NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Nadbereżny buduje drogi w Pilchowie,
Posty: 2
Dołączył: 4 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 07:11  
Cytuj
Nadbereżny buduje drogi w Pilchowie z pieniedzy budzetu miasta Stalowa Wola. Czy mieszkańcy sąsiednich gmin są ważniejsi od mieszkańców Stalowej Woli, których Lucek ma w d... Za pieniadze miasta została wybudowana droga w Pilchowie zaraz za przejazdem kolejowym w lewo, przy tej drodze stoją tylko domy z Pilchowa, może Lucek ma tam jakąś rodzine, lub kogoś znajomego. Nie ma pieniędzy w budżecie na inwestycje miejskie za to są pieniądze dla rodziny poza granicami miasta. Czy tą sprawą powinien zająć się prokurator, myślę że tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 07:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 12:52  
Cytuj
tak tylko jak w niedzielę pedałujesz na rowerku przez Pilchów bo się dusisz w tych domach z betonu to wtedy nie narzekasz bo ci sie super jedzie i nie podskakują ci 4 litery na siodełku na dołach. Ale skoro myslisz,że to z kasy miasta idzie to podaj go do sądu bo na wsi mają być dziury,błoto itp więc po cóż uciekacie z tego pieknego miasta na wieś??????.Gmina Zaleszany ma swój budżet na takie sprawy z tego co wiem a nie tylko wielkie miasto St.Wola.Jeszcze żebyś był bardziej zadowolony to są w planach chodniki i ścieżki rowerowe od Agatówki do Turbi i modernizacja istniejących już

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 9 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 13:20  
Cytuj
to zgłos to do prokuratury jak masz dowody a pewnie ich nie masz to moge też napisac ze jesteś głupi ale ja też nie mam dowodów na twoją głupote

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 13:50  
Cytuj
"Ma Pan dowód?"

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 15:51  
Cytuj
Zalatuje mi tutaj zgniłym bananem i nie mniej śmierdzącym tym drugimjezyk

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2016r. 16:00  
Cytuj
Po co pisać o czymś wyssanym z palca. Piszecie czasami o takich glupotach że głowa boli. Lucek. Nie daj się. Pomagaj jak możesz bo dziś ty pomagają jutro tobie pomogą... a praktycznie w każdej firmie brakuje rąk do pracy.. nawet przy asfalcie... jesteśmy z Tobą... budowniczy z firmy I....g.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »