NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Problem z bólem łokcia- jaki lekarz w St. Woli?, mial ktos problemy z bolem lokcia?
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2016r. 12:07  
Cytuj
hej!jakies cholerstwo wlazlo mi lokiec,boli jak licho nawet w nocy rwie.problemem jest przenoszenie nawet malego ciezaru ta reka a sam lokiec boli nawet przy dotyku palcem.co gorsza w drugiej rece zaczyna sie to samo dziac....mial ktos podobne problemy?doradzcie do jakiego lekarza w stalowej mam isc prywanie...jestem tylko 2 dni w miescie i musze cos z tym zrobic....

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2016r. 12:07  
Cytuj

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 13 Gru 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2016r. 14:58  
Cytuj
CYTAT
hej!jakies cholerstwo wlazlo mi lokiec,boli jak licho nawet w nocy rwie.problemem jest przenoszenie nawet malego ciezaru ta reka a sam lokiec boli nawet przy dotyku palcem.co gorsza w drugiej rece zaczyna sie to samo dziac....mial ktos podobne problemy?doradzcie do jakiego lekarza w stalowej mam isc prywanie...jestem tylko 2 dni w miescie i musze cos z tym zrobic....
Prawdopodobnie masz tak zwany łokieć golfisty (jeśli boli od wewnątrz łokcia) lub łokieć tenisisty . Niestety nie wiem jak to leczyć ,ja jak powiedziałem ortopedzie o bólu łokcia przy okazji wizyty z kolanem ,to się powiedział ;ha ha ma pan łokieć golfisty " i na tym się skończyło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Marz 2016r. 15:50  
Cytuj
@ focus

Wystąpiło niedokrwienie torebki stawowej. Jakieś ścięgno musiało się przestawić, i zacząć uciskać ważne żyły. Weź do ręki coś co waży ze 2-3 kilogramy i unieś rękę do góry, ponad głowę z 50 razy. Powinieneś usłyszeć głośny trzask, tak jakby pękła gałązka.
Nie bój się - nie będzie bolało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2016r. 16:00  
Cytuj
W temacie nie pomogę, ale tak dla rozluznienia tego łokcia stary dowcip:


Faceta bolał łokieć. Poszedł do lekarza ale lekarz kazał mu tylko przynieść mocz do analizy. Gość się wnerwił i do butelki wlał mocz żony, córki, swój i dodał jeszcze oleju silnikowego. Zaniósł lekarzowi i po dwóch dniach przyszedł po diagnozę. A brzmiała ona następująco:
- Córka jest w ciąży, żona ma kochanka, olej w pańskim samochodzie nadaje się tylko do wymiany a pan niech przestanie walić konia w wannie to nie będzie pana bolał łokieć...


Pozdrawiam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »