NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Szkoła tańca dla dziecka,
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2016r. 21:44  
Cytuj
Witam, jak w temacie, planuję zapisać swoją pociechę(4 latka) na zajęcia taneczne, którą szkołę polecacie? z tego co się orientuję to w Stalowej Woli są tylko 2 szkoły. Bardzo proszę o opinie, co polecacie co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2016r. 21:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 9 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 08:27  
Cytuj
Zdecydowanie polecam MDK,tam przynajmniej można zobaczyć na scenie jak pociecha tańczy,są występy i można dzieci podziwiać.Dla mnie to jest ważne!Jeżeli planujesz turnieje taneczne które są kosztowne to tylko szkoła u Kiszki!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 13:50  
Cytuj
A czy może ktoś wyrazić swoją opinię o szkole tańca Just Dance? Właśnie w kategorii malucha? Ewentualnie bardzo proszę również o takie opinie ze szkoły tańca Merengue.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 9 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 18:28  
Cytuj
Ja akuratnie o Just Dance słyszałam negatywne opinie.Pani która prowadzi jest strasznie zarozumiała i nieprzyjemna.Trudno mi też tak oceniać ale wiele mam narzeka.Natomiast z tego co wiem to w Merengue jest ful wypas,rodzice mogą w przyjemnej atmosferze poczekać na swoje pociechy,w w Just Dance rodzicom oferują klatkę schodową-dla mnie to pomyłka.Ale warto osobiście sprawdzić bo każdy ma coś do powiedzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »