NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Internet ze Stelli,
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2016r. 19:32  
Cytuj
Czy ktoś z korzystających z dostępu do internetu ze Stelli zauważył spadki prędkości ?

Mam w tej chwili usługę Internet 20 Mb/s, natomiast 20 Mb/s jest faktycznie ale tylko w godzinach porannych, natomiast wieczorem 7-8 Mb/s to maks co od kilu miesięcy mogę osiągnąć.

Do tej pory nie przeszkadzało mi to za bardzo, natomiast teraz próbuję oglądać stream z Neflix w jakości FullHD i ciężko płynnie obejrzeć film. Sprawdźcie jak to u Was wygląda, bo nie wiem czy dzwonić do Netii z reklamacją czy szukać u siebie "winnego".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2016r. 19:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2016r. 20:19  
Cytuj
u mnie hula spoko dziś coś się działo bo na piaskach nie było sygnału ani tvok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2016r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś z korzystających z dostępu do internetu ze Stelli zauważył spadki prędkości ?

Mam w tej chwili usługę Internet 20 Mb/s, natomiast 20 Mb/s jest faktycznie ale tylko w godzinach porannych, natomiast wieczorem 7-8 Mb/s to maks co od kilu miesięcy mogę osiągnąć.

Do tej pory nie przeszkadzało mi to za bardzo, natomiast teraz próbuję oglądać stream z Neflix w jakości FullHD i ciężko płynnie obejrzeć film. Sprawdźcie jak to u Was wygląda, bo nie wiem czy dzwonić do Netii z reklamacją czy szukać u siebie "winnego".


Kompa na którym sprawdzasz neta masz podpiętego do ich modemu czy do routera który dzieli sygnał ? Jeśli do routera, to sprawdź prędkość podpinając się bezpośrednio do modemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »