NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Lekki gips, gdzie w sw można szybko zrobić lekki gips?
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2016r. 23:22  
Cytuj
Jak w temacie Robaczki umiech
gdzie w stalówce można zrobić lekki gips na kostkę i ile to kosztuje?
Moja mama była łaskawa porządnie skręcić kostkę, więc jako nie do końca niedobre dziecko chcę jej ulżyć w cierpieniach.
cool girl

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2016r. 23:22  
Cytuj

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2016r. 09:48  
Cytuj
A może orteza z wkładem żelowym umiech

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2016r. 15:14  
Cytuj
W Stalowej Woli nie stosują lekkiego gipsu!! ale jedna opaska lekkiego gipsu bez podkładu kosztuje 50 zł!!O tyle jest to dobry gips,że jest super lekki,można się w nim kąpać i robić wiele rzeczy!!PROBLEM JEST W TYM,ŻE W PRZECIWIEŃSTWIE DO GIPSU NORMALNEGO ŚCIĄGA GO SIĘ TYLKO PIŁĄ OSCYLACYJNĄ!! Źle wyleczone skręcenie kostki powoduje nawykowe skręcanie kostki!!!Ale nie martw się na skręconą kostkę zakłada się teraz otwartą szynę gipsową!!i bandażuje to zawsze można poluźnić!!!!!i nie jest aż tak ciążka!!! mogę pożyczyć mam taki gips na stałe!!(żarcik)Nie polecam na skręcenie kostki lekkiego gipsu!!! Proszę posłuchać bo mam w tym już wprawę!!! A dlaczego??W wieku Mamusi pod tak sztywnym gipsem może wywiązać zakrzepica bo to jest pełny gips i do kolana!!!Dobrze by było by kostkę jednak obejrzał jakiś lekarz bo często przy mocnym skręceniu dochodzi do krwiaka czy rozerwania torebki maziowej!!!!i należy podać odpowiedni lek!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »