NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
USG na KEN, kpina
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 17:27  
Cytuj
Nie wiem kto tam robi te badania, wpisane jakieś dwie babeczki ("lekarki") , a poziom usług jak na Białorusi... . Miałem skierowanie wypisane ok. 1 miesiąc temu, termin w zeszłym tygodniu, ok stawiam się i...? parenaście osób czeka, na USG trzeba być opitym wodą (to nie jest miłe czekanie), upał potworny po godzinie czekania, fajne dziewcze z rejestracji wychodzi i uprzejmie wyjaśnia, że leniwa lekarka nie przyjdzie, bo "coś tam" i chętnie zarejestruje na poniedziałek. No dobra - rejestruje się, przychodzę w poniedziałek (chociaż ten dzień mi nie pasuje bo mam 3 zmianę i jestem jak lunatyk), a to "leniwe dziewcze wykonujące badania i zwane lekarką" znowu olewa klientów, czekałem ponad godzinę, inne osoby wcześniej olały badania, młody chłopak, starsza Pani.
Pytam pani w okienku czy mogę te badania zrobić np. w szpitalu - tak, ale cza zapłacić bo jakiś umów brak ??? qrw.... impas, trzeba zrobić badania, ale tylko TU, ale tu nie można zrobić, bo babsku nie chce się pracować? zostawiłem moje skierowanie na badanie na recepcji niech se ta pseudolekarka wsadzi je w ...krzesło. Inni pacjenci mieli bardziej przewalone , dużo starsze osoby, była np pani która przyjechała rowerem z jakiejś wioski parenaście km od stalówki, stary facio któremu żona pomagała dojść do krzesła i tak już drugi raz, starsza kobieta trzeci raz umówiona na badanie "bo pani dotor nie chce się pracować" i inni w kurzeni pacjenci.

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 17:27  
Cytuj

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 18:15  
Cytuj
Ja tak kilka razy na USG u lekarza Micała czekałam. Pierwszym razem - ponad godzinę czekania i pani z rejestracji wyszła, żeby poinformować z 15 osób, że lekarz sobie nie przyjdzie. Termin oczywiście znów przełożony o cały miesiąc. Potem znów to samo. Trzecim razem miałam szczęście - przyszedł..... po 1,5 godzinie spóźnienia sciana z głupowatym uśmiechem i zero przepraszam ani nic.Totalna olewka, zero szacunku dla pacjentów. Ja go od tamtej pory mam głęboko w d..... i nigdy więcej ja ani nikt z moich bliskich do niego nie przyjdzie. Odradzam wszystkim, którzy szanują siebie i swój czas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »