NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Nawiedzony klecha u Floriana, skandal
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 20:53  
Cytuj
Nie jest potrzebna ostra walka tylko równość. Jeźeli taksówkarz musi dać paragon i fryzjer to tak powinien musieć każdy.
CYTAT (Inni)
Byli już tacy politycy którzy deklarowali ostrą walkę z "czarnymi" tylko że społeczeństwo ich olało przy urnach i wysłało do czarnej dupy

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 20:53  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 21:06  
Cytuj
CYTAT (Klemens)

Edo2 a co ty tak zaciekle bronisz kościółkowych. Z filozoficznego pynktu widzenia miernie tylko snikersy. Takie to już ograniczone horyzonty katolika. Nie wiem czego nie wiem po co ale tak.



A skąd pewność że w ogóle jestem katolikiem? Co na to postawisz? Snickersa?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 21:53  
Cytuj
CYTAT (Klemens Maria)
Takie to już ograniczone horyzonty katolika. Nie wiem czego nie wiem po co ale tak.

To było ogólnie nie do Ciebie

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 07:13  
Cytuj
CYTAT
Nie jest potrzebna ostra walka tylko równość. Jeźeli taksówkarz musi dać paragon i fryzjer to tak powinien musieć każdy.
CYTAT (Inni)
Byli już tacy politycy którzy deklarowali ostrą walkę z "czarnymi" tylko że społeczeństwo ich olało przy urnach i wysłało do czarnej dupy


Takiej właśnie "równości" chciał Palikot, ale wyborcy wolą to co zaproponowały im inne partie jeśli chodzi o sprawy kościoła, musisz zrozumieć że większość głosujących ma inne zdanie od Ciebie, więc twoje marzenia są nie realne jak na razie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 07:42  
Cytuj
Jak na razie, bo musisz pamiętać że prawie połowa nie głosuje. Już byli tacy co to uważali, że nigdy nie przegrają i będą rządzili zawsze.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 07:46  
Cytuj
Czasami prawda w oczy kole ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 07:09  
Cytuj
CYTAT
Jak na razie, bo musisz pamiętać że prawie połowa nie głosuje. Już byli tacy co to uważali, że nigdy nie przegrają i będą rządzili zawsze.



Ta nie głosująca "prawie poława" to już jest problem ludzi twojego pokoju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 07:30  
Cytuj
A kto to są ludzie mojego pokoju?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 08:15  
Cytuj
CYTAT
A kto to są ludzie mojego pokoju?



Literówka, mój błąd, miałem na myśli ludzi twojego pokroju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 08:38  
Cytuj
A jaki to problem? Wyjaśnisz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 22:00  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
Obrazek
No i za to zdjęcie dostałeś ostrzeżenie? Ciekawe kto się o to postarał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 09:40  
Cytuj
Nie za to. Za nadgorliwość moderatora.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
Nie za to. Za nadgorliwość moderatora.


No tak,oczywiście jak większość skazanych -za niewinność jezyk

Moderowano przez: magpie
Może zamiast rozważać nadgorliwość moderatora wróćcie do tematu, albo załóżcie nowy: rozmawiamy o niczym

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 14:53  
Cytuj
Tydzien temu pisalem o skandalicznym kazaniu ksiedza w parafi Floriana,znalazłem list otwarty u znajomych na FB a drugi o tym ze Lucek nie wynajal sali na wieczornice.
Popieram bo kosciol to nie mownica polityczna nie wspomne o sejmowej bo tego JUZ w Polsce nie ma.

L I S T O T W A R T Y
Komitet Obrony Demokracji Stalowa Wola, 10.04.2016 r.
w Stalowej Woli
Ks. prał. dr Marian Balicki
KOD/RM/2/2016 P R O B O S Z C Z
Parafii p. w. Św. Floriana
w Stalowej Woli
Dot. ks. dr hab. Stanisław Koczwara
Komitet obrony demokracji wyraża głębokie oburzenie słowami ks. Koczwary wygłoszonymi w kościele Św. Floriana 10 kwietnia 2016 roku. W swoim wystąpieniu ks. Koczwara rozwinął nazwę naszego stowarzyszenia jako Komitet Obrony Diabła. Kazanie księdza było przepełnione nienawiścią wobec przeciwników rządzącej partii.
Docierają do nas również głosy wiernych uczestniczących we wcześniejszych mszach, w czasie których przemawiał ks. Koczwara. Informowali nas o agresywnych słowach, jakie kierował pod adresem Muzułmanów.
Wśród sympatyków naszego stowarzyszenia są zarówno ludzie wierzący, jak i niewierzący, praktykujący i niepraktykujący. Wszystkich nas łączy obawa przed wulgaryzacją języka i narastająca agresją, której kościół katolicki w Polsce nie tylko się nie przeciwstawia, ale na które ustami takich księży, jak ks. Koczwara, wprost daje przyzwolenie.
Jesteśmy przekonani, że używanie takiego języka w kościele jest niegodne, ale także niezgodne z nauczaniem Papieża Jana Pawła II, nawołującego nasz naród do solidarności.
Stojąc u progu wizyty Papieża Franciszka w Polsce, w Roku Miłosierdzia, prosimy o poszanowanie godności każdego obywatela. Zapraszanie księdza wielokrotnie napominanego przez zwierzchników za głoszenie nienawiści jest, naszym zdaniem, wyrazem lekceważenia wiernych i wzbudza nasze ogromne zaniepokojenia.
Z chrześcijańskim pozdrowieniem – Szczęść Boże
mgr Jerzy Bednarowicz
rzecznik KOD Stalowa Wola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 14:59  
Cytuj
zapewne zaraz mi sie tu dostanie od PISuarów ze jestem KODowcem darujcie sobie zlosliwosciale powiem tak zastanawiam sie czy nie przylaczyc sie do normalnych ludzi bo oszolomstwo PIS graniczy juz z obledem sekty!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 805
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 16:45  
Cytuj
Chyba też się przyłącze do KOD. Tylko czekam aż mnie wypiszą ze szpitala. Lekarz twierdzi że już wszystko dobrze i za tydzień, dwa wyjdę. Cały czas myślałem o tym KOD , nawet jak dostawałem silne psychotropy. Masz może jakieś namiary na ludzi ze stalowowolskiego KOD?
Tylko mam jedno pytanie , po mojej próbie samobójczej wyrzucili mnie z Kościoła Latającego Potwora Spaghetti . Twierdzili że za bardzo świruję . I tak sobie myślę czy tym ludziom z KOD o tym wspominać czy lepiej ten epizod przemilczeć ?
A ty leżysz w Stalowej czy w Nowej Dębie? Bo wyczuwam pokrewną duszę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 18:32  
Cytuj
CYTAT
Tydzien temu pisalem o skandalicznym kazaniu ksiedza w parafi Floriana,znalazłem list otwarty u znajomych na FB a drugi o tym ze Lucek nie wynajal sali na wieczornice.
Popieram bo kosciol to nie mownica polityczna nie wspomne o sejmowej bo tego JUZ w Polsce nie ma.

L I S T O T W A R T Y
Komitet Obrony Demokracji Stalowa Wola, 10.04.2016 r.
w Stalowej Woli
Ks. prał. dr Marian Balicki
KOD/RM/2/2016 P R O B O S Z C Z
Parafii p. w. Św. Floriana
w Stalowej Woli
Dot. ks. dr hab. Stanisław Koczwara
Komitet obrony demokracji wyraża głębokie oburzenie słowami ks. Koczwary wygłoszonymi w kościele Św. Floriana 10 kwietnia 2016 roku. W swoim wystąpieniu ks. Koczwara rozwinął nazwę naszego stowarzyszenia jako Komitet Obrony Diabła. Kazanie księdza było przepełnione nienawiścią wobec przeciwników rządzącej partii.
Docierają do nas również głosy wiernych uczestniczących we wcześniejszych mszach, w czasie których przemawiał ks. Koczwara. Informowali nas o agresywnych słowach, jakie kierował pod adresem Muzułmanów.
Wśród sympatyków naszego stowarzyszenia są zarówno ludzie wierzący, jak i niewierzący, praktykujący i niepraktykujący. Wszystkich nas łączy obawa przed wulgaryzacją języka i narastająca agresją, której kościół katolicki w Polsce nie tylko się nie przeciwstawia, ale na które ustami takich księży, jak ks. Koczwara, wprost daje przyzwolenie.
Jesteśmy przekonani, że używanie takiego języka w kościele jest niegodne, ale także niezgodne z nauczaniem Papieża Jana Pawła II, nawołującego nasz naród do solidarności.
Stojąc u progu wizyty Papieża Franciszka w Polsce, w Roku Miłosierdzia, prosimy o poszanowanie godności każdego obywatela. Zapraszanie księdza wielokrotnie napominanego przez zwierzchników za głoszenie nienawiści jest, naszym zdaniem, wyrazem lekceważenia wiernych i wzbudza nasze ogromne zaniepokojenia.
Z chrześcijańskim pozdrowieniem – Szczęść Boże
mgr Jerzy Bednarowicz
rzecznik KOD Stalowa Wola
Balicki.....ten co prawie płaczem prosi o datki na KK? A kto księdza zaprosił do swojej parafii, w której właśnie Balicki jest proboszczem???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
Chyba też się przyłącze do KOD. Tylko czekam aż mnie wypiszą ze szpitala. Lekarz twierdzi że już wszystko dobrze i za tydzień, dwa wyjdę. Cały czas myślałem o tym KOD , nawet jak dostawałem silne psychotropy. Masz może jakieś namiary na ludzi ze stalowowolskiego KOD?
Tylko mam jedno pytanie , po mojej próbie samobójczej wyrzucili mnie z Kościoła Latającego Potwora Spaghetti . Twierdzili że za bardzo świruję . I tak sobie myślę czy tym ludziom z KOD o tym wspominać czy lepiej ten epizod przemilczeć ?
A ty leżysz w Stalowej czy w Nowej Dębie? Bo wyczuwam pokrewną duszę?



Psycholi przyjmuja tylko do PIS tam znajdziesz bratnia dusze umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
Chyba też się przyłącze do KOD. Tylko czekam aż mnie wypiszą ze szpitala. Lekarz twierdzi że już wszystko dobrze i za tydzień, dwa wyjdę. Cały czas myślałem o tym KOD , nawet jak dostawałem silne psychotropy. Masz może jakieś namiary na ludzi ze stalowowolskiego KOD?
Tylko mam jedno pytanie , po mojej próbie samobójczej wyrzucili mnie z Kościoła Latającego Potwora Spaghetti . Twierdzili że za bardzo świruję . I tak sobie myślę czy tym ludziom z KOD o tym wspominać czy lepiej ten epizod przemilczeć ?
A ty leżysz w Stalowej czy w Nowej Dębie? Bo wyczuwam pokrewną duszę?



Psycholi przyjmuja tylko do PIS tam znajdziesz bratnia dusze umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tydzien temu pisalem o skandalicznym kazaniu ksiedza w parafi Floriana,znalazłem list otwarty u znajomych na FB a drugi o tym ze Lucek nie wynajal sali na wieczornice.
Popieram bo kosciol to nie mownica polityczna nie wspomne o sejmowej bo tego JUZ w Polsce nie ma.

L I S T O T W A R T Y
Komitet Obrony Demokracji Stalowa Wola, 10.04.2016 r.
w Stalowej Woli
Ks. prał. dr Marian Balicki
KOD/RM/2/2016 P R O B O S Z C Z
Parafii p. w. Św. Floriana
w Stalowej Woli
Dot. ks. dr hab. Stanisław Koczwara
Komitet obrony demokracji wyraża głębokie oburzenie słowami ks. Koczwary wygłoszonymi w kościele Św. Floriana 10 kwietnia 2016 roku. W swoim wystąpieniu ks. Koczwara rozwinął nazwę naszego stowarzyszenia jako Komitet Obrony Diabła. Kazanie księdza było przepełnione nienawiścią wobec przeciwników rządzącej partii.
Docierają do nas również głosy wiernych uczestniczących we wcześniejszych mszach, w czasie których przemawiał ks. Koczwara. Informowali nas o agresywnych słowach, jakie kierował pod adresem Muzułmanów.
Wśród sympatyków naszego stowarzyszenia są zarówno ludzie wierzący, jak i niewierzący, praktykujący i niepraktykujący. Wszystkich nas łączy obawa przed wulgaryzacją języka i narastająca agresją, której kościół katolicki w Polsce nie tylko się nie przeciwstawia, ale na które ustami takich księży, jak ks. Koczwara, wprost daje przyzwolenie.
Jesteśmy przekonani, że używanie takiego języka w kościele jest niegodne, ale także niezgodne z nauczaniem Papieża Jana Pawła II, nawołującego nasz naród do solidarności.
Stojąc u progu wizyty Papieża Franciszka w Polsce, w Roku Miłosierdzia, prosimy o poszanowanie godności każdego obywatela. Zapraszanie księdza wielokrotnie napominanego przez zwierzchników za głoszenie nienawiści jest, naszym zdaniem, wyrazem lekceważenia wiernych i wzbudza nasze ogromne zaniepokojenia.
Z chrześcijańskim pozdrowieniem – Szczęść Boże
mgr Jerzy Bednarowicz
rzecznik KOD Stalowa Wola
Balicki.....ten co prawie płaczem prosi o datki na KK? A kto księdza zaprosił do swojej parafii, w której właśnie Balicki jest proboszczem???



tak to proboszcz Floriana,zaprasza kleche ktory ma zakaz gloszenia kazań,ale w Polsce biskupi nie licza sie ze zdaniem Papieza to co Balicki bedzie słuchał Biskupa !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 19:47  
Cytuj
sowa pieronek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 20:58  
Cytuj
http://www.zbawienie.com/wielbienie-krzyza.htm

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 21:04  
Cytuj
ludzie, a zwłaszcza kilku tu dobrze znanych na tym forum,tak sie zastanawiam kiedy wy macie czas na życie rodzinne, zawodowe itp. skoro ciągle wisicie na tym forum pisząc całe bzdurne poematy,których aż zal czytać. Jak was swędzi to sie podrapcie,chyba nie macie prawdziwych problemów, ale w takim przypadku powinniście Bogu dziękować,a nie Go obrażać na każdym kroku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 22:01  
Cytuj
[cytat]ludzie, a zwłaszcza kilku tu dobrze znanych na tym forum,tak sie zastanawiam kiedy wy macie czas na życie rodzinne, zawodowe itp. skoro ciągle wisicie na tym forum pisząc całe bzdurne poematy,których aż zal czytać. Jak was swędzi to sie podrapcie,chyba nie macie prawdziwych problemów, ale w takim przypadku powinniście Bogu dziękować,a nie Go obrażać na każdym kroku[/cNo


No popatrz,a ty znalazlas czas ? i zycie rodzinne nie ucierpialo?
Uwazasz ze to nie problem jak jakis nawiedzony klecha obraza ludzi którzy mysla inaczej jak naczelnik panstawa czyli psychczny Jaroslaw?Boga to obraza cały ten złodziejski kler ktory nie ma nic wspolnego z Bogiem !!!
Bylam na tej mszy wstyd panie Balicki czy tym oszołomem Koczwara chce pan podniesc frekfencje? Żałosne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »