NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Kosy spalinowe ,
bax
bax
Posty: 70
Dołączył: 3 Sty 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 18:09  
Cytuj
Witam drogich forumowiczów, mam pytanie do was... Gdzie w stalowej mógłbym kupić kose spalinową np firmy NAC model: WLBC580B . Chyba, że może macie jakieś inne swoje typy sprawdzonych podkaszarek, kos ( urządzeń ) do 500zł max :cwaniak: będę wdzięczny za każdą podpowiedź. ok

Bax
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 18:09  
Cytuj

Bax
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 18:34  
Cytuj
Ja kupiłem kosę firmy BLACK, zapłaciłem za nią 449zł. Koszę nią już kolejny sezon i jest naprawdę super, straszyli mnie że te budżetowe to szit i tylko stihl czy husqwarna ale ja nie potrzebowałem profesjonalnej kosy. Kosa mocna, z amortyzacją, nie wiem jaki dokładnie to model ale jest git, ja kupiłem na giełdzie w Sandomierzu. Stoi tam kilku gości właśnie z takimi sprzętami budżetowymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 19:18  
Cytuj
Ludzie trochę trzeba pomyśleć alledrogo i kosa 100 taniej niż gielda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bax
bax
Posty: 70
Dołączył: 3 Sty 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 19:27  
Cytuj
allegro w tym przypadku ostateczność... wiem, ze jest taniej ale wolał bym kupić na miejscu i mieć "serwis" lub do gwarancji oddać na miejscu, niż płacić za przesyłki itp. Stąd pytanie czy prócz stila i husqvarna w stw są inne sklepy gdzie można nabyć kose w "dostępnej " cenie przy parametrach które opisałem powyżej..

Bax
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
allegro w tym przypadku ostateczność... wiem, ze jest taniej ale wolał bym kupić na miejscu i mieć "serwis" lub do gwarancji oddać na miejscu, niż płacić za przesyłki itp. Stąd pytanie czy prócz stila i husqvarna w stw są inne sklepy gdzie można nabyć kose w "dostępnej " cenie przy parametrach które opisałem powyżej..


Zapytaj w Media Ekspert.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »