NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Poczta na Siedlanowskiego, Niesympatyczna gruba dama
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 14:47  
Cytuj
Siostra pracuje na okienku na poczcie,pewnie ze jak goracy okres to ciezko odejsc od okienka,ale ludzie na kasach w duzych sklepach tez tak maja i zyja.Tylko ze na poczcie zarobki fajne a w sklepie miernota.Tu ewidentnie rodzina atakuje Hrabiego po jego wpisie bo ktos tam wyzej napisal o kobitce ze Staszica i cisza umiech
Wszedzie trafi sie taki pracownik ktory ciagle niezadowolony,zmeczony,chory i w ogole "ludzie co wy odemnie chcecie".Zadna laska masz prace to ja szanuj jedna z druga ,a frustracje wylewj w domu na chłopa ,a nie na klientow,
bo za prace,usmiech i kompetencje płacą wam. !
Ja pracuje w urzedzie i nie wyobrazam sobie aby swoje niezadowolenie,cierpienie czy fizyczne czy psychiczne wylewac na klienta.Matka mi umierala ale praca jest praca i petentow trzeba bylo zalatwiac z usmiechem.Od razu informuje ze teraz nie jestem w pracy bo mie tu zaraz zlinczujecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 14:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
Ludzie ! do kur...y doprowadza mnie załatwienie czegokolwiek na poczcie na Siedlance.Tu mieszkam i tu zalatwiam sprawy wysylkowe,czy odbior korespondencji.Siedzi w okienku baba ciagle skrzywiona,ciagle cierpiąca ,ciagle narzekajaca ,niezadowolona i skrzywiona.Wydanie paczki,listu czy przesylka to dla niej jakby miala taczki piachu zawieźć do Niska.Po jaka cholere tam siedzisz babo jak robisz łaske ludziom ze ich obslugujesz !!Od lat ta sama niezadowolona mina,ta sama nieuprzejmosc w obsłudze.Czy na poczcie nie ma mlodych uprzejmych eleganckich,usmiechnietych ludzi? ta pani juz dawno powinna byc albo na rencie albo w urzedzie pracy.Jak chora to na rente jak nie podoba sie praca to na bezrobocie.


Frustrat i tyle z ciebie.Może zmień pocztę jak masz taki straszny problem.

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie: 2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne 2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku 2.9. Publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa.

To w kontekście postów, które usunąłem z dyskusji.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 22:29  
Cytuj
"Matka mi umierala ale praca jest praca i petentow trzeba bylo zalatwiac z usmiechem."-czy trzeba dodawać coś więcej do tego wpisu?Słusznie,praca ponad wszystko,

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 22:47  
Cytuj
[cytat]"Matka mi umierala ale praca jest praca i petentow trzeba bylo zalatwiac z usmiechem."-czy trzeba dodawać coś więcej do tego wpisu?Słusznie,praca ponad wszystko,[/cytat

menel zyjacy z opieki nie zrozumie pracujacego,dyskusja z toba zniza mnie do poziomu raczkujacego niemowlaka umiech)) młaaaaaa nierobie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 22:55  
Cytuj
[cytat][cytat]"Matka mi umierala ale praca jest praca i petentow trzeba bylo zalatwiac z usmiechem."-czy trzeba dodawać coś więcej do tego wpisu?Słusznie,praca ponad wszystko,[/cytat

menel zyjacy z opieki nie zrozumie pracujacego,dyskusja z toba zniza mnie do poziomu raczkujacego niemowlaka umiech)) młaaaaaa nierobie[/cytat

Jaki menel głupie.Pracuję,ale nigdy nie zrozumiem hasła praca ponad wszystko,są rzeczy ważniejsze.Tak jest czort z umierającom matkom-alleluja i do przodu

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 23:35  
Cytuj
Ludzie zostawcie tego desperata przestancie odpowiadac na jego posty,reka juz go boli...... wiec z nudow klepie w klawiature takie bzdury ze szkoda komentowac.To widac ten niezłomny mundrol wsiowy co to cwanikuje bo w dupe nie dostal od zycia i nie wie co to praca,porzadna praca i dramat rodziny ,gdy serce peka z bolu i bezsilnosci,ale trzeba myslec o dzieciach,pracowac i jeszcze pocieszac umierajacego.Tez znam to uczucie !I nie ma tak ze praca ponad wszystko gdy matka umiera ! bo nikt nie zwolni sie z pracy aby siedziec przy lózku umierajacej osoby bo to moze trwac miesiacami.Tylko że madry zrozumie,a glupek pisze bzdury i insynuacje.Zebys tu sie zesral na tym forum Fiodorku twoje komenty beda zalosne i nic nie wnosza do tematu forum.Buziaczki cwaniaczku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 02:39  
Cytuj
[cytat]Ludzie zostawcie tego desperata przestancie odpowiadac na jego posty,reka juz go boli...... wiec z nudow klepie w klawiature takie bzdury ze szkoda komentowac.To widac ten niezłomny mundrol wsiowy co to cwanikuje bo w dupe nie dostal od zycia i nie wie co to praca,porzadna praca i dramat rodziny ,gdy serce peka z bolu i bezsilnosci,ale trzeba myslec o dzieciach,pracowac i jeszcze pocieszac umierajacego.Tez znam to uczucie !I nie ma tak ze praca ponad wszystko gdy matka umiera ! bo nikt nie zwolni sie z pracy aby siedziec przy lózku umierajacej osoby bo to moze trwac miesiacami.Tylko że madry zrozumie,a glupek pisze bzdury i insynuacje.Zebys tu sie zesral na tym forum Fiodorku twoje komenty beda zalosne i nic nie wnosza do tematu forum.Buziaczki cwaniaczku[/cytat

No ale żeś się chłopie naklepał.Innym każesz nie odpowiadać a sam piszesz.Toż ty męcxennik jesteś biedaku.Nikt cię nie lubi,pani na poczcie nie uśmiecha się--biedaczek

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »