NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Usługi Krawieckie,
Posty: 11
Dołączył: 27 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2016r. 13:24  
Cytuj
Witam, byłam dziś w pracowni krawieckiej Pętelka,która mieści się przy ulicy Siedlanowskiego i jako klienta zostałam bardzo nie miło potraktowana.Miałam marynarkę do podszycia i nawet nie zdążyłam jej wyjąć z reklamówki bo Pani ,która tam pracuje powiedziała że mi tego nie przyjmie do końca tygodnia.Nawet nie była zaintereswana co mam i co bym chciała przerobić. Na moje zapytanie:dlaczego? Pani pytająco i z fochem odpowiedziała: BO CHCE ODPOCZĄĆ?! Nie wiem czy to właścicielka czy pracownica ale gratuluję podejścia do Klienta - mocno zniechęca to był pierwszy i ostatni raz kiedy chciałam skorzystać z usług krawieckich w tym miejscu - zarobi konkurencja. A Wy gdzie polecacie zakłady Krawieckie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2016r. 13:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2016r. 23:21  
Cytuj
No na takiej przeróbce za dużo pewnie nie zarobi i ona i konkurencja też umiech ale fakt brak taktu -nie chciałabym być tak potraktowana , ale z drugiej strony jak ktoś ma dużo roboty i nie jest w stanie tego przerobić i daje długie terminy to też chyba o czymś to świadczy ( jest dobry i ma dużo pracy)Czego ludzie oczekujecie? Szybkiej usługi i brak zadowolenia czy jakości w przystępnej cenie i miłej obsłudze o ile klient nie wyprowadzi cię z równowagi ?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »