NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Św. Rita - patronka spraw beznadziejnych, Czy ktoś coś wymodlił
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 11:58  
Cytuj
Wydaje mi sie ze wiekszosc z was mysli ze ktos kto sie modli wierzy w Boga to od razu musi byc po 60 i miec mocherowy beret Ja akurat mam 28 Pomogla mi modlitwa w sprawie beznadziejnej wiec teraz wierze w moc sw Rity. Przyklad glupi bo glupi ale od tego sie zaczelo Egzamin a ja kompletnie nie przygotowana byla masa notatek a ja nic zero nie bylam wstanie sie nauczyc z powodu choroby Ide na egzamin i doslownie sram w gacie Przed wejsciem do sali modlitwa do sw Rity i ide Dwa pytania Pierwsze wylosowane i tu szok... akurat wylosowalam temat mojej pracy semestralnej Pisalam prace starannie sumiennie a nie kopiuj wklej wiec duzp do powiedzenia mialam Drugie pytanie proste z zycia wziete... i kuzwa 5 a reszta 2,3 moze z jedna 4

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 11:58  
Cytuj

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 12:01  
Cytuj
Mnie też wiele razy pomogła...wiara to indywidualna sprawa każdego z nas. Jedni w to uwierzą, drudzy nie. Jest tylko jeden sposób- pomodlić się i przekonać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 12:35  
Cytuj
wiecie jak modliła się Patrycja Hurlak? aktorka i reżyserka ...

https://www.youtube.com/watch?v=ByEYRvOBKb4

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 12:50  
Cytuj
ja tylko nie rozumiem na cholere tacy uztkownicy jak ugabuga wypowiadaja sie w takim temacie, ktory ich kompletnie nie dotyczy.
zajmijcie sie swoim zyciem i tematami ktore was obchodzą, a nie wysmiewaniem czy kpieniem z wiary, na którą jest taka masa dowodów, że osobiście uważam iż tylko "ignoranci" w nią nie wierzą (ale to mniejsza z tym)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 16:09  
Cytuj
CYTAT
Wydaje mi sie ze wiekszosc z was mysli ze ktos kto sie modli wierzy w Boga to od razu musi byc po 60 i miec mocherowy beret Ja akurat mam 28 Pomogla mi modlitwa w sprawie beznadziejnej wiec teraz wierze w moc sw Rity. Przyklad glupi bo glupi ale od tego sie zaczelo Egzamin a ja kompletnie nie przygotowana byla masa notatek a ja nic zero nie bylam wstanie sie nauczyc z powodu choroby Ide na egzamin i doslownie sram w gacie Przed wejsciem do sali modlitwa do sw Rity i ide Dwa pytania Pierwsze wylosowane i tu szok... akurat wylosowalam temat mojej pracy semestralnej Pisalam prace starannie sumiennie a nie kopiuj wklej wiec duzp do powiedzenia mialam Drugie pytanie proste z zycia wziete... i kuzwa 5 a reszta 2,3 moze z jedna 4
Nie znaczy to nic innego jak to, że to święta Rita egzamin zdała a nie Ty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
wiecie jak modliła się Patrycja Hurlak? aktorka i reżyserka ...

https://www.youtube.com/watch?v=ByEYRvOBKb4

Obrazek
Ło Maryjo.......w klasztorze proroków znalazła, ale mi nowość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
ja tylko nie rozumiem na cholere tacy uztkownicy jak ugabuga wypowiadaja sie w takim temacie, ktory ich kompletnie nie dotyczy.
zajmijcie sie swoim zyciem i tematami ktore was obchodzą, a nie wysmiewaniem czy kpieniem z wiary, na którą jest taka masa dowodów, że osobiście uważam iż tylko "ignoranci" w nią nie wierzą (ale to mniejsza z tym)
A co ma prawdziwa wiara do tych wypocin zwykłych oszustek, które podejrzewam się najarały i plotą 3 po 3 o sprawach o których nie mają pojęcia? Wiara prawdziwa to nie objawia się w taki sposób, ale sposobem życia człowieka. Na 100 mówiących że jest wierzący może jeden się znajdzie który potrafi to udowodnić swoim postępowaniem a nie tylko czczym gadaniem na temat swoich urojeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
Mnie też wiele razy pomogła...wiara to indywidualna sprawa każdego z nas. Jedni w to uwierzą, drudzy nie. Jest tylko jeden sposób- pomodlić się i przekonać.
A to jeszcze napisz, że modlitwy do św. Rity są wysłuchiwane tylko w kościele i po wrzuceniu na tacę. Już lepszej reklamy dla budynku kościół nie znasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 17:29  
Cytuj
CYTAT
:szok:
Hahahahahaha........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 23:01  
Cytuj
Ja zawarłem pakt. Wiecie o jakim pakcie mowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »