NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Nawiedzony klecha u Floriana, skandal
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Po pierwsze - nie słyszałem tego kazania,a po drugie - nie interesują mnie polityczne przesłanki z ambony.


Jak nie słyszałeś to opisał je Hrabiaea. Jego też, jak da się wyczytać z posta, polityczne kazania nie interesują. Po co więc stawiasz kontrę?


Przeczytaj inne posty Hrabiaea na temat księży,wtedy będziesz miał pewien obraz,obiektywny.

Powtarzam się już.Ja tu nikogo nie bronie i nie osądzam,odniosłem się jedynie do pojmowania pewnych spraw przez tradycyjnych katolików.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 09:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 14:08  
Cytuj
A czy "tradycyjny katolik" to taki co ma papieża w Toruniu ? Bo to bardzo ważne ... Nie wiem jakie podejście do księży ma Hrabiaea ... ale post niżej Wega jakby potwierdza jego słowa nie wiem No i plus dla Kolegi że jak przykładny katolik chodzi do kościoła i zapodał temat

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 17:04  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem jakie podejście do księży ma Hrabiaea ... ale post niżej Wega jakby potwierdza jego słowa nie wiem


Wega "potwierdza" 90% postów Hrabiaea,więc nie zdziwił bym się,jak by było 2w1 umiech. Co miałem napisać,to napisałem.Amen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
Byłam slyszalam i gdyby nie to ze dziecko usnelo mi na rekach,wyszlabym z okrzykiem SPIEPRZAJ DZIADU !!!! to byl autentyczny skandal,ksiadz ziejacy nienawiscia na kazaniu,czlowiek ublizajacy innym ludziom,nie wazne dla mnie czy ktos jest z KOD czy z Sld czy PIS TO JEST KOSCIOL ,tu ludzie przychodza raz w tygodniu posluchac slowa Bozego ,a co slysza jad saczacy sie z ust faceta wygladajacego jak gej>i nie dalabym sobie rak poucinac ze nim nie jest,moze mial zly humor bo partner nie dogodzil !!!
A co to za ksiądz to kazanie takie powiedział? On z parafii Św. Floriana czy jakiś w gościnnych występach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Byłam slyszalam i gdyby nie to ze dziecko usnelo mi na rekach,wyszlabym z okrzykiem SPIEPRZAJ DZIADU !!!! to byl autentyczny skandal,ksiadz ziejacy nienawiscia na kazaniu,czlowiek ublizajacy innym ludziom,nie wazne dla mnie czy ktos jest z KOD czy z Sld czy PIS TO JEST KOSCIOL ,tu ludzie przychodza raz w tygodniu posluchac slowa Bozego ,a co slysza jad saczacy sie z ust faceta wygladajacego jak gej>i nie dalabym sobie rak poucinac ze nim nie jest,moze mial zly humor bo partner nie dogodzil !!!
A co to za ksiądz to kazanie takie powiedział? On z parafii Św. Floriana czy jakiś w gościnnych występach?


Ksiądz doktor habilitowany Stanisław Koczwara,wczoraj na mszy o 9

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie wiem jakie podejście do księży ma Hrabiaea ... ale post niżej Wega jakby potwierdza jego słowa nie wiem


Wega "potwierdza" 90% postów Hrabiaea,więc nie zdziwił bym się,jak by było 2w1 umiech. Co miałem napisać,to napisałem.Amen.


Jaki ty jestes pracowity,dociekliwy,zlosliwy-masakra sciana
Nawet mi sie nie chce sprawdzac czy komentowalam tak czestto hrabiego,po prostu szkoda mi czasu na analizy,a ty sie zajmij czyms pozytecznym moze dokarmiaj koty !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 19:45  
Cytuj
Jak trzeba być pustym i straconym życiowo żeby jeszcze wierzyć sukienkowym zbokom dla których tylko kasa kasa kasa a barany idą i dają bo myślą że to ich zbawi a nie całokształt życia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 23:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 00:42  
Cytuj
Melodramat jednego aktora. Może założycie nowy watek: Moje życie moje poglądy na świat w który nie wierze.
Wersja bez cenzury, dla kolorytu i dopasowania do potrzeb emocjonalnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 01:22  
Cytuj
Andski tak działa ten system oparty na odruchu warunkowym Pawlowa i indoktrynacji.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 06:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Byłam slyszalam i gdyby nie to ze dziecko usnelo mi na rekach,wyszlabym z okrzykiem SPIEPRZAJ DZIADU !!!! to byl autentyczny skandal,ksiadz ziejacy nienawiscia na kazaniu,czlowiek ublizajacy innym ludziom,nie wazne dla mnie czy ktos jest z KOD czy z Sld czy PIS TO JEST KOSCIOL ,tu ludzie przychodza raz w tygodniu posluchac slowa Bozego ,a co slysza jad saczacy sie z ust faceta wygladajacego jak gej>i nie dalabym sobie rak poucinac ze nim nie jest,moze mial zly humor bo partner nie dogodzil !!!
A co to za ksiądz to kazanie takie powiedział? On z parafii Św. Floriana czy jakiś w gościnnych występach?


Ksiądz doktor habilitowany Stanisław Koczwara,wczoraj na mszy o 9
Ale ten ksiądz jest pozbawiony w 2004 roku przez Życińskiego prawa do głoszenia kazań. Jak to się stało że jednak głosi te swoje dziwne poglądy w St. Woli? Sam sobie zdjął karę? Niedobrze, bo widać że w KK dół hierarchii nie słucha swoich przełożonych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 07:09  
Cytuj
Zabawny jesteś Andrzejek vel lichwa, plujesz jadem na klechów, a w ubiegłym roku biegałeś za takim jednym prosząc prawie na kolanach żeby Ci dzieciaka ochrzcił. Niby ateista ale czarnym kase zanosi, dziwny przypadek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 07:35  
Cytuj
CYTAT (Inni vel plotkarz)
Zabawny jesteś Andrzejek vel lichwa, plujesz jadem na klechów, a w ubiegłym roku biegałeś za takim jednym prosząc prawie na kolanach żeby Ci dzieciaka ochrzcił. Niby ateista ale czarnym kase zanosi, dziwny przypadek.


W ubiegłym roku nie miałem dziecka do chrztu ;-) pomyliłeś mnie z kimś innym. No ale wy plotkarze już tak macie ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 12:17  
Cytuj
A w tym ?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 14:14  
Cytuj
zabobony z ambony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 14:21  
Cytuj
Abp Juliusz Paetz będzie koncelebrować mszę świętą w 1050. rocznicę chrztu Polski?

Nie potrafią posprzątać na swoim podwórku, a do innych domów chcieliby z brudnymi buciorami wchodzić, jak do siebie. Hierarcha był w przeszłości oskarżany o molestowanie kleryków.

Żródło
http://wiado(...)osc.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 16:51  
Cytuj
On ich nie molestował tylko chrzcił smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 17:00  
Cytuj
Posłuchajcie tego. Kościół uznał treść objawień Matki Bożej chociaż dotyczą one właśnie jego samego.
I jest nad wyraz prawdziwe, dzieje się właśnie teraz.
Tragiczne będą skutki wszystkiego co się złego dzieje w kościele.

I Wy katolicy, i Wy antyklerykalni:
http://www.youtube.com/watch?v=ROGscfbAh3g

Tylko w kościele czczona jest pamiątka ukrzyżowania w Eucharystii.
Tylko w nim można przyjąć Ciało Boże.

Bóg, który oddał swojego jedynego syna za grzechy-moje czy też Twoje.
Który z Was (tych co najgłośniej tutaj krzyczą) oddał by swoje dziecko za mnie-obcego człowieka- na śmierć?

Bez względu na to co sobie piszecie Bóg kocha każdego.
I tego księdza i najmniejszego z nas.
Jeżeli ksiądz czyni źle, zostanie osądzony.
Jeżeli popełni występek przeciwko Prawu Bożemu, Bóg go osądzi. Jeżeli prawo ludzkie zostanie złamane osądzi go sąd.

Pamiętajcie jednak o tym aby nie osądzać nikogo, bo nie jest to Wasza rola.
CYTAT
Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 17:19  
Cytuj
To dotyczy tylko człowieka. Co powinno nas, ludzi, nauczyć dystansu i cierpliwości dla dobiegających do końcowej linii.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 17:31  
Cytuj
CYTAT
Posłuchajcie tego. Kościół uznał treść objawień Matki Bożej chociaż dotyczą one właśnie jego samego.
I jest nad wyraz prawdziwe, dzieje się właśnie teraz.
Tragiczne będą skutki wszystkiego co się złego dzieje w kościele.

I Wy katolicy, i Wy antyklerykalni:
http://www.youtube.com/watch?v=ROGscfbAh3g

Tylko w kościele czczona jest pamiątka ukrzyżowania w Eucharystii.
Tylko w nim można przyjąć Ciało Boże.

Bóg, który oddał swojego jedynego syna za grzechy-moje czy też Twoje.
Który z Was (tych co najgłośniej tutaj krzyczą) oddał by swoje dziecko za mnie-obcego człowieka- na śmierć?

Bez względu na to co sobie piszecie Bóg kocha każdego.
I tego księdza i najmniejszego z nas.
Jeżeli ksiądz czyni źle, zostanie osądzony.
Jeżeli popełni występek przeciwko Prawu Bożemu, Bóg go osądzi. Jeżeli prawo ludzkie zostanie złamane osądzi go sąd.

Pamiętajcie jednak o tym aby nie osądzać nikogo, bo nie jest to Wasza rola.
CYTAT
Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?


Będziemy osądzać bo nas też kiedyś ktoś osądzi...może Bóg, może szatan, ale osądzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 18:34  
Cytuj
To nie osąd, to czyjeś 5 minut i tyle... śmieszne na drugi dzień, za miesiąc czy za rok. Przewińcie posty na pierwszą stronę w dowolnym temacie, sami zobaczcie, sami się pośmiejecie z siebie...

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 19:46  
Cytuj
Andrzejku kilka postów wyżej zadałem Ci pytanko. Gdybyś mógł odpowiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 19:59  
Cytuj
A co w tym? Sprecyzuj.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 20:16  
Cytuj
CYTAT


W ubiegłym roku nie miałem dziecka do chrztu ........


A w tym roku? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 20:20  
Cytuj
A w tym roku mam.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »