NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Kamień w moczowodzie, Jak się pozbyć cholerstwa
Posty: 39
Dołączył: 24 Marz 2015r.
Skąd: Nisko, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 18:12  
Cytuj
Mam nieduży kamień, który opuścił już nerkę i znajduję się w moczowodzie. Ból nie do zniesienia. Czy można w jakiś sposób przyspieszyć ten proces? Ktoś może podzieli się własnymi doświadczeniami. Chętnie poczytam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 18:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 18:16  
Cytuj
Mi pomagała gorąca kąpiel i No-Spa. Dużo No-Spa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 18:34  
Cytuj
Dokładnie gorącą kąpiel (najlepiej leżeć w wannie), rozkurczowa nospa, i bardzo dużo pić żeby co chwila latać do toalety, powinno przepchać kamień, współczuje..

Aaa jeszcze sobie przypomniałem lek UROCAL też pomóg, kiedyś lekarz powiedział ze można go stosować profilaktycznie raz na 3 miesiące żeby problemy z piaskiem czy kamieniami się nie zdarzały - ten lek pomaga czyścić nerki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 8 Lip 2010r.
Skąd: Miami
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 18:55  
Cytuj
Pij duzo Pepsi,nie Coca Coli I innych tylko Pepsi! No I na bol kapiele w goracej wodzie,dzialaja rozkurczowo. Ja urodzilem juz dwa kamienie w swoim zyciu a mialem problem z lewa nerka,kolka jak mnie zlapala to po scianack lazilem.Teraz pije puszke,dwie na tydzien Pepsi I od ponad osmiu lat nie mam piasku I kamieni! malo tego ! kilku moich znajomych tez sie wyleczylo pijac Pepsi! Powodzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 24 Marz 2015r.
Skąd: Nisko, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 19:06  
Cytuj
Dziwne bo sama dużo pepsi piję i mam kamień :szok:
Na razie ratuję się No-Spą i termoforem. Nigdy kamieni nie miałam i nie wiem czego jeszcze się spodziewać prócz potwornego bólu sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2016r. 13:30  
Cytuj
kup sobie , wodę Jana w aptece ,, mi pomogła

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 24 Marz 2015r.
Skąd: Nisko, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 19:42  
Cytuj
Hej umiech
Czy ktoś mi powie po czym poznać, że urodziłam kamień :szok:
Od tego czasu nie miałam żadnych bóli więc zapomniałam o problemie. Aż do wczoraj. Dostałam silnych bóli skurczowych cewki moczowej. Sikałam co chwilę po kilka kropel. Ból przeokrutny. sciana Pomogła dopiero gorąca kąpiel i no-spa. Nie miałam w domu nic innego więc wypiłam 2 l Pepsi i wysikałam się z ogromnym bólem. Potem wszystko przeszło jak ręką odjął. Czy to możliwe, że wysikałam ten kamień? Żadnej krwi nie było tylko ogromny ból w cewce moczowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 20:44  
Cytuj
Po czym poznać że wysikałąś kamień ? Poprostu wypadł umiech ale nie zawsze to musiał być kamień mogł być piasek albo poprostu skurcz nerki który powoduje naprawdę silny ból umiech Ale po wysikaniu kamienia bół nagle przechodzi i już jest spokój aż do wytworzenia sie nowego umiech A krwi wcale nie musiało być umiech ojjjj współczuje, znam ten ból, normalnie chodzi sie po ścianach sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »