NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Spuchnięta stopa- jakiego lekarza wybrac, jakiego lekarza wybrac
Posty: 12
Dołączył: 21 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 22:51  
Cytuj
Witam, chcialabym podpytac , gdyż może trafi się osoba z taka dolegliwościa jak ja, mianowicie od kilku lat puchnie mi tylko jedna stopa od palców do kostki. Zwiedzilam już róznych lekarzy- rodzinny, ortopeda, chirurg, naczyniowiec i ani nie została postawiona diagnoza ani żadne leczenie nie przyniosło rezultatu. Gdyby ktos miał to samo co ja i trafil na lekarza, który okazał się fachowcem to proszę o informacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 22:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 07:13  
Cytuj
Kwas moczowy badałeś? Może to dna moczanowa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 18 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 12:40  
Cytuj
Ja miałam podobną sytuację. Chodziłam po różnych lekarzach. Wykluczono dne moczanową i inne schorzenia. Żadne leczenie nie przyniosło skutku. W zeszłym roku trafiłam do doktora Kraśnickiego. I okazało się, że na skutek źle zdiagnozowanego urazu sprzed dwóch lat już tak mi niestety zostanie. Przepisał mi tabletki i maść i jest poprawa, ale już zawsze przy zmianach pogody i forsowaniu tak będzie. Musiałam pożegnać się z butami na obcasie i pilnuję, aby nie obciążać stopy. Wtedy przyjmował w przychodni na Edukacji. Naprawdę dobry specjalista, który zna się na rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 4 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 13:28  
Cytuj
choroby z badań typu dna moczanowa i zakrzepica zostały wykluczone a noga dalej spuchnieta. Lekarze tylko eksperymentują w ciemno lekami, każde daje cos ze swojej dziedziny w ciemno i za każdym razem coraz mocniejsze i teoretycznie " maja pomoc" a tu nic, poprawy jak nie bylo tak nie ma a opuchlizna idzie w gore i juz zamuje kostkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 18 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 14:51  
Cytuj
Idź do rodzinnego po skierowanie do ortopedy i zapisz się do doktora Kraśnickiego. Naprawdę jest najlepszy. Wiem to z własnego doświadczenia. Bo takie leczenie w ciemno jest najgorsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 4 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 15:15  
Cytuj
A czy dr Kraśnicki przyjmuje prywatnie, bo nie m9oge znależć w Internecie żadnej informacji. Jeżeli nie w prywatnie to w której przychodni? Nie mam rozeznania w przychodniach w stalowej bo nigdy nie miałam takiej potrzeby no i nie jestem ze Stalowej. Z góry dzięki za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 18 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 16:19  
Cytuj
Czy prywatnie to nie wiem. Ja byłam u niego w przychodni na ul. Okulickiego 36. Na wizytę czekałam jakiś miesiąc, także działaj, bo do niego są kolejki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »