NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Ginekolog prywatnie w poniedziałek usg,
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 11:27  
Cytuj
Ginekolog -powiedzcie kto przyjmuje i robi usg w poniedziałek prywatnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 11:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 14:54  
Cytuj
????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 15:13  
Cytuj
Mo tu raczej trzeba dzwonić do któregoś i się dowiadywać. Miał, Adamczyk może Zajączkowski?

Czasem prywatnie przyjmują tez w inne dni niż prowadzą swoją praktykę

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 15:22  
Cytuj
A ma ktos nr tel do nich? Nie wiecie czy w niedziele mozna zadzwonic umówić sie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 15:24  
Cytuj
A co ci się stało ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 15:43  
Cytuj
Boli mnie podbrzusze jak sie przekrecam i jak wstaje ale jak leze i chodze nie boli no i ruchy nie czuje od 2 dni a to 19tc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 15:55  
Cytuj
Pewnie czymś się strułaś i to w jelitach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 16:00  
Cytuj
Nie ma ruchow a byly i to mnie martwi
Myslicie ze pasuje zadzwonic teraz w niedz na kom umowic sie na wizyte rano do Zajączkowskiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 16:07  
Cytuj
Z Nachtem nie gadaj bo to troll i oszołom.
W takiej sytuacji, jeżeli nie czujesz ruchów, a czulaś do tej pory, myślę, że możesz udać się do szpitala. Obawiam się, że mogą Cię z marszu położyć na oddział, ale jest szansa, że zbadają od ręki (choć zapewne dopiero jutro). Masz też chyba lekarza, który prowadzi Twoją ciążę, powinnaś się z nim skontaktować i zapytać o radę. Nie przejmuj się, ze jest niedziela. Najwyżej nie odbierze telefonu. Zdrowia.

Ps. Zajączkowski przymuje chyba popołudniami, wczesniej jest raczej na oddziale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 16:16  
Cytuj
U swojego lekarza bylam mies temu i mialam miec wizyte 20.04 zadzwonili odwolali bo lekarz pojechal na wczasy i wroci 11maja i teraz ja sie zadreczam ale wolalabym usg jytro prywatnie niz klasc sie na szpital w marcu olezalam się na grype i juz mam dosc szpitala
Myslalam aby dzis zadzw do Zajączkowskiego na jutro sie ugadac ale nie wiem czy pasuje w niedz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 16:19  
Cytuj
Zaczekaj do jutra. Pamiętaj że angst ist geschenk fur Teufel (strach jest prezentem dla Diabła).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 16:20  
Cytuj
Kobiecie w ciąży, która obawia się o zdrowie swojego dziecka wypada wszystko. Takie jest moje zdanie. Ma gość na pewno telefon służbowy i jeżeli nie życzyłby sobie telefonów w niedzielę to go zwyczajnie wyłącza. Tak na logikę. Więc spróbować możesz. Stres też jest niewskazany, więc rób wszystko, by się jakoś uspokoić. Trzymam kciuki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 16:20  
Cytuj
Dziekuje za rade

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 16:21  
Cytuj
A pasuje mi dzis zadzw umowic sie na jutro jesli to nie moj lek prowadzacy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 16:37  
Cytuj
Jak uważasz. Ale ja bym zaczekał, na twoim miejscu.
Ostatecznie do jutra nie jest tak bardzo daleko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 16:44  
Cytuj
Ja bym się nie zastanawiała tylko dzwoniła dzisiaj. Jeśli nie będzie mógł to nie odbierze, jeśli zadzwonisz dzisiaj będziesz spokojniejsza, takie jest moje zdanie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 16:47  
Cytuj
Kiedyś miałam taką sytuację będąc w ciąży, że od kilku godzin nie czułam ruchów dziecka i to w takich porach co zazwyczaj mały szalał, zadzwoniłam do swojej położnej środowiskowej (często to robiłam bez względu na porę, jeśli mnie coś niepokoiło), która przyszła z detektorem tętna dziecka i rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Zawsze poradziła co w danej sytuacji robić i kiedy bezwzględnie trzeba iść do szpitala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 17:10  
Cytuj
Jedź do szpitala dziewczyno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
Boli mnie podbrzusze jak sie przekrecam i jak wstaje ale jak leze i chodze nie boli no i ruchy nie czuje od 2 dni a to 19tc


Powiem Ci ze podbrzusze będzie cię boleć jak na okres jeszcze jakiś czas macica rośnie ruchy w tak wczesnej ciąży nie są aż tak intensywne i wyczuwalne bo dziecko ma dużo miejsca jeszcze, ale wiadomo ciąża to ciąża noemozna niczego bagatelizować.. pierwsza rada zmień lekarza na takiego który jest dostępny i wczasy ma wcześniej zaplanowane i wie ze w ciągu danego miesiąca go niebędzie.

Jeśli pojedziesz do szpitala może i od reki Cie zjadają ale raczej zostawia na patologii ciszy na obserwacji min 3dniowej.

Do Zajączkowskiego możesz śmiało dzwonić jeśli nie odbierze spr za 5min chociaż często sam oddawania.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
Pewnie czymś się strułaś i to w jelitach.


Ty tak na serio?

A no tak przecież jesteś jedynym facetem w stw który był w ciąży.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 17:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Boli mnie podbrzusze jak sie przekrecam i jak wstaje ale jak leze i chodze nie boli no i ruchy nie czuje od 2 dni a to 19tc


Powiem Ci ze podbrzusze będzie cię boleć jak na okres jeszcze jakiś czas macica rośnie ruchy w tak wczesnej ciąży nie są aż tak intensywne i wyczuwalne bo dziecko ma dużo miejsca jeszcze, ale wiadomo ciąża to ciąża noemozna niczego bagatelizować.. pierwsza rada zmień lekarza na takiego który jest dostępny i wczasy ma wcześniej zaplanowane i wie ze w ciągu danego miesiąca go niebędzie.

Jeśli pojedziesz do szpitala może i od reki Cie zjadają ale raczej zostawia na patologii ciszy na obserwacji min 3dniowej.

Do Zajączkowskiego możesz śmiało dzwonić jeśli nie odbierze spr za 5min chociaż często sam oddawania.



Dziękuję za rade moja mama pracuję w szpitalu i pytala Pasko teraz i mowil ze 3pacjentki dzis przyjął z takimi objawami i prawdpodobnie czeka mnie lezenie jutro mam udac sie na usg a dzis mam lezec
A ty dzwonilas kiedys do dr Zajączkowskiego w niedz umowic sie na wizyte?nie będzie zly ze w niedz ktos dzwoni sie umawiac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 17:55  
Cytuj
Ja czasem dzwoniłam do niego o 22.. Poprostu choruje na poważną chorobę kobieca i Zajączkowski jest moim Lekarzem i sam niejednokrotnie mówił ze jeśli tylko coś się dzieje żeby dzwonić. Zadzwoń powiedz ze jesteś w ciąży twojego lekarza niema została na lodzie pełna obaw napewno Ci powie ze masz leżeć i się nie martwić. Póki niema krwawienia to masz szczęście w Nieszczęściu :-)

Dzwoń póki jest siesta poobiadowa i przed kąpielą dzieci bo doktor ma w domu malucha :-)

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 19:21  
Cytuj
Pewnie, że zadzwonić możesz przecież zrozumie. Co najwyżej nie odbierze. Dwa dni bez ruchów to ja bym nie wytrzymała nerwowo i jechała do szpitala. Moja starsza była oszczędna w ruchach, ale nigdy takiej przerwy nie miała. Jak już wieczór się zbliżał i cisza to jadłam coś słodkiego i się kładłam na lewym boku i mała zaskakiwała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 19:51  
Cytuj
Mo właśnie miałam napisać i zapomniałam, zjedz coś.. połóż się płasko jedna rękę połóż pod plecy na wysokości ledzwiow a druga poniżej pępka na brzuchu. Maluch ma bardzo dużo miejsca i w ciągu jednego dnia potrafi zrobić kilkanaście obrotów a ty tego nie poczujesz. Ja w 2ciąży gdzie podobno wcześniej ruchy są odczuwalne ja na dobrą sprawę czułam w okolicach 18-20tc.


Daj znać jak juz zadzwonisz

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 21:20  
Cytuj
Nie czekaj. Udaj się do szpitala. Moja żona raz miała tak intensywne ruchy dziecka ze pojechala do szpitala, niebagatelizowalismy tego. W szpitalu były dziewczyny które nie czuły ruchów, tak jak Ty. Najlepiej zglosic się do szpitala i potem spac spokojnie wiedzac ze wszystko jest z maluszkiem w porzadku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »