NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Poczta na Siedlanowskiego, Niesympatyczna gruba dama
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 00:54  
Cytuj
Ludzie ! do kur...y doprowadza mnie załatwienie czegokolwiek na poczcie na Siedlance.Tu mieszkam i tu zalatwiam sprawy wysylkowe,czy odbior korespondencji.Siedzi w okienku baba ciagle skrzywiona,ciagle cierpiąca ,ciagle narzekajaca ,niezadowolona i skrzywiona.Wydanie paczki,listu czy przesylka to dla niej jakby miala taczki piachu zawieźć do Niska.Po jaka cholere tam siedzisz babo jak robisz łaske ludziom ze ich obslugujesz !!Od lat ta sama niezadowolona mina,ta sama nieuprzejmosc w obsłudze.Czy na poczcie nie ma mlodych uprzejmych eleganckich,usmiechnietych ludzi? ta pani juz dawno powinna byc albo na rencie albo w urzedzie pracy.Jak chora to na rente jak nie podoba sie praca to na bezrobocie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 00:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 07:59  
Cytuj
Tak to juz na tych pocztach jest, obsługa rodem z PRLu ale niektóre kobitny to juz naprawde przesadzają sciana Polecam krótki spacerek dla dotlenienia i odstresowania na pocztę na Hutnicza 13 umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 10:04  
Cytuj
@Hrabiaea
Bardzo mi się nie podoba sposób w jaki opisałeś sytuację.
Nie rozumiem, dlaczego obrażasz tą panią.
To co napisałeś jest bardzo niegrzeczne.
Wytłumacz mi proszę, dlaczego tak niegrzeczna osoba oczekuje, by była grzecznie obsługiwana.
Dostajesz tyle, ile dajesz od/z siebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 11:23  
Cytuj
@MariuszeF
ale hrabia napisal prawde i wcale nie jest niegrzeczny tylko stwierdza fakty,a ze troche dobitnie? !! tylko zgenetalizowal poczte bo tam jest problem tylko jednej kobity/baby ,faktycznie ksiezniczka,a własciwie udzielna ksieżna.Od lat znudzona,skrzywiona i niezadowolona,tez mam takie spostrzezenia i jak ta paniusia jest w okienku nawet jak nie ma kolejki wole podejsc do Tesco czy na hutnicza gdzie bede obsluzona z usmiechem ,a nie z łaska,a juz dowiedziec sie cos w sprawie wysylki czy doradzena czegos -ło matko jaki duża pani ma problem,a nie ma czasu ,a nie moze ,a kolejka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 15:16  
Cytuj
Jak sprytna i szybko zalatwia klientow to jeszcze obleci,ale jezeli to ta co jak sie idzie po polecony z awizo to ciezko jej ruszyc 4 litery zeby sprawdzic czy juz listonosz byl ze zwrotami.Najgorsze to takie co klepie w klawiature z wysokosci czoła glosno powtarzajac kazda litere ,a tak to slamazarnie idzie ze moje dziecko w pierwszej klasie szybciej pisze.Jak ta pani ma zmiane na Staszica/Narutowicza (w Kaprysie)jes trzeci w kolejce,a pol godziny-45 minut wyjete z dnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 17:14  
Cytuj
ale tak z drugiej strony to też jak mają się uśmiechać - wypłata psia, duża odpowiedzialność, rozliczają je ze sprzedanych zniczy, gazetek (muszą wyrobić normę). A czasami klienci też dadzą popalić

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 15:31  
Cytuj
a ja "znam" tą panią - swego czasu mieszkałem na PCK i często byłem klientem tego oddziału poczty.
zawsze byłem miło obsługiwany.
teraz przeniosłem się i na siedlanowskiego wpadam sporadycznie, ale zawsze z przyjemnością.

nigdy nie miałem takich wrażeń, jaki opisuje Hrabieaa.

często się zdarza, że ludzie kryjąc się za niby-anonimowością internetu piszą o innych rzeczy, ktorych nie powiedzieliby tym osobom prosto w oczy.
wpis Hrabiego jest moim zdaniem obraźliwy, niegrzeczny
gdybym miał coś do Pani z poczty na siedlanowskiego i chciał to wyrazić na forum, ważyłbym słowa a nie wysączał jad, który mnie trawi na codzień

Hrabiaea obraził kobietę

mógł wyrazić swoje rozczarowanie pracą i jakościa obsługi na poczcie na siedlanowskiego, do czego ma prawo, ale nie ma prawa obrazać kobiety pisząc że np. jest spasiona. to ohydne świństo. parę plaskaczy w pysk mu sie należy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 09:42  
Cytuj
A z czego ma się cieszyć ze jeśli się dumnie zapłaci ze swojej kieszeni, jeśli np spr stan towaru niema czegoś np kartek płacą z własnej kieszeni, ciągle tel z poczty głównej od kierowniczka i zjeba za zjeba tylko żeby zjebac... To czy waży 2000kg czy 50kg co Cie interesuje to tak jakby twoje byle zaczęły Cie oceniać z perspektywy cm twojego przyrodzenia a nie charakteru. Jeśli wam się nie podoba praca owej pani pisemna skarga do naczelnika Badz do centrali w Rzeszowie. Wiecie ze pracownik poczty niema przerwy na wczasy czy jedzenie? według zasad panujących na poczcie nie wolno mu, wiadomo no musi pójść i na te 3min zamknąć pocztę ale gdyby mu się trafił tajemniczy klient w ciągu tych 3min to przej.. Możecie oceniać to z jaką prędkością one piszą na komp ale gdy wprowadzono komputery na pocztę x lat temu nikt pracowników nie przesKalal same miały się Nauczyć.

A Ty Hrabia to cham jesteś i widać jaki masz szacunek do kobiet współczucia dla żony i matki.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 09:46  
Cytuj
Po 1. a co mnie to interesuje?
Po 2. jakoś na innych pocztach obsługa jest dla ludzi smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 10:10  
Cytuj
alaala !!!!!!! nie przesadzaj ! siostra pracuje na poczcie nie jest tak xle jak piszesz.Pensja dobra jak masz troche sprytu i checi to fajna praca, aaaaa jeszcze szczegół trzeba ta prace lubic ,a nie skrzywionym i cierpiacym glosem obslugiwac robiac dziubki/miny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 10:24  
Cytuj
Po jaka cholere tam siedzisz babo jak robisz łaske ludziom ze ich obslugujesz !! Ciekawe dlaczego tego pytania nie skierował do właściwego adresata (miał okazje) tylko przemilczał swoje wk.....nie i "wybuchł" dopiero na forum ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 10:37  
Cytuj
Nigdy ale to nigdy przez ostatnie 15 lat nie widzialem usmiechu na jej twarzy,ciagle skrzywiona i burczaca.Frustracje domowe,chorobowe zostawia sie w domu jak sie pracuje w miejscu gdzie ma sie kontakt z ludzmi.Duzo wysylam,oplacam jestem na poczcie 3-4 razy w tygodniu,gdybym ja w pracy siedzial zły i naburmuszony klienci uciekli by juz dawno,a ze ciepla panstwowa posadka to mozna sobie pozwolic? raczej nie!

MariuszuF ! nie martw sie o kobiety w moim otoczeniu maja sie dobrze i szacunek tez nie jest im obcy.
Prosta sprawa,pracujesz wsrod ludzi,a wlasciwie dzieki temu ze ci ludzie przychodza masz prace wiec,zachowuj sie tak jakby kilent byl twoim pracodawca ,a nie wrogiem i intruzem.

Tyle na ten temat- wyrazilem swoje spostrzezenia,przeprosilem za upasiona babe.Finito

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 15:39  
Cytuj
Hrabiaea "traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany" po Twoim wpisie wnoskuje, że na inne zachowanie nie zasłużyłeś. Ja z obsługi tej Pani jestem zadowolona, zawsze pomoże. A co do uśmiechu, czy Ty uśmiechasz się cały boży dzień, 24h? Szczerze wątpię. Kobiety tam nawet nie mają czasu wyjść do toalety, wiec z czego mają być zadowolone. Ściśnij cztery litery, bo zachowujesz się jak Hrabina, której nikt nie całuje po rękach za to że przyszła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
Hrabiaea "traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany" po Twoim wpisie wnoskuje, że na inne zachowanie nie zasłużyłeś. Ja z obsługi tej Pani jestem zadowolona, zawsze pomoże. A co do uśmiechu, czy Ty uśmiechasz się cały boży dzień, 24h? Szczerze wątpię. Kobiety tam nawet nie mają czasu wyjść do toalety, wiec z czego mają być zadowolone. Ściśnij cztery litery, bo zachowujesz się jak Hrabina, której nikt nie całuje po rękach za to że przyszła.


No własnie chcialbym byc tak traktowany jak ja traktuje swoich klientow,nie musze szczerzyc zebow 24 na dobe ale w pracy staram sie,dlatego od 15 lat daje rade umiech
Sciskac 4 lter nie bede,bo nikt nie robi łaski jak bierze kase ze w pracy ktora polega na obslugiwaniu ludzi bedzie przynajmniej uprzejma,nienaburmuszona i nie bedzie sie zachowywac jak udzielna ksiezna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 18:59  
Cytuj
CYTAT
alaala !!!!!!! nie przesadzaj ! siostra pracuje na poczcie nie jest tak xle jak piszesz.Pensja dobra jak masz troche sprytu i checi to fajna praca, aaaaa jeszcze szczegół trzeba ta prace lubic ,a nie skrzywionym i cierpiacym glosem obslugiwac robiac dziubki/miny.



Pracuje na okienku? Wątpię znam bardzo dużo osób pracujących na poczcie i nikt nie cieszy się z tego jak kierowniczka traktuje pracowników wysyła na urlop kiedy jej się chce, z osób które np nabawił się okropnych żylaków od siedzacej pracy się nabija. Zapewne siostra pracuje w banku pocztowym bądź za biurkiem a to inna bajka.

hrabia jak pisałam skarga w formie pisemnej, potrafisz naskrobac na forum, to wyślij meila na stronie pp znajdziesz.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 19:40  
Cytuj
HrabieawykrzyknikPrzeglądając twoje(specjalnie z małej litery)posty na inne tematy umieszczone na forum dochodzę tylko do jednego wniosku ze jedyny problem jaki masz w życiu to jesteś ty (j.w.)Bo SZKALOWANIE kogoś bo miałem gorszy dzień to zrzucanie na kogoś swojej frustracji. Więc może zamiast mieć pretensje do całego świata za źle naklejone nekrologi czy źle wymalowane linie albo że ktoś nie uśmiechną się do ciebie(j.w.)to spójrz w lustro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
HrabieawykrzyknikPrzeglądając twoje(specjalnie z małej litery)posty na inne tematy umieszczone na forum dochodzę tylko do jednego wniosku ze jedyny problem jaki masz w życiu to jesteś ty (j.w.)Bo SZKALOWANIE kogoś bo miałem gorszy dzień to zrzucanie na kogoś swojej frustracji. Więc może zamiast mieć pretensje do całego świata za źle naklejone nekrologi czy źle wymalowane linie albo że ktoś nie uśmiechną się do ciebie(j.w.)to spójrz w lustro.


wm59wykrzyknik
nie mam oporow aby spojrzec w lustro i usmiechnac sie moze do siebie to nie,bo nie jestem narcyzem ale do dzieci do zonki owszem.
Post dotyczacy nekrologow to zaden problem (moze ty widzisz problem ja nie) to tylko sugestia z zapytaniem umiech
Dosyc słabe te twoje wnioski z mojej aktywnosci na forum,a zwrocenie uwagi na cos co drazni to nie szkalowanie !!!! a jak ktos nie potrafi byc urzejmy i swoje frustracje przynosi do pracy to pora zmienic stosunek czlowieka do człowieka.
Zabolało? no coz prawda zawsze boli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 08:02  
Cytuj
Hrabiaeawykrzyknik
Chętnie stoczyłbym z tobą pojedynek intelektualny ale w przeciwieństwie do ciebie jestem gentelmenem i nie obrażam kobiet ani nie walczę z bezbronnymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 08:45  
Cytuj
Hrabiaea strasznie jestes wygadany tutaj na forum.
Mam dla Ciebie propozycje, moze zamiast anonimowo wylewac swoje zale i obrazac tutaj kogos, pojdziesz do tej Pani i powiesz jej w twarz co lezy Ci na sercu.
Wystarczy Ci odwagi na cos takiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 09:18  
Cytuj
[cytat]Hrabiaea strasznie jestes wygadany tutaj na forum.
Mam dla Ciebie propozycje, moze zamiast anonimowo wylewac swoje zale i obrazac tutaj kogos, pojdziesz do tej Pani i powiesz jej w twarz co lezy Ci na sercu.
Wystarczy Ci odwagi na cos takiego?[/cytat

nie raz wyrazałem swoje zdanie w kolejce lub przy okienku umiech)dla ciebie to akt odwagi? he he maluczki jestes jak zwrocenie uwagi komukolwiek to akt odwagi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
Hrabiaeawykrzyknik
Chętnie stoczyłbym z tobą pojedynek intelektualny ale w przeciwieństwie do ciebie jestem gentelmenem i nie obrażam kobiet ani nie walczę z bezbronnymi.


ha ha ha pojedynek intelektualny ale nie obrazasz kobiet hmmmmm,a co ma piernik do wiatraka? intelekt> gentelmen fajne po prostu twoj intelekt powalil mnie na kolana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Hrabiaea strasznie jestes wygadany tutaj na forum.
Mam dla Ciebie propozycje, moze zamiast anonimowo wylewac swoje zale i obrazac tutaj kogos, pojdziesz do tej Pani i powiesz jej w twarz co lezy Ci na sercu.
Wystarczy Ci odwagi na cos takiego?[/cytat

nie raz wyrazałem swoje zdanie w kolejce lub przy okienku umiech)dla ciebie to akt odwagi? he he maluczki jestes jak zwrocenie uwagi komukolwiek to akt odwagi.



No to pięknie zrobiłeś,to ci się chwali.Po co jeszcze żale wylewać na forum,żeby kobiecie dokopać bardziej?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 09:34  
Cytuj
Ręce opadają jak czytam jak atakujecie Hrabiaea a bronicie jakiejś naburmuszonej baby! Odezwali się pewnie członkowie rodziny.

Dziwne, że inne Panie pracujące na poczcie potrafią być miłe, sympatyczne mimo tego, że "niby" nie mogą sie załatwiać, jeść itp.
A jak taka kierowniczka zła to są instytucje, do których zgłasza się takie sprawy.
Też mam czasem gorszy dzień ale nigdy nie jestem nieuprzejma, to wg mnie nazywa się kultura.
A ta Pani robi łaske, że musi pracować! Odechciewa się patrzeć na takie osoby!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 09:39  
Cytuj
CYTAT
Ręce opadają jak czytam jak atakujecie Hrabiaea a bronicie jakiejś naburmuszonej baby! Odezwali się pewnie członkowie rodziny.

Dziwne, że inne Panie pracujące na poczcie potrafią być miłe, sympatyczne mimo tego, że "niby" nie mogą sie załatwiać, jeść itp.
A jak taka kierowniczka zła to są instytucje, do których zgłasza się takie sprawy.
Też mam czasem gorszy dzień ale nigdy nie jestem nieuprzejma, to wg mnie nazywa się kultura.
A ta Pani robi łaske, że musi pracować! Odechciewa się patrzeć na takie osoby!


Bo to jest tolerancja,spróbuj zrozumieć drugiego a i on ciebie zrozumie.Uśmiechnij się ty pierwszy.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 09:44  
Cytuj
Hrabia masz racje, na Siedlanowskiego pracuje dwie takie nieprzyjemne babki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »