NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Fani Star Wars ,
Posty: 14
Dołączył: 23 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 21:07  
Cytuj
Witam, czy są w naszym mieście fani-kolekcjonerzy gwiezdnej sagi "Star Wars" szeroko pojętej, którzy chcieliby od czasu do czasu wymienić się doświadczeniem, pogadać, może zorganizować jakąś wystawę lub coś kupić-sprzedać?

Darth
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 21:07  
Cytuj

Darth
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2016r. 07:32  
Cytuj
CYTAT
Witam, czy są w naszym mieście fani-kolekcjonerzy gwiezdnej sagi "Star Wars" szeroko pojętej, którzy chcieliby od czasu do czasu wymienić się doświadczeniem, pogadać, może zorganizować jakąś wystawę lub coś kupić-sprzedać?


Chyba małe szanse w STW na takie coś umiech ale powodzenia. Sam jestem fanem SW, ale ledwo miałem czas by do kina na najnowszą część się wybrać :p a co dopiero o tym gadać umiech

Mam nadzieję, że znajdziesz innych fanówumiech Na ostatnich modelarskich wystawach w Sikorskim były jakieś bajery z SW chyba, o ile się nie mylę, wyczaić trzeba kogo to było jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 23 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2016r. 18:10  
Cytuj
No też mi się tak zdaje, że będzie problem. Pozostają tylko kontakty w sieci, bo rozrzut fanów czasami jest tak duży, że trzeba by fortune wydać na dojazdy.Dlatego miałem nadzieję,że na miejscu lub w okolicy ktoś jest zainteresowany tematem.
Jeśli chodzi o czas to też nie mam go za wiele, wiadomo praca i inne obowiązki,ale od czasu do czasu coś by człowiek wygospodarował.
Tak sobie czasem myślę,że problem jest w tym,że wiele osób (niestety występuje takie zjawisko w całym kraju i nie tylko) wychodzi z założenia,że takiego rodzaju pasje szeroko pojęte(nie tylko SW, ale także gry karciane itp.) to zabawa zarezerwowana dla dzieci i dziwi ich fakt,że dorośli ludzie na całym świecie zajmują się takimi sprawami.Pocieszające jest to,że w Polsce dużo zmieniło się na plus w tym temacie.
Nie chce nikogo jakoś szufladkować czy oceniać,bo każdy ma prawo mieć włąsne zdanie i może żyć jak chce,ale podejrzewam,że gdybym założył temat"jaka najlepsza aparatura do pędzenia",lub "gdzie na impreze w weekend" lub inne podobne, które jak by się wydawało, że są to właśnie sprawy dla ludzi dorosłych to prawdopodobnie posty mnożyły by się w rekordowyn czasie.
Tak czy inaczej jestem dobrej myśli i pozdrawiam wszystkich forumowiczów - fanów czy też nie.

Darth
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »