NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Toyota Sacar - kupno auta używanego,
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 12:52  
Cytuj
Witam,

Kupował ktoś u nich auto zostawione w rozliczeniu, czy nie robią "wałków" typu przekręcenie licznika itd ? Co ogólnie myślicie na temat tej Toyoty, czy warto im zaufać ?

Czy może lepiej wybrać się do Jamnicy i tam poszukać ?

Potrzebuję w miarę pewne autko, wolę dać więcej pieniędzy i kupić sprawdzone autko. Tylko czy tak to działa jak piszą te serwisy, że mają "pewne, używane auta" ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 12:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 15:13  
Cytuj
Unikaj jak ognia tej firmy cygaństwo krętactwo jestem w trkcie zakładania im sprawy sądowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 20:03  
Cytuj
do damian zadzwon tutaj http://www.auta-(...)rta.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
Witam,

Kupował ktoś u nich auto zostawione w rozliczeniu, czy nie robią "wałków" typu przekręcenie licznika itd ? Co ogólnie myślicie na temat tej Toyoty, czy warto im zaufać ?

Czy może lepiej wybrać się do Jamnicy i tam poszukać ?

Potrzebuję w miarę pewne autko, wolę dać więcej pieniędzy i kupić sprawdzone autko. Tylko czy tak to działa jak piszą te serwisy, że mają "pewne, używane auta" ?


jamnica tez porazka. zreszta zatrzymaj sie tam, na tyłach salonu w szopie kleją i malują te swoje igiełki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 20:23  
Cytuj
Zaraz przyjdzie majster aso mariusz i powie że na jamnicy najlepsze wszystko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 06:42  
Cytuj
CYTAT
Unikaj jak ognia tej firmy cygaństwo krętactwo jestem w trkcie zakładania im sprawy sądowej


Od 2005 roku serwisowałem tam 4 autka i z żadnym przekrętem nie miałem do czynienia.

Znajoma kilka lat temu kupowała tam 2-3 letniego "poflotowego" yarisa z potężnym przebiegiem (a mogli cofnąć licznik ale tego nie zrobili) - jeździ nim do dziś i jest zadowolona.

Kolego poczekaj z takimi komentarzami do czasu aż wygrasz tą sprawę bo jeszcze tobie wytoczą ;)))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 07:11  
Cytuj
CYTAT
Witam,

Kupował ktoś u nich auto zostawione w rozliczeniu, czy nie robią "wałków" typu przekręcenie licznika itd ? Co ogólnie myślicie na temat tej Toyoty, czy warto im zaufać ?

Czy może lepiej wybrać się do Jamnicy i tam poszukać ?

Potrzebuję w miarę pewne autko, wolę dać więcej pieniędzy i kupić sprawdzone autko. Tylko czy tak to działa jak piszą te serwisy, że mają "pewne, używane auta" ?


Nie mam dużo z Toyotą wspólnego, znajomy tam serwisował swojego, ale zmienił na Rzeszów bo taniej umiech dziwne, ale fakt taki.

Co do programu aut używanych - w Turbo Kamera był odcinek jak gdzieś w PL z tego programu chcieli wcisnąć rozbitka, więc zdecydowanie nie wolno zaufać w ciemno.

Auto używane to nie będzie prawie nigdy pewne, nic nie poradzisz - albo od znajomego albo nowe (a i tu się trafiają wtopy).
Co byś nie wybrał, to trzeba dobrze sprawdzić i do tego temat się sprowadza.

Ja szukam Aurisa (nie dla siebie) i celuję w Wa-wie, tam spory przemiał mają aut poflotowych i szansa na trafienie dobrego auta większa (ale nie jakiejś okazji, tylko dobrego auta).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 08:18  
Cytuj
Ja rowniez serwisuje tam autko i nie mam zadnych zastrzezen. Co do uzywek to przynajmniej "na logike" powinni handlowac sprawdzonymi uzywkami, serwisowanymi w aso ktorych historie mozesz sprawdzic u nich po nr vin. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Chyba najprosciej bedzie zapytac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 10:31  
Cytuj
2 używane yarisy kupione z tego salonu w ciągu kilku lat z żadnym nie nie dzieje się nic złego. Nie były bite ani kręcone.
Także ja złego słowa powiedzieć nie mogę.
Nie serwisuję tam samochodów bo jest drogo.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
Zaraz przyjdzie majster aso mariusz i powie że na jamnicy najlepsze wszystko


Oczywiście, że w Jamnicy nalepsze wszystko - począwszy od chleba (pozdrawiam Piekarnię Jamnica), po dziewczyny (Aniu, wiesz, że to o Tobie!)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »