NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Internet - wysoki Upload,
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2016r. 14:45  
Cytuj
Witam,
Planuję zainstalować drugie łącze internetowe w domu i rozglądam się za jakimś konkretnym dostawcą.

Interesuje mnie jak najwyższy Upload... powyżej 10mbit

Z tego co się orientuje to dużo osób poleca InterBlock i rzeczywiście mają super oferte i ogólnie dobrze działający internet tylko jest jeden problem. Nie mają światłowodów w okolicach skarpy więc nie ma szans na podłączenie.


Ostatnimi czasy dostałem ulotkę z MTM i transfer/cena wydają się w porządku tylko zastanawiam się jak to wygląda w praktyce. Na ulotce jest napisane 30mbit Upload, ale nie chcę brać w ciemno umowy na rok jak się okaże, że na speedteście mi będzie wychodziło 5mbit Uploadu...


Może ktoś z was zakładał ostatnio jakiś "lepszy" internet i może się podzielić opinią na podstawie własnych doświadczeń.

ps.
Nie interesują mnie opinie frustratów którzy nie zmieniali dostawcy od xx lat i płacą 20zł za internet i narzekają, że słabo chodzi itd....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2016r. 14:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2016r. 15:32  
Cytuj
MTM możesz brać w ciemno, upload dużo wyższy niż w ulotce. Ciężej u mnie z downloadem po wifi (po kablu ok) ale tu winowajcą jest chyba router i kilka betonowych ścian na drodze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2016r. 15:33  
Cytuj
Dzięki za info Fox ;)

Zobacze czy ktoś może jeszcze doda jakąś opinie od siebie, a ja sam na dniach się przejde do ich siedziby zorientować się co i jak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2016r. 17:00  
Cytuj
mam interblok lecz wczesniej mialem mtm ,nie mialem z nimi nigdy problemu mozesz wziasc u nich maja teraz dobra cene jak interblokwlasnie teraz 17,30 zrobilem test jestem pod wrazeniem ze za 37zl mam taki upload Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 11:49  
Cytuj
Dzięki Zenek za opinie. I właśnie dlatego Interblock mi się tak podoba, ale niestety jestem poza ich zasięgiem "kablowym" a radiówka zupełnie odpada. Ale MTM tez w takim razie wydaje się ok i chyba skorzystam z ich usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »