NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
co sądzicie?, sklep z używaną odzieżą
~~ewela0801
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 22:16  
Cytuj
witam wszystkich
Mam takie pytanie co sądzicie o sklepie z używaną odzieżą w Stalowej Woli.Ale nie takim gdzie brzydko pachnie,ubrania są zgniecione na wieszakach,lub porozrzucane po jakichś skrzyniach.Sklep byłby zadbany,fajne ciuszki można było by w nim kupić,oczywiście taniej niż w normalnym sklepie,miła atmosferka,muzyczka,ładny zapach i ciekawe ciuszki za grosze.Proszę o komentarz pozdrawiamair kiss

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 22:16  
Cytuj

 
 
 
 
~~maniek
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 22:42  
Cytuj
to w koncu sie zastanow co chcesz robic i skup sie na jednej rzeczy bo 2 razy w tyg zmieniasz branże Jest ryzyko jest zabawa!

 
 
 
 
~~lol:)
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 22:56  
Cytuj
Osobiście mi to obojętne. Nie robię zakupów w takich sklepach. Jakoś nie mam przekonania do tego typu ubrań.

Jednakże osoby, które dokonują zakupów w tego typu sklepach, będą za umiech Ciuchy na wieszakach a nie w koszach albo bóg to wie w czym jeszcze, muzyka to praktycznie w każdym sklepie jest więc tutaj żadnej nowości nie zrobisz umiech Jeżeli chodzi o atmosferę to także nie masz co obiecywać. Każdy wie jak to jest z miłą atmosferą w sklepach umiech

Poza tym, tego typu sklepy są w naszym mieście i nie wiem czy pojawienie się kolejnego to dobry pomysł. Nie mi oceniaćumiech

Takie pytanie:

Skąd biorą sklepy te ciuchy? Pewnie od bliskich i znajomych też, ale w szczególności od kogo je biorą?co

 
 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2009r. 17:02  
Cytuj
Pierwszy pomysł miałaś lepszy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 19:43  
Cytuj
Hejka. Pomysł jest dobry. Numer z wieszakami wychodzi. Ja jestem z NIska i otwarli u nas taki sklep. Nowy towar maja w czwartek, ruch jest wiekszy niż na rynku w środę (bo u nas w środe). A pod sklepem brakuje miejsca na parkingu, i nie powiem mesie i bmw tez stoja. Ale atmosfery to ty sobie nie obiecuj super, bo jak jest nowy towar to dzieczyny sie tam piora o ciuchy. Lokal jest przestronny (dawny sklep mięsny z czasów pamiętających komunę). Sądzę, że pomysł jest o.k. tylko yrzeba by sie bylo jeszce zorientowac bo z tego co wiem to mieli otwierc jakis nowy gabec w stw bo byly ogloszenia pracy na ekspedientke do nowego sklepu z odzieza uzywana i nie wiem czy to chyba nawet w tym budynku gdzie byla jkis bank, sklep z butami, na gorze bodajze jest salon sukien slubnych na okulickiego. POmysl jest o.k. moim zdaniem

susza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »