NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ogród Brandwica - nie polecam,
Posty: 6
Dołączył: 1 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 09:39  
Cytuj
Jakie macie zdanie na temat dotrzymywania terminów i jakości usług wykonywanych przez firmę Ogród Brandwica? Według mnie totalny brak profesjonalizmu w podejściu do klienta - umawiają się na wykonanie usługi za określoną cenę, potem cenę zawyżają, potem przesuwają termin wykonania prac a następnie wycofują z umowy bez podania przyczyny...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 09:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 19 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 13:40  
Cytuj
To zgłoś wlascicielowi firmy a nie zalisz sie na forum. Ja mam bardzo dobre doświadczenie z tą firmą. Nie sprzedają badziewa jak w marketach. Dla mnie kompetentni i przede wszystkim nie wciskaja kitu. Towar sprawdzony od dobrych polskich dostawców. Polecam. A mozemoze firma wycofala sie bo przedsięwzie było ryzykowne. Czasami nie warto na siłę robić zlecenia a potem klient składa reklamację.

brak
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 15:19  
Cytuj
Forum służy do tego aby móc się swobodnie wypowiadać w różnych kwestiach, co niniejszym zostało przeze mnie uczynione... Nie neguję jakości roślin które Ogród Brandwica sprzedaje tylko ich solidność w dotrzymywaniu umów i terminów... Z tym niestety firma ma duży kłopot. Z informacji jakie uzyskałam w ostatnim czasie od znajomych którzy korzystali z ich usług wynika, że nie jestem jedyna która wyraża taką opinię na temat profesjonalnego podejścia do klienta w/w firmy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
To zgłoś wlascicielowi firmy a nie zalisz sie na forum"

to jest typowa rada stalowowolaka ;)


Był kiedyś taki wątek na tym forum " najgorsza obsługa" - Edytales mogłabyś się wykazać " dobrymi radami"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 20:15  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Autorka napisała "Według mnie totalny brak profesjonalizmu w podejściu do klienta - umawiają się na wykonanie usługi za określoną cenę, potem cenę zawyżają, potem przesuwają termin wykonania prac a następnie wycofują z umowy bez podania przyczyny..."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 07:37  
Cytuj
ja polecam w 100% CENTRUM KAMIENIA OGRODOWEGO W ZBYDNIOWIE mila obsluga konkurencyjne ceny bardzo duzy wybor asortymentu i rzetelna firmaumiechgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2016r. 10:17  
Cytuj
Moja sytuacja zupełnia inna, ale myślę, że warto o tym wspomnieć.
Wiosną temtego roku planowałam zagospodorwać W KOŃCU otoczenie swojego domu w jakiś sposób i odgrodzić się trochę od sąsiadów by mieć więcej prywatności.

Postanowiliśmy posadzić tuje wzdłuż ogrodzenia, kupiliśmy sadzonki w szkółce w Nisku, ale źle obliczyłam odległość między nimi, by za kilka lat mogły stworzyć żywopłot w skutek czego musieliśmy dokupić jescze 8 sztuk, a że akurat jechaliśmy w tamtych kierunku zdecydowaliśmy się zakupić tę samą odmianę w Brandwicy. Szukaliśmy sadzonek o podobnej wielkości, tego samego typu. I dosadziliśmy te klika tujek w ten sam sposób, z czego tylko 1 z 8 się przyjęła. Spontanicznie wybrałam też kilka sadzonek roślin liściastych i ta sama sytuacja. Nic się nie przyjęło. placze

Jesienią zadzwoniłam i zapytałam tak z ciekawości co może być przyczyną, że 50 tujek z innej szkółki na tej samej glebie się przyjeło, a 7 z 8 sztuk od nich nie przeszło pozytywnie przesadzania - Pani powiedziała, że to nie jest już jej sprawa i ''niech sobie Pani posadzi pokrzywy one napewno się przyjmą'' neutralny Liczyłam na to, że jakiś cudem obiją się w tym roku, ale nic z tego nie wyszło.

Proszę bez hejtu, zdaję sobie sprawę z tego, że wina nie koniecznie leży po stronie Ogrodu Brandwica, jednak sytuacja dość dziwna. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2016r. 13:26  
Cytuj
Ale wy ludzie macie problemy, na prawdę chciał bym mieć takie kłopoty ja wy... .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »