NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Nekrologi, aktualizacja słaba
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 12:20  
Cytuj
bardzo dobrze ze jest cos takiego jak nekrologi na stalowym miescie bo kilka razy z tej stronki dowiedzialem sie o smierci kolegow,kolezanek czy dawnych sasiadow.Zastanawia mnie tylko czy nie kazdy zyczy sobie aby na tej stronie byla informacja o smierci i pogrzebie czy aktualizacja nawala.Kilkakrotnie bylem kolo cmentarza i na tablicy 5-6 klapsydr ,a tu na nekrologach nie ma nowych informacji.Mi osobiscie na tej stronce brakuje nazwiska panieńskiego jak umiera kobieta,bo nazwisko po mezu nic nie mowi ,a umieraja kolezanki ze szkoly i dowiaduje sie po czasie bo nie znalem nazwiska po mezu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 12:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 12:32  
Cytuj
Jak wejdziesz w te nekrologi, to znajdziesz taki tekst:
CYTAT (ze strony Memento)
Poniżej przedstawiamy nekrologi osób zmarłych które zostaną pochowane na Cmentarzu Komunalnym w Stalowej Woli.

Nie ma więc tutaj nekrologów osób, których pogrzeby odbędą się na innych cmentarzach, choć nekrologi takie są umieszczane na tablicy przed wejściem na cmentarz komunalny.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 13:48  
Cytuj
truskawka "Nie ma więc tutaj nekrologów osób, których pogrzeby odbędą się na innych cmentarzach, choć nekrologi takie są umieszczane na tablicy przed wejściem na cmentarz komunalny."

ale wyraźnie pisze hrabia ze widzial klapsydry na tablicy przy cmentarzu,a wisza tam tylko te dotyczace pochowku na tym cmentarzu,a nie ma tych osób w nekrologach na SM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 13:56  
Cytuj
CYTAT
Mi osobiscie na tej stronce brakuje nazwiska panieńskiego jak umiera kobieta,bo nazwisko po mezu nic nie mowi ,a umieraja kolezanki ze szkoly i dowiaduje sie po czasie bo nie znalem nazwiska po mezu.


Pochówek jest z zachowaniem imienia i nazwiska nadanego w dokumentach denata, jeżeli wiec- zmarła koleżanka po zamążpójściu i zmianie nazwiska to nie ma co wymagać aby gdzieś było dodane "z domu Ixsinka"- tak forma obecnie jest nadawana tylko i wyłącznie na życzenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 13:59  
Cytuj
CYTAT (wega)
wisza tam tylko te dotyczace pochowku na tym cmentarzu

Z tym akurat się nie zgodzę, bo widziałam tam również nekrologi okolicznych mieszkańców, których pochówki odbyły się na rozwadowskim cmentarzu lub w miejscowościach, z których Ci ludzie pochodzili.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 14:58  
Cytuj
Ale te nekrologi naleza do firmy MEMENTO i rowniez odnosnik jest do niej. A wiec wydaje mi sie, ze pytania DLACZEGO nie ma takich czy nei innych nekrologów nalezy kierowac wlasnie do tej firmy. Ale to tylko moje takie gdybanie jezyk

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »