NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
21 grudnia 2012 r. ,
~~Iwonka
ff
Wysłany: 1 Kwie 2009r. 08:14  
Cytuj
Ziemia zmienia bieguny, czeka nas apokalipsa! Onet.pl i Radio ZET dowiedziały się, że zmiana biegunów magnetycznych Ziemi nastąpi o wiele wcześniej, niż sądzili dotychczas naukowcy. Geofizycy nie mają wątpliwości: proces przebiegunowania naszej planety już się rozpoczął. Kiedy się zakończy? Na pewno przed 21 grudnia 2012 r., czyli datą wyznaczającą w kalendarzu Majów koniec znanego nam świata. Naukowcy do niedawna uważali, że proces odwrócenia biegunów magnetycznych Ziemi trwa z reguły ok. 10 tys. lat. – Jednak gdy przyjrzałem się bliżej algorytmowi tzw. dekonwolucji wstecznie rozproszonej, uwierzyłem, że rację mają ci, którzy uważają, że zmiana biegunów nastąpi lada chwila – przyznaje prof. Marek Lewandowski z Instytutu Geofizyki PAN.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2009r. 08:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
DoD
DoD
DoD
Posty: 42
Dołączył: 6 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2009r. 08:33  
Cytuj
Mamy Prima Aprilis Iwonkomlotekgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2009r. 09:29  
Cytuj
CYTAT
Ziemia zmienia bieguny, czeka nas apokalipsa! Onet.pl i Radio ZET dowiedziały się, że zmiana biegunów magnetycznych Ziemi nastąpi o wiele wcześniej, niż sądzili dotychczas naukowcy. Geofizycy nie mają wątpliwości: proces przebiegunowania naszej planety już się rozpoczął. Kiedy się zakończy? Na pewno przed 21 grudnia 2012 r., czyli datą wyznaczającą w kalendarzu Majów koniec znanego nam świata. Naukowcy do niedawna uważali, że proces odwrócenia biegunów magnetycznych Ziemi trwa z reguły ok. 10 tys. lat. – Jednak gdy przyjrzałem się bliżej algorytmowi tzw. dekonwolucji wstecznie rozproszonej, uwierzyłem, że rację mają ci, którzy uważają, że zmiana biegunów nastąpi lada chwila – przyznaje prof. Marek Lewandowski z Instytutu Geofizyki PAN.


Zrób biznes Iwonko.
Będziesz czerpać zyski do następnego "przekrętu biegunów"

Po prostu opatentuj "odwrotne kompasy"

Czysta kasa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2009r. 21:32  
Cytuj

ok

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~nomek
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
Zrób biznes Iwonko.
Będziesz czerpać zyski do następnego "przekrętu biegunów"

Po prostu opatentuj "odwrotne kompasy"

Czysta kasa.



Bedzie problem bo w naszym pieknymkraju proces patentowania trwa jakies 7 lat ...wiec aczej sie nie wyrobi :0

 
 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 23:20  
Cytuj
Ale że co? Że mi magnesy z lodówki poodpadają????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~~ramzeswojtek
ff
Wysłany: 6 Kwie 2009r. 08:55  
Cytuj
Koniec świata? Kiedy on nadejdzie? Można by było powiedzieć, że człowiek czeka na ten dzień od dawna. Wiele tak naprawdę było już przepowiedni zbliżania się tragedii. Jedni opisywali, że dzień ten miał nastąpić 1998r. n.e. Z kolei inni przepowiadali skończenie się świata w 2000r. n.e. A jeszcze inni przewidywali ten dzień na daty znacznie wcześniejsze od tych, co podałem. Jeśli wierzyć by biblii, to w niej opisane jest, że koniec świata nadejdzie wtedy, kiedy powtórnie na świat przyjdzie Jezus Chrystus. Każdy katolik to powie. W zasadzie człowiek na dobrą sprawę nie ma takiej mocy, która pozwoliłaby zaglądać w przyszłość Cała ta sprawa dla mnie z początkiem i końcem świata nie trzymała się kupy. Do dzisiejszego dnia jest to dla mnie nie wytłumaczalne. Pomijając ten fakt musiałem się skupić na dacie 23 grudnia 2012 roku. Według starożytnych Azteków piąta epoka słońca rozpoczęła się podobno, wśród mroków 4 ahau i 8 cumku. Starożytni podają, również, że ten czas zakończy się katastrofą, spowodowaną ruchem ziemi. Ma to nastąpić dokładnie 4 ahau i 3 kankin, co wyraźnie odpowiada dacie 23 grudnia 2012 roku. Początek kalendarza starożytnych Majów przypada na 13 sierpnia 3114 roku p.n.e. Czy starożytni już w zamierzchłej przeszłości, potrafili wyliczyć nadejście kolejnej katastrofy? Wszystko wskazuje na to, że tak. Ale jak tego dokonali, skoro byli, to prymitywni Indianie, którzy zamieszkiwali Amerykę Środkową? W oparciu o ich wiedzę, Aztekowie mieli w posiadaniu kamienny kalendarz zwany Tzolkin, w którym przedstawione są poszczególne epoki słońca. Każda epoka miała swój początek i koniec. Pierwsza epoka nazwana była pierwszym słońcem. Pierwsze słońce trwało 4008 lat i zostało zniszczone przez wodę. Drugie trwało 4010 lat i ludzkość upadła wówczas przez wiatr. Trzecie słońce trwało 4081 lat i zniszczenia poczynione zostały przez ogień. Czwarta cywilizacja przetrwała 5026 lat a zakończyła się potopem. Obecnie mamy Piąte Słońce, zbliżające się do swego kresu. Majowie, również uważali, że ludzkość w przeszłości niszczyły kataklizmy. Jej ostatni cykl ma trwać 5125 lat i zakończyć się jak opisałem to wcześniej 4 ahau i 3 kankin. Rządzić wówczas będzie dziewiąty Pan Nocy. Kapłani egipscy z Heliopolis przekazywali Herodotowi, że za ich czasów słońce cztery razy wzeszło, nie od zwyczajnej swej strony, gdzie ono teraz zachodzi, dwa razy wzeszło, a skąd teraz wschodzi tam dwa razy zaszło. Jest to 1,5 cyklu zodiakalnego, czyli 39 tyś. lat.

 
 
 
 
~~Bolek
ff
Wysłany: 6 Kwie 2009r. 16:40  
Cytuj
Przewidział tragedię we Włoszech, oskarżono go o "sianie paniki" Włoski naukowiec, który kilka tygodni temu przewidział tragiczne trzęsienie ziemi wokół L'Aquili, został uciszony przez władzę, aby nie siać paniki - donosi serwis Alert Net. Giuliani oparł swoje prognozy na koncentracji radonu wokół sejsmicznych rejonów. Na Giulianiego doniesiono jednak na policję - oskarżono go o sianie paniki. Zmuszono go także do usunięcia z internetu swoich odkryć i badań na temat trzęsienia.

 
 
 
 
~~assan
ff
Wysłany: 6 Kwie 2009r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
Ale że co? Że mi magnesy z lodówki poodpadają????


good

a ta w ogóle to iwonko jakiej jesteś płci? bo ta ksywka do tekstu nijak nie pasi. PRZYPATRZ się tym razem proszę co masz miedzy nogami i napisz co widzisz. a my już będziemy wiedzieć co jest nie tak - ksywka czy rodzaj męski w tekście.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »