NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Bezczelne kradzieże rowerów. , Kradzież w biały dzień pod Jubilatem. Gdzie monitoring? Gdzie policja?
Posty: 17
Dołączył: 4 Marz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2016r. 16:19  
Cytuj
Witam.
Mi ukradli rower wczoraj w sobotę w biały dzień pod Jubilatem na Orzeszkowej. Poszłam do domu na godzinę zanieść zakupy bo nie mam bagażnika i zapięłam do stojaka na zamek szyfrowy. Niestety po powrocie już był sam zamek. Ktoś się natrudził żeby odkręcić siodełko lub koło.

Osobo która to zrobiła: rower był charakterystyczny a jego foto jest na facebooku. Wszyscy moi znajomi już rozpowszechnili zdjęcie i będą Cię mieli na oku w całym mieście. Poza tym kradzież i kłamstwo ma krótkie nogi więc obyś je na tym rowerze wkrótce połamał. Nawet jak nie odzyskam sprzętu dosięgnie Cię właściwa kara.

Poszło to zgłoszenie do mediów i na policję.
Dla osoby która pomoże znaleźć sprawcę znaleźne wartości 10% sprzętu.

Był to markowy czerwony DBS z napisem DBS na aluminiowej ramie - niemiecki zadbany i doinwestowany.Miał tylko tylny sportowy błotnik, bez bagażnika. Licznik na kierownicy. Sportowe koła jak w górskim 26 cala. Metalowe pedały nie jakieś plastiki, ale pedały z kolarki. Małe zarysowanie lakieru na górnej ramie. Przerzutki altus shimano. Siodełko niebiesko - czarne skórzane.

Temu co sięgnął po cudzą własność życzę żeby szybko się na tym rowerze połamał. Wyboistej drogi chamie. Jeżeli to jakiś menel spod Jubilata i sprzedał na wino też go znajdziemy. mlotek

Moderowano przez: magpie
Proszę nie zakłądać podwójnych wątków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »