NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie są moderatorzy / administratorzy ,
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 08:36  
Cytuj
No pytam się gdzie oni są?

Dlaczego potraficie komuś poprawić literowke na czerwono, za to ze ktoś komentarz pod komentarzem napisze dać +20.
Ale jeśli te same osoby znów i znów to kolejny post zasmiecaja politycznymi przepychankami, to ktoś kogoś od podała wyzwie to od patologii. Jak tu można o cokolwiek zapytać skoro zaraz znów będzie post o PiSie albo o Po.
Albo traktujecie wszystkich tak samo i egzekwujecie od wszystkich regulamin albo weźcie go usuncie.. wtedy będzie jedną zasada brak zasad.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 08:36  
Cytuj

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 08:50  
Cytuj
Pisanie nie na temat to chyba w.co drugim poście naprawdę tego niewidzicie? serio?
Pytając o coś na forum trzeba coś 10razy przemyśleć bo zaraz się będzie pedałem, patologią, pisowcem, komisarzem czy innym zasrancem. Nawet w tematach odnośnie porodu głupie teksty w każdym poście coś.
Weźcie to ogarnijcie niewiem weźcie sobie koleżanki czy kolegów do pomocy aby to ogarnąć. Bo niewiem czy jeśli ktoś ma 50tys komentarzy (hipotetycznie) to jest Lepszy od kogoś z 5komentarzami. Ze niby takiemu więcej wolno

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 812
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 08:57  
Cytuj
Z tego co widac, to za chamstwo są upomnienia i to czasem 40+, więc wiesz...
Jak jest dyskusja o polityce, to są emocje, ale faktycznie trzeba wskazywać konkretne prztykłady i zawiadamiać jak się komuś cos nie podoba. Po co zakładac osobną dyskusję na ten temat. Są tacy "wspaniali" co mają po 80% upomnień.. wiec to jakoś działa..

Talie zachowania wynikają z braku kultury i ogólnospołecznego przywolenia na zachowania kiedyś niedopuszczalne. Jest tu kilka osob, które żyją tym, że zwyzywają od pedałów i wciąż odnoszą swoje komentarze do tego co komu kto zrobic. To takie nie do końca dojrzałe trolle, których jak przedszkolaków rajcuje, że coś powiedzą, wszystko jedno co...
Jak im zablokują konta, założą nowe. mlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 09:07  
Cytuj
Prosimy o zgłaszanie uwag do konkretnych tematów, czy użytkowników na PW, lub w tym wątku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 09:11  
Cytuj
No ale są dwa tematy jeden o Pis drugi o PO. A nawet chyba o PO i uchodźcach. Wiec po co przy wątku wgl nie związanym z polityką pojawiają się normalnie rozprawki i eseje to o jednych to o drugich czemu nikt tego nie usunie. Te same osoby robią to ciągle i te same osoby ciągle nic za to niemaja. Ostatnie zwrócenie uwagi przez Moderatora ze coś jest nie na temat i oczyszczenie wątku z śmieci to było w Mama Burger, a pkt za chamstwo no dawno niewiedzialam aby ktoś dostał. Zablokuje się konto założy nowe przecież IP to samo blokować im aż do znudzenia. No trole trolami ale kultury to tu brak mnie konflikty między użytkownikami nie interesują a ciągle o nich przypominają sami bo jeden skomentuje drugi mu przygada.. i tak wkoło Macieju.
Weźcie zalozcie wątek o nazwie chlew albo mordowania i niech to będzie jedyne miejsce gdzie pozwalacie im na chamstwo jeśli serio musi to być akceptowane to w tym jednym poście.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 09:20  
Cytuj
Zdecydowanie na politykę nie ma miejsca poza odpowiednimi wątkami. Nie zawsze wszystko moderatorzy widzą. Prosimy o zgłaszanie takich naruszeń, a na pewno się tym zajmiemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 12:48  
Cytuj
Z całym szacunkiem,ale panna_pina chyba robisz sobie z ludzi jaja.
Sprawdzanie postów to Wasza praca,nie ważne czy macie za to kasę,czy jest charytatywna.
Ale,że co? Ktoś ma Wam podstawiac pod nos posty do moderacji???
Chyba nie bardzo masz pojęcie na czym praca moderatora polega.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 13:34  
Cytuj
Nasze forum nie jest z założenia moderowane. Posty pojawiają się automatycznie, bez ingerencji moderatorów. Każdy ma wolność i swobodę wypowiedzi. Ponosi za to również odpowiedzialność. Moderatorzy jedynie przeglądają wątki, reagują na zgłoszenia. Nie jesteśmy w stanie przeglądać 100% wypowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 14:43  
Cytuj
Ja dostalem +40 tylko dla tego ze napisalem "Fiutor i Edo zrobcie sobie [moderowano]??? tez pytam ?

Moderowano przez: magpie
Skoro nie rozumiesz co to chamstwo i wulgaryzmy, wzajemne obrażanie się, to trudno, przyjmij z pokorą i nie powielaj tekstów, za które ktoś cię już ukarał. Prostactwo może razić innych, musisz to z pokora przyjąć. Może spytaj innych, wytłumacza ci, że to nie należało zapewne do dyskusji prowadzonej na forum i nie dość, że nic nie wnosiło do rozmowy, to raziło innych, choć może ty masz taki własnie sposób zabawy i taka twoja rozrywka. Kulturalni ludzie nie używają takiego języka, wierz mi. To trąca rozmową dwóch przedszkolaków, którzy nagle załapali nowe zwroty i choć nie bardzo zdają sobie sprawę z tego co to znaczy, powtarzają to z uporem maniaka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 15:26  
Cytuj
Ano właśnie-ja zarobiłem za to że zwróciłem uwagę na wypowiedzi pewnego osobnika(na język jakim się wypowiada).To że Banan jest świętą krową tutaj to niejeden wie.Trudno,przeżyję.To Heniu miałeś pecha,Banan bez przerwy pisze na mnie Fiutor i z tego tytułu nic mu się nie dzieje.To tak tylko gwoli tego koncertu życzeńgood

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Maja 2016r. 16:30  
Cytuj
Nie musimy się nawet domyślać skąd ta słabość. Ale bądźmy pozytywni, ja osobiście postawiłam na organiczną prace wychowawczą, nawet z buraka można wystrugać człowieka :-)

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »