NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Groźny pedofil ze Stalowej Woli, Groźny pedofil ze Stalowej Woli
Posty: 490
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 15:33  
Cytuj
Groźny pedofil ze Stalowej Woli wychodzi z więzienia na Załężu
Służba więzienna nie zdradza, czy 40-latek ze Stalowej Woli trafi do zamkniętego ośrodka w Gostyninie. Dotąd jego ofiarami było rodzeństwo w wieku szkolnym i 10-letni chłopiec. Biegli podkreślają, że może mścić się na dzieciach, przez które został skazany.

Po raz pierwszy za czyny pedofilskie sąd wysłał Mariusza C. do więzienia w 1998 r. Pierwotnie mieszkaniec Stalowej Woli dostał karę roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata, ale już po dwóch latach ponownie zbliżył się do innego dziecka. Tym razem jego ofiarą stała się upośledzona dziewczynka i jej młodszy brat. Oboje w wieku szkolnym, oboje zostali wykorzystani seksualnie.

Mający wtedy niecałe 30 lat mieszkaniec Stalowej Woli w więzieniu spędził prawie 5 lat. Wyszedł w lutym 2004 r. i już w październiku zainteresował się kolejnym dzieckiem.

Czytaj więcej: http://www.nowin(...)d,t.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 15:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 16:30  
Cytuj
Powinni go wykastrować albo zamknąć na dożywocie, żeby go rżnęli tam w dupę do końca życia.

Jestem za karą śmierci. Kto raz dopuścił się takiego czynu będzie to robił dalej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 16:31  
Cytuj
Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co czuje takie wykorzystane dziecko. Jak to wpływa na jego psychikę i dalsze życie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 16:33  
Cytuj
W 2000 roku też byłam w wieku szkolnym. Miałam 9 lat...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 16:38  
Cytuj
Mariuszek C. bo używa nazwiska matki. Szerzej znany jako Mariusz P [moderowano]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 14 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 01:14  
Cytuj
Ponoć dobre chłopaki organizują przyjęcie z tej okazji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 08:21  
Cytuj
Odbył zasądzoną karę, więc wychodzi na wolność. Co w tym dziwnego ?
Osobiście jestem przeciwko dożywotniemu izolowaniu takich ludzi w ośrodkach zamkniętych. Nie można z góry zakładać że ponownie dopuści się podobnych czynów, bo zwyczajnie nikt tego wiedzieć nie może.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 08:30  
Cytuj
Jak widać ten pedofil dopuszcza się ponownie tych samych czynów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 08:33  
Cytuj
CYTAT
Nie można z góry zakładać że ponownie dopuści się podobnych czynów...

TRZEBA z góry zakładać, że ponownie popełni tego typu przestępstwo. I to nie dlatego, że praktycznie każdy psycholog, seksuolog etc. twierdzi, że tak jest, nie dlatego, że w ogromnej większości ci ludzie wracają za kratki za takie samo przestępstwo. Dlatego, że jeżeli pies raz kogoś pogryzie, to zawsze trzeba zakładać, że pogryzie raz jeszcze, jeżeli ktoś raz uderzył swoją żonę, zawsze trzeba zakładać, że zrobi to ponownie, jeżeli ktoś raz zgwałcił, zawsze trzeba zakładać, że zrobi to ponownie. I trzeba być czujnym, obserwować i uważać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
Odbył zasądzoną karę, więc wychodzi na wolność. Co w tym dziwnego ?
Osobiście jestem przeciwko dożywotniemu izolowaniu takich ludzi w ośrodkach zamkniętych. Nie można z góry zakładać że ponownie dopuści się podobnych czynów, bo zwyczajnie nikt tego wiedzieć nie może.


Pedofilem sie rodzisz a nie sie stajesz,Wiec sklonnosci beda zawsze nawet jesli nie dojdzie do czynu. Kastracja, jak nie pomoze to krzeslo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 10:25  
Cytuj
CYTAT
Odbył zasądzoną karę, więc wychodzi na wolność. Co w tym dziwnego ?
Osobiście jestem przeciwko dożywotniemu izolowaniu takich ludzi w ośrodkach zamkniętych. Nie można z góry zakładać że ponownie dopuści się podobnych czynów, bo zwyczajnie nikt tego wiedzieć nie może.


Powinien od razu mieć zasądzoną najsurowszą karę. Jak widać pierwsze zawiasy i pierwsza odsiadka nic go nie nauczyły. Postaw się na miejscu tych dzieci albo ich rodziców. Tacy ludzie jak on nie mają serca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 10:53  
Cytuj
Więc jeżeli popełni kolejne przestępstwo, to dostanie kolejny wyrok. Jestem przeciwko stosowaniu izolacji prewencyjnej.
Bo to jest de facto bezterminowe więzienie prewencyjne za przestępstwo które nie zostało popełnione, a jedynie może (i nie musi) zostać popełnione.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 10:58  
Cytuj
,,Nacht,, niech ,,prewencyjnie,, zgwałci Twoje dziecko !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 11:09  
Cytuj
Sorry ale ja stawiam dobry każdego dziecka ponad prawa tego pedofila. Gość powinien być izolowany od społeczeństwa i tyle w tym temacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
Więc jeżeli popełni kolejne przestępstwo, to dostanie kolejny wyrok. Jestem przeciwko stosowaniu izolacji prewencyjnej.
Bo to jest de facto bezterminowe więzienie prewencyjne za przestępstwo które nie zostało popełnione, a jedynie może (i nie musi) zostać popełnione.


Ty tak na serio czy tylko prewencyjne debila udajesz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 11:16  
Cytuj
Ktoś tu dobrze napisał, to jest wybór pomiędzy dobrem potencjalnie skrzywdzonym dzieckiem, a dobrem pedofila. Ja wybieram dobro dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 11:17  
Cytuj
Nacht ten pedofil powinien ciebie wyruchać .... skrzywdzić pobić i wtedy napiszesz o karze dla niego...Mam córke 10 lat i gdyby jej się cos stało takiego kutaasa bym za jaja na moście powiesil

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 23 Sie 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 11:43  
Cytuj
co to w ogóle za dyskusje, tego oszołoma pamiętam jeszcze jak młodszy był, to coś zawsze było poj..., nie ma tematu izolować i tyle !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 1 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 12:08  
Cytuj
Ten pedofil to Mariusz C[moderowano], jeździ na rowerze i obserwował dzieci, mieszkał w okolicach ul.Czarneckiego. Będzie miał godne przywitanie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 18 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 13:19  
Cytuj
no grunt, zeby zadnemu dziecka sie krzywda juz nie stala

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 14:02  
Cytuj
CYTAT
Odbył zasądzoną karę, więc wychodzi na wolność. Co w tym dziwnego ?
Osobiście jestem przeciwko dożywotniemu izolowaniu takich ludzi w ośrodkach zamkniętych. Nie można z góry zakładać że ponownie dopuści się podobnych czynów, bo zwyczajnie nikt tego wiedzieć nie może.

Nacht chyba Cię popierd...lo!
Dla Ciebie dwukrotne popełnienie tego samego czynu po wyjściu z więzienia nie jest wystarczającym powodem aby zamknąć tego bydlaku w ośrodku?? To co? Ma po raz czwarty dopuścić się gwałtu lub molestowanie na jakimś dziecku, zryc temu dziecku psychikę do końca życia by w końcu udowodnić ze nie nadaje się do życia w społeczeństwie??
Wiesz nawet gdybyś miał dziecko ( zakładam że nie masz pisząc takie pierdoly ) nie życzyłabym Mu aby to na nim ten bydlak znów sprawdził swoje siły,bo to że Ty masz cieczke zamiast mozgu nie znaczy że ma jakiekolwiek dziecko znów zostać skrzywdzony przez tego psychopate...
I tyle w tym temacie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 16:57  
Cytuj
Wszedzie powinny byc zdjecia żeby owy pedofil z naszego miasta był rozpoznawalny ,żeby ludzie wiedzieli kogo maja sie bac ,żeby on tu po wyjściu nie czuł się pewnie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 17:57  
Cytuj
Pis obiecał zrobić jakiś katalog tych pedofili, czy jak? No ale to przed wyborami...

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 17:59  
Cytuj
To tylko moja prywatna opinia, ale skoro odsiedział ostatni wyrok do końca, to formalnie rzecz ujmując może zacząć życie z "czystym kontem". Ja bym go wypuścił normalnie do domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 18:24  
Cytuj
Tez jestem za tym zeby go wypuscili normalnie do domu. Stalowa Wola juz szykuje transparenty na powitanie. Mysle ze wiekszosc ludzi z tamtego okresu doskonale go pamieta. Szkoda ze robienie zdjec wtedy nie bylo tak spopularyzowane jak dzisiaj bo pewnie bym jakies mial i tu wrzucil.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »