NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Psy w mieście., Pies w bloku ?
Posty: 47
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2016r. 22:46  
Cytuj
Co sądzicie o mieszkańcach którzy nie sprzątają po swoich psach ? Mały pies mała kupa ? Twój pies twoja kupa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2016r. 22:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Marz 2016r. 23:40  
Cytuj
CYTAT
Co sądzicie o mieszkańcach którzy nie sprzątają po swoich psach ? Mały pies mała kupa ? Twój pies twoja kupa.
Twój pijak twoje szkła z butelek głąbie. setki razy był ten temat, jeszcze się tymi gównami nie najadłeś ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
Co sądzicie o mieszkańcach którzy nie sprzątają po swoich psach ? Mały pies mała kupa ? Twój pies twoja kupa.


Hmmm, wiecznie ktoś porusza tmt kup psich i tego by właściciel posprzątał po swoim pupilku.
Każdy ma potrzeby fizjologiczne, i ja i TY, LUDEK i wielu innych umiech

O ile rozumiem srającego psa na trawie tak już nie ogarniam srającego i lejącego człowieka na trawie, w krzakach, w klatce, przy wejściu do piwnicy, przy drzwiach do czyjegoś garażu itd.

Przykład z wczoraj. Idzie koleś...po chodniku, odwrócił ry.a w drugą stronę, wyciągnął wacka i na osiedlu wsród bloków, dzieci i innych...leje po ledwo co wyrastającej wiosennej trawce przy błękitnym niebie.

Ostatnio ktoś/coś wysr.ło się przy wejściu do naszego garażu. Po wielkości tego czegoś zakładam, że sprawcą nie jest tego czegoś- czworonożna istota.


To ja sądzę !

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »