NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Nawiedzony klecha u Floriana, skandal
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 20:23  
Cytuj
Tyle chciałem wiedzieć. Dzięki.
uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 20:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 20:29  
Cytuj
Teraz możesz snuć kolejne teorie i plotki ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 21:47  
Cytuj
No właśnie. A na ile sukienkowy Cię skroił?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 21:53  
Cytuj
Nic, nie było chrztu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
No właśnie. A na ile sukienkowy Cię skroił?smiech2

Mam nadzieje, że paragon wystawił. Dla Ciebie samochód a dla niego tablet.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 22:08  
Cytuj
A dla Ciebie Snickers. A wiesz dlaczego Snickers?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 22:29  
Cytuj
Z tym Snickersem było tak:

Młody wikary zaczyna pracę w nowej parafii . Pierwszego dnia spowiada wiernych. Przychodzi młoda dziewczyna i mówi:
-Proszę księdza zrobiłam chłopakowi loda.
Wikary w szoku ( nie chce się wychylać przed proboszcza ) i pod byle pretekstem wychodzi z konfesjonału . Dopada pierwszego lepszego ministranta ( Klemensa ) i pyta :
-Klemens , co proboszcz daje za zrobienie loda?
A Klemens ( ministrant ) na to :
- Ogólnie to nie wiem , ja zazwyczaj dostaję Snickersa!

I co Klemensie dostałeś chociaż paragony za te Snickersy?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 22:29  
Cytuj
Masz Klemensie jeszcze jakieś ciekawe pytania?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 22:33  
Cytuj
Edek, Fajna opowieść, to historia z twojego życia? Swoje imię zamieniłeś na Klemens tak dla niepoznaki?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 22:36  
Cytuj
A co wspomnienia Ci wróciły?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 22:38  
Cytuj
Nigdy nie byłem ministrantem więc to nie moje wspomnienia. No ale skoro ty takie historie opowiadasz.....?

Idź spać i śnij o swoim proboszczu ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 22:43  
Cytuj
A mówią że głodny głodnemu zawsze wypomni....umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 23:55  
Cytuj
Andriusza jest jak dziecko-szczera dusza prawdę powie.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 00:05  
Cytuj
CYTAT
Masz Klemensie jeszcze jakieś ciekawe pytania?umiech

Może zamiast kiepskich kawałów o facetach w czerni zastanowimy się dlaczego np. klecha ma przywilej nie dać paragonu od zysku? To co nie wolno wiernemu aby mogła istnieć spowiedź ustalono dość dokładnie. A dlaczego nie działa w dwie strony.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 00:13  
Cytuj
Kultura jak zawsze na najwyższym poziomie, aż słoma wyszła niektórym z postów. Kultury na tym forum nie uświadczysz. Oczywiście najwięcej w temacie mieli do powiedzenia ateiści i sezonowi katolicy, którzy chodzą do kościoła święcić jaja.. Co do tematu to fakt, księża powinni być ostrożni jeśli chodzi o politykę. Ewentualnie robić to w bardziej subtelny sposób.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 00:21  
Cytuj
A to nie można było wstać z ławki i skopać mu dupe? Dobrze że jestem ateistą i nie latam po żadnych kościołach, meczetach czy synagogach, bo jak bym usłyszał takiego dupka, to sklepał bym mu facjate przy ludziach i niech mnie skarży o pobicie. Pamiętam jak byłem na ślubie, wszystko pięknie, aż tu nagle klecha, zaczyna o polityce i o tym na kogo warto głosować a na kogo nie. W ostaniej chwili dziewczyna mnie powstrzymała bo miałem zamiar podejść do dupka i wygarnąć mu w ryj. Nie jestem wieżący, ale dla tych dwojga i ich rodzin to byl wyjątkowy dzień a to chamidło zepsuło im go gdając o szambie jakim jest polityka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 00:28  
Cytuj
Echodna niech odłączą ateistom kościół od pańswta. A tak to się nie dziw że zabierają głos.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 07:15  
Cytuj
CYTAT (Edo2)
A mówią że głodny głodnemu zawsze wypomni....umiech


Ty zacząłeś temat o lodach. Tak bardzo tęsknisz do czasów ministranckich? Tak bardzo zabolało cie gdy Klemens zapytał o paragon, że nie mogłeś się powstrzymać. Stare fascynacje odżyły? A może nie takie stare?

CYTAT (Fiodor)

Andriusza jest jak dziecko-szczera dusza prawdę powie.


To chyba do Edka. Nie dziwi skoro jesteś taki nieogarnięty.

CYTAT (echodna)
Kultura jak zawsze na najwyższym poziomie, aż słoma wyszła niektórym z postów. Kultury na tym forum nie uświadczysz. Oczywiście najwięcej w temacie mieli do powiedzenia ateiści i sezonowi katolicy, którzy chodzą do kościoła święcić jaja.. Co do tematu to fakt, księża powinni być ostrożni jeśli chodzi o politykę. Ewentualnie robić to w bardziej subtelny sposób.


Księża powinni być tylko ostrożni a wierni/niewierni powinni siedzieć cicho bo im słoma z butów wystaje ;-). Logika katoidioty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 08:28  
Cytuj
CYTAT

Może zamiast kiepskich kawałów o facetach w czerni zastanowimy się dlaczego np. klecha ma przywilej nie dać paragonu od zysku? To co nie wolno wiernemu aby mogła istnieć spowiedź ustalono dość dokładnie. A dlaczego nie działa w dwie strony.


Masz całkowitą rację! Jakim prawem klecha nie daje paragonu?

Więc wołałeś paragony za te Snickersy? uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 08:33  
Cytuj
CYTAT
Nic, nie było chrztu.


Andrzejku a tak z ręką na sercu ( nie tak jak z Providentem) , chodzisz / chodziłeś za tymi chrzcinami? Czy od razu postanowiłeś że nie będziesz płacić za jakieś gusła?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 08:40  
Cytuj
CYTAT
A to nie można było wstać z ławki i skopać mu dupe? Dobrze że jestem ateistą i nie latam po żadnych kościołach, meczetach czy synagogach, bo jak bym usłyszał takiego dupka, to sklepał bym mu facjate przy ludziach i niech mnie skarży o pobicie. Pamiętam jak byłem na ślubie, wszystko pięknie, aż tu nagle klecha, zaczyna o polityce i o tym na kogo warto głosować a na kogo nie. W ostaniej chwili dziewczyna mnie powstrzymała bo miałem zamiar podejść do dupka i wygarnąć mu w ryj. Nie jestem wieżący, ale dla tych dwojga i ich rodzin to byl wyjątkowy dzień a to chamidło zepsuło im go gdając o szambie jakim jest polityka.





A jak już jesteś taki kozak żeby w publicznym miejscu lać kapłana to chyba masz nierówno pod sufitem. Korzystaj z wolności , bo długo miejsca w niej miejsca nie zagrzejesz z takim temperamentem.umiech

A może tylko tak się chwalisz? W sumie jak jesteś taki harpagan , to dałeś się powstrzymać dziewczynie? To co z Ciebie za ostry zawodnik jak Ci baba mówi kogo masz lać? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 09:11  
Cytuj
Edo2 a co ty tak zaciekle bronisz kościółkowych. Z filozoficznego pynktu widzenia miernie tylko snikersy. Takie to już ograniczone horyzonty katolika. Nie wiem czego nie wiem po co ale tak.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
A to nie można było wstać z ławki i skopać mu dupe? Dobrze że jestem ateistą i nie latam po żadnych kościołach, meczetach czy synagogach, bo jak bym usłyszał takiego dupka, to sklepał bym mu facjate przy ludziach i niech mnie skarży o pobicie. Pamiętam jak byłem na ślubie, wszystko pięknie, aż tu nagle klecha, zaczyna o polityce i o tym na kogo warto głosować a na kogo nie. W ostaniej chwili dziewczyna mnie powstrzymała bo miałem zamiar podejść do dupka i wygarnąć mu w ryj. Nie jestem wieżący, ale dla tych dwojga i ich rodzin to byl wyjątkowy dzień a to chamidło zepsuło im go gdając o szambie jakim jest polityka.


Nie jesteś wierzący to po co na ślub się wybrałeś,przecież sam widok księdza Ciebie mierzi.A tak masz traumę do końca życia.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 16:31  
Cytuj
Dokładnie Ministerstwo powinno zająć się datkami na kościół tylko że każda władza się boi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 19:52  
Cytuj
Byli już tacy politycy którzy deklarowali ostrą walkę z "czarnymi" tylko że społeczeństwo ich olało przy urnach i wysłało do czarnej dupy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »