twój pusty łeb więcej pustki nie pomieści sciana całe życie chlałeś ruski spiryt to i kubki smakowe ci zgniły ... wszystko robione jest na "jedno kopyto" ... ogarnij się i przestań bredzić

Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (fiutor)


Pyszna wódkazaklopotanyJak wódka ci smakuje to masz bardzo poważny problem.Wòdka to wòdka,nie ma znaczenia jaka marka.Dzisiaj wszystko robione na jedno kopyto



Fiutor nie wiem jakim cudem to przeoczyłem ale twój pusty łeb więcej pustki nie pomieści sciana całe życie chlałeś ruski spiryt to i kubki smakowe ci zgniły ... wszystko robione jest na "jedno kopyto" ... ogarnij się i przestań bredzić


Przeoczyłeś,bo ostatnio rozkojarzony jesteś,odstawiłeś sok z buraka i widać efekty.Wódka to wódka,jak zimna to każda będzie smakować.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd: PiSdzigród
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 11:04  
Cytuj
CYTAT (fiutor)
Jak wódka ci smakuje to masz bardzo poważny problem...jak zimna to każda będzie smakować.


:szok:

Weź się zdecyduj nie wiem tu niema co komentować ..tu trzeba dzwonić do odpowiedniego lekarza

Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie wódka gdy jest zimna to jest pyszna ... Ostatnio w większej ilości piłem Żytnią ... była ok i łeb nie bolał ... tak jak pisałem w tamtym temacie ... nie wiem ile sztuk wódki potrzebujesz ale gdyby nawet z 200 butelek i dorzucisz po 5 do butelki czyli zamiast 20 zł dasz 25zł hurtem to będziesz miał naprawdę spoko wódkę a dojdzie Ci 1 tyś zł ...a goście będą pamiętać że miałeś wódke z górnej półki ... wesele ma się (najczęściej) raz w życiu ... i niema co oszczędzać ok


http://panoramafirm.pl/hurtownie_alkoholi/podkarpackie,stalowowolski,stalowa_wola

może tu coś znajdziesz ...


Pyszna wódka?Chyba wiesz do jakiej poradni się kwalifikujesz?ok

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd: PiSdzigród
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
Wiesz Fiodor najlepsze jest jak inni piją wódkę ''na siłę'',w towarzystwie,to jest normalne.Jak el.banan napije się wódki raz a tygodniu(nie piszę że się urżnie)to co w tym złego lub nawet codziennie po baniaczku,dwa do snu?Ja też lubię wódkę,lubię też słodycze,tłuste,smażone.Jem to w małych ilościach i nie codziennie,uprawiam sport i wyglądam ok.


Co ja mam napisać ... czytaj aż przyswoisz nie wiem

Natomiast to co piszesz ... tylko potwierdza twój "bystry intelekt" ...w jednym poście pisać tak ... a za chwilę samemu sobie zaprzeczać ... mistrzostwo potluczony

"chyba wiesz do jakiej poradni się kwalifikujesz" ?

Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wiesz Fiodor najlepsze jest jak inni piją wódkę ''na siłę'',w towarzystwie,to jest normalne.Jak el.banan napije się wódki raz a tygodniu(nie piszę że się urżnie)to co w tym złego lub nawet codziennie po baniaczku,dwa do snu?Ja też lubię wódkę,lubię też słodycze,tłuste,smażone.Jem to w małych ilościach i nie codziennie,uprawiam sport i wyglądam ok.


Co ja mam napisać ... czytaj aż przyswoisz nie wiem

Natomiast to co piszesz ... tylko potwierdza twój "bystry intelekt" ...w jednym poście pisać tak ... a za chwilę samemu sobie zaprzeczać ... mistrzostwo potluczony

"chyba wiesz do jakiej poradni się kwalifikujesz" ?


No cóż,co do wódki każdy i tak kupi jaką będzie chciał.Nie każdy woli czystą,banach na przykład pije rozcieńczoną pòł na pòł z sokiem z buraka (ulubiony drink)

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd: PiSdzigród
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 10:24  
Cytuj
Obrazek
nie wiem

Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 10:28  
Cytuj
Wiem,a ty jesteś gołębiemmlotek

Moderowano przez: magpie
Panie i Panowie proszę powrócić na tory dyskusji

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 20:59  
Cytuj
Najlepsza wodeczka to sliwowica 65%

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 22 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2016r. 13:43  
Cytuj
U nas był Krupnik i było ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »