NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Nowy kebab w STW, Nowy kebab w STW
~~bass
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 18:04  
Cytuj
Jadl ktos kebab z nowej "kebabowni" na edukacji? Jakie mieso tam jest itd. Prosze o opinie umiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 18:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 18:08  
Cytuj
niedobre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~dziku
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 18:15  
Cytuj
Witam

Bardzo dobre mięsko i niema tej ochydnej surowki co w tamtym tylko swieze warzywa

i dosc duzy wybor mies


pozdraiwam

 
 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 18:18  
Cytuj
i tak najlepszy kebab jest w Sandomierzu w Tawernie.

 
 
 
 
~~lala
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
i tak najlepszy kebab jest w Sandomierzu w Tawernie.

no tak to prawda tyle ze juz nie tak dobry jak kiedys no i cena tez..... no trzeba na remoncik zarobic umiech

 
 
 
 
~~ifg
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 19:34  
Cytuj
a gdzie ta buta stoi bo na szybkiego zerkalem i nowy szyld mi sie w oczy nie rzucil ;p

 
 
 
 
~~monkey mafia
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 21:42  
Cytuj
ja w tym temacie powiem tyle dlaczego w stalowej niema kebaba ale z drobiowego miesa ??? tylko prosiaki ?? jak studiowalem w krakowie to bardzo pyszniutkie byly kebaby w na rynku co za czasy a tu w stalowej to byle cieple bylo i juz wszyscy zachwalaja !!!!!!!!!!!!!! prostactwomlotek

 
 
 
 
~~:?:?:?:?:?
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 21:54  
Cytuj
jak to nie ma? jest z miesem drobiwym i jest o niebo lepszy niz gdziekolwiec z innego typu miesem

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
ja w tym temacie powiem tyle dlaczego w stalowej niema kebaba ale z drobiowego miesa ??? tylko prosiaki ?? jak studiowalem w krakowie to bardzo pyszniutkie byly kebaby w na rynku co za czasy a tu w stalowej to byle cieple bylo i juz wszyscy zachwalaja !!!!!!!!!!!!!! prostactwomlotek




a od kiedy prawdziwy Kebab jest z miasa drobiowego???mlotek
jak tak bardzo tęsknisz za kebabem z karakowa to sie tak przeprowadz i sobie jedz nawet zimne ja Ci na tym nie zalezy zeby był ciepły prostakuzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~monkey mafia
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 22:42  
Cytuj
a od kiedy prawdziwy Kebab jest z miasa drobiowego???mlotek
jak tak bardzo tęsknisz za kebabem z karakowa to sie tak przeprowadz i sobie jedz nawet zimne ja Ci na tym nie zalezy zeby był ciepły prostakuzaklopotany[/cytat]


Glabie nie chodzilo mi o prawdziwego kebaba tylko o mieso drobiowe!!! a pozatym to sam sie przeprowadz do "karakowa" i nie bede jadl zimnego!! a prostak to cie zrobil cycu marmoladzianygood

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 22:48  
Cytuj
CYTAT


Glabie nie chodzilo mi o prawdziwego kebaba tylko o mieso drobiowe!!! a pozatym to sam sie przeprowadz do \"karakowa\" i nie bede jadl zimnego!! a prostak to cie zrobil cycu marmoladzianygood



widze że nawet paru grypsów sie nauczyłes w krakowie hehe

lansujesz sie przez sm.pl czy co?

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ifg
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 00:10  
Cytuj
taki miastowy a pisze ze kebab to ze swinki :] podczas gdy w telewizji kubusa puchatka zabraniaja by narod wybrany na prosiaczka nie patrzyl :]
btw czy to baran/wieprzek/kurczak byc powinien to jest pies z buda zmielony, badz kon z kopytami ktoremu sie noga powinela :]

 
 
 
 
~~rfeqa
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 00:45  
Cytuj
najlepszy to jest we francji. fryteczki surowka arisa ok

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 10:14  
Cytuj
Czy chodzi o kebaba w tym gyros barze w tunelu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ifg
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 10:17  
Cytuj
e nie :] na szarym koncu edukacji otworzyli, podjazd od strony gimnazjum

 
 
 
 
~~citizen
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 10:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ja w tym temacie powiem tyle dlaczego w stalowej niema kebaba ale z drobiowego miesa ??? tylko prosiaki ?? jak studiowalem w krakowie to bardzo pyszniutkie byly kebaby w na rynku co za czasy a tu w stalowej to byle cieple bylo i juz wszyscy zachwalaja !!!!!!!!!!!!!! prostactwomlotek




a od kiedy prawdziwy Kebab jest z miasa drobiowego???mlotek
jak tak bardzo tęsknisz za kebabem z karakowa to sie tak przeprowadz i sobie jedz nawet zimne ja Ci na tym nie zalezy zeby był ciepły prostakuzaklopotany



no wlasnie prawdziwy kebab jest z barana lub z drobiu

 
 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 10:31  
Cytuj
no tylko z barana kebaba to w stalwoej nie znajdzie raczej.

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 10:41  
Cytuj
z barana i lamyok

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~smakosz
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
Witam

Bardzo dobre mięsko i niema tej ochydnej surowki co w tamtym tylko swieze warzywa

i dosc duzy wybor mies


pozdraiwam


Dzik(czytaj świnia)to wszystko zeżre,nawet mrożone gówno z edukacji wraz z E551,E223,E752 i innymi syfami.Na potwierdzenie moich słów to powiem Wam,że widziałem jak mu mrożonke przywożą z jakiej firmy z Rzeszowa.Także życzę smacznego zdegustowany.

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2009r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
a od kiedy prawdziwy Kebab jest z miasa drobiowego???mlotek
jak tak bardzo tęsknisz za kebabem z karakowa to sie tak przeprowadz i sobie jedz nawet zimne ja Ci na tym nie zalezy zeby był ciepły prostakuzaklopotany



Glabie nie chodzilo mi o prawdziwego kebaba tylko o mieso drobiowe!!! a pozatym to sam sie przeprowadz do \"karakowa\" i nie bede jadl zimnego!! a prostak to cie zrobil cycu marmoladzianygood[/cytat]

bura z Ciebie bo byłeś trochu w krakowie i myślisz ze jestes swiatowy człowiekjezyk a jak nie chodziło Ci o kebaba tylko o mięso to po co piszesz na temat kebabów masz smaka na drób to kup sobie kurczaka z grila baraniemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~assan
ff
Wysłany: 27 Marz 2009r. 17:55  
Cytuj
cyc marmoladziany? a co to? u nas w stalowej tego ni ma chyba...zarumieniony proszę oświeć światowy człowieku!

 
 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 24 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2009r. 13:28  
Cytuj
Byłem wczoraj w tym Emre, mają tam Doner, Shish, Chicken i jakiś tam jeszcze, Doner był w małej picie za 5zł, w dużej za 8zł. Mają również burgery i (mini) zestawy obiadowe(np. Kebab Emre czyli wszystkie 4 rodzaje kosztuje 20zł). Mini zestaw obiadowy składa się z małego donera, frytek i soku za 8.50. Zamówiłem Donera, podają tam ze świeżymi warzywami(nie taka sałatka jak w Oryginalnym Tureckim na WP) i z dobrym mięskiem goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 28 Marz 2009r. 22:40  
Cytuj
Również tam byłam, super sprawa, na poczekaniu gruliuja warzywa. Kebeb pyszny. Obsluga bardzo mila. POlecamumiech)

 
 
 
 
~~Luke
ff
Wysłany: 29 Marz 2009r. 01:45  
Cytuj
Byłem tam zajrzeć .Wystruj mało przyjemny,koleś serwuje w większości gotowe czyli mrożone jak bułki i mięso etc.Skąd wiem?Byłem przedstawicielem tej firmy z Rzeszowa.Koleś poszedł na łatwiznę.Nie dajcie się nabrać na "niby" baraninę. o sosach gotowcach już nie wspomnę.Ale jak mówią wszystko kwestia gustu,a o gustach się nie mowi.Smacznego.

 
 
 
 
~~lasek
ff
Wysłany: 29 Marz 2009r. 14:30  
Cytuj
//moderowano

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »