NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Popekane naczynka na udach,
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 22:24  
Cytuj
Kobietki po ciazy zostalo mi pelno popekanych naczynek na udach Chcialabym wygladac jako tako w lecie wuec szukam ratunku Macie jakas rade ? Warto inwestowac w ten balsam Red Bloker czy szukac pomocy w salonie kosmetycznym Jesli salon to jaki zabieg? I ile by to kosztowalo??

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2016r. 22:24  
Cytuj

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 14:34  
Cytuj
W domu polecam raz na jakiś czas prysznic woda zimno-ciepło zawsze kończąc na zimno aby naczynka były zamknięte. Kosmetyki z zielona glinką,krzemem, witaminą A i C,kasztanowcem , nagietkiem czy rumiankiem. U kosmetyczki jonoforeza albo ultradźwięki. I to najlepiej kilka zabiegów bo po 1 czy dwóch efektów nie będzie.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 15:29  
Cytuj
Haha, programy ratunkowe jak na stronie amerykańskiego Departamentu Obrony umiech
Poróbcie trochę przysiadów. Tłuszcz zostanie przerobiony na mięśnie, a stare mięśnie na ścięgna. Objętość nóg się zmniejszy, w efekcie czego spadnie odśrodkowe ciśnienie krwi i nadmiarnie rozciągnięte naczynia krwionośne w skórza same się zamknął.

P.S. PeIHa, ty mi kogoś przypominasz. Taką fajną laskę z bloku obok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 17:06  
Cytuj
CYTAT
Haha, programy ratunkowe jak na stronie amerykańskiego Departamentu Obrony umiech
Poróbcie trochę przysiadów. Tłuszcz zostanie przerobiony na mięśnie, a stare mięśnie na ścięgna.


Przeciez pisze ze to po ciazy... Cwicze regularnie od roku dla dobrej kondycji... uda mam zgrabne Nue narzekam na wyglad ale dzieku za rade

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
U kosmetyczki jonoforeza albo ultradźwięki. I to najlepiej kilka zabiegów bo po 1 czy dwóch efektów nie będzie.

Ile takie cos kosztuje?

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 08:20  
Cytuj
To w zależności od salonu na jakich kosmetykach i sprzętach działają. Dla mnie najlepszy jest jansen i charmie rose. Średnio koło100-150zł. Możesz podpytać w szkołach gdzie szkolą się kosmetyczki , tam one wykonają w ramach praktyk a Ty płacisz tylko za kosmetyk. Ja tak chodzę na mikrodermabrazję diamentową czy peeling kawitacyjny (normalnie ok 150zł) ja płacę 20-30 zależy czy z algówką) Ale to w Rzeszowie.

PS ćwiczenia owszem trafna uwaga ale o skórę trzeba zadbać mniej lub bardziej inwazyjnie ;)

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
P.S. PeIHa, ty mi kogoś przypominasz. Taką fajną laskę z bloku obok.


Miło, niestety nie mieszkam już w bloku umiech

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Maja 2016r. 15:58  
Cytuj
CYTAT
Haha, programy ratunkowe jak na stronie amerykańskiego Departamentu Obrony umiech
Poróbcie trochę przysiadów. Tłuszcz zostanie przerobiony na mięśnie, a stare mięśnie na ścięgna. Objętość nóg się zmniejszy, w efekcie czego spadnie odśrodkowe ciśnienie krwi i nadmiarnie rozciągnięte naczynia krwionośne w skórza same się zamknął.

P.S. PeIHa, ty mi kogoś przypominasz. Taką fajną laskę z bloku obok.

Tluszcz na miesnie? Miesnie na sciegna? To w jakiejs bajce bylo czy piszesz na bazie swojego doswiedczenia z lepienia ludzikow z plasteliny i skladania kasztaniakow? Co miales z biologii? Ja bym chcial paznokcie na kopyta, skore na luski, wlosy na rogi i fiuta na ogon- roZpisz mi prosze trening na to!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Maja 2016r. 20:45  
Cytuj
Flebolog pomoze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2016r. 22:57  
Cytuj
Rozszerzone naczynka najlepiej zamykać laserem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 14 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2016r. 18:06  
Cytuj
A nie lepiej przejechać się do Rzeszowa do gabinetu Moja estetyka na Litewskiej?
Oni się takimi zabiegami zajmują jak i większością z medycyny estetycznej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 30 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2016r. 21:36  
Cytuj
Możesz udać się lekarza oni robią takie zabiegi zamykania rozszerzonych naczynek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »