NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Przedszkole w budynku dawnej biblioteki ,
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lip 2016r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
Ktoś z odpisujących mieszka w pobliżu tego piekła?


Z żyjących nie

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2016r. 17:59  
Cytuj

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2016r. 20:28  
Cytuj
Kambium i ludek jesteście kolejnymi lemingami.. ja wam radze to samo co poprzednicy chcecie spokoju to wyp... do lasu. też mieszkam w pobliżu i jakoś mi to nie przeszkadza. Nigdy tam nie widzialem zadnego naglosnienia poza jakas impreza na dzien dziecka. Pier.. farmazony nie z tej ziemi. Widac po przedszkolu i jego otoczeniu ze naprawde jest na poziomie a jak Ci przeszkadza halas to zaloz okna dzwiekoszczelne i po problemie. Jak by bylo tak jak piszesz to zapewne nie jedna skarga by juz trafila do magistratu. I na koniec wes sie za robote jeden z drugim i daj innym pracowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 14 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2016r. 21:56  
Cytuj
Ty akurat WEŹ się za słownik. A ja tak się składa, że pracuję w domu, więc jednak mi to przeszkadza. Żenada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2016r. 22:27  
Cytuj
Proponuje pozamykać okna i stopery w uszy umiech jak ktoś wybiera mieszkanie w mieście musi się liczyć z tym ze czasem będzie głośniej. Przyjdzie jesień, zima to będzie spokój umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2016r. 22:49  
Cytuj
Ci co im tak te dzieci i przedszkole przeszkadza to muszą być nieźli ....no właśnie jak ich nazwać. Po pierwsze jakiekolwiek nagłośnienie jest tylko na dużych imprezach, 2-3 razy do roku. Po drugie dzieci na placu są tylko jakiś czas, bo mają duzo zajęć w środku jak i ciekawe wyjścia na miasto. Po trzecie lemingu jak ci przeszkadzza to się wyprowadź na hutę to tam się dotlenisz. Mieszkasz w mieście nie masz nic do gadania, dzieci jak to dzieci, miałeś/miałaś kiedyś swoje że tak narzekasz czy tylko kariera ci w głowie i jeszcze masz czas i to nie dla ciebie. Jak byłeś mały to co? Taki grzeczny byłeś? A może w pape cię lały inne dzieci i teraz masz złe wspomnienia? Mieszkam obok i cieszę się że w ogóle w tym kraju jeszcze ma kto chodzić do tych przedszkoli. Kiedyś za gówniarza to całe podwórka w całym mieście grały w piłkę, matki co chwilę kogoś wołały przez okno, był gwar cały dzień. Powiedz mi (cenzura) ile ty masz lat i skąd ty przyszedłeś że ci nagle dzieci przeszkają? Jak się nie podoba to wypad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 14 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2016r. 23:09  
Cytuj
Właśnie o gwarze wokół już nie wspominam... Nie lubię dzieci... Chociaż mam dwójkę dzieci... Wspaniałych dzieci, dobrze wychowanych i spokojnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Lip 2016r. 23:39  
Cytuj
CYTAT
Właśnie o gwarze wokół już nie wspominam... Nie lubię dzieci... Chociaż mam dwójkę dzieci... Wspaniałych dzieci, dobrze wychowanych i spokojnych.


zaklopotany

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2016r. 23:50  
Cytuj
Ciekawe dzieci przeszkadzają a nieco dalej jest kebab i tam dopiero po nocach drą ryje to jest fajnie . Co to za upodobania ?.Przedszkole jest dla małych dzieci a one są roześmiane , rozkrzyczane i tak ma być ,obok domu starców jest cisza .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 09:29  
Cytuj
Ja mieszkam dokładnie przy przedszkolu w bloku 28. W ciągu dnia jestem w pracy więc nie odczuwam hałasu bo jak wracam już dzieci nie ma. Czasami maja imprezy z nagłośnieniem ale myślę, że raz na jakiś czas jest to super zabawa dla dzieciaków. Fajnie, że mają takie imprezy bo za moich czasów nie było tego. Da się wytrzymać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 09:35  
Cytuj
Dzieci przeszkadzają, gwar wokoło przeszkadza, to nie widzę innego rozwiązania jak zakupić mieszkanie w innej lokalizacji umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 10:55  
Cytuj
ja tez obok mieszkam w bloku nr 22. Gwar jest straszny. ja rozumiem dzieci krzycza bawia się. Ale krzyki pan są przesadą. Te ich wycieczki po miescie tez jakieas porażka. Szumu pełno robią krzyczą piszczą. Inne przedszkola wychodza na spacer,. a one wiecznie szopke robią. jak nie poprzebierane w kibiców to jakies czupryny na głowach. Cyrk robią z przedszkola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 24 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 12:42  
Cytuj
Ludzie o co tu chodzi albo jest to chora konkurencja albo chory łeb mieszkancow. Jak ktos pisze ze nie lubi dzieci i ze ma dwoje to tylko szkoda dzieciakow. Jesli by bylo cos nie tak z opiekunkami to dzieci z checia by tam nie chodzily a miejsc wolnych nie ma. Mieszkanie w miescie ma to do siebie ze jak nie elektrownia to kibice to dzieci zawsze trafi sie idiota ktoremu to przeszkadza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
Dzień dobry.

Zapominacie Państwo o podstawowej sprawie. Pieniądze! Tak!
Ludzie, opamiętajcie się! W szkole na pewno Was uczyli, że tylko dwa wierzchołki trójkąta można połączyć tak, aby właśnie trójkąt powstał.
W związku z tym:

Chcesz mieć blisko do Biedry i tanio (blok spółdzielczy) to nie zawsze będzie cicho!

Chcesz mieć blisko do Biedry i cicho (zamknięte osiedla) to nie będzie tanio!

Chcesz mieć tanio i cicho (przedmieścia, domek w lesie) to nie będzie blisko do Biedry.

Biedra to takie przekoloryzowane centrum, bo jak wszyscy wiedzą, centrum w Stalowej jest takie, jakie jest.

Jeśli nadal nie rozumiecie, to sobie to rozrysujcie.
A jeśli to przekracza wasze możliwości. To przykro mi bardzo, a tak na prawdę to nie, ale nie macie kompetencji do narzucania innym swoich racji.

PS Oczywiście wiem, że są wyjątki od tego. Jeśli w takowym się znajdujesz, to tylko się ciesz. Bo Stalowa Wola jest stosunkowo młodym miastem, jednakże kilka-kilkanaście lat zacofana względem innych, ale mocno wierzę w to, że nadrabia to w ekspresowym tempie.

Pozdrawiam.



POLAĆ MU !! smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2016r. 20:42  
Cytuj
Kiedyś jakiś "pacjent" pisał że przeszkadza mu pranie wiszące między blokami.
Innym razem "wierni" pisali że przez 2 dni w roku nie mogą składać modłów swoim bożkom bo są dni miasta.
Nie tak dawno kolejny "mądry" wylewał swoje żale że parking pod hutą jest zdewastowany przez młodzież driftującą autami/
Teraz komuś przeszkadzają głośne dzieci w przedszkolu.
Jutro ktoś napisze że przeszkadza mu deszcz padający co dwa dni.

Dystans ludzie! Bo inaczej zakatujecie się nawzajem.

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2016r. 21:06  
Cytuj
CYTAT


Kiedyś jakiś "pacjent" pisał że przeszkadza mu pranie wiszące między blokami.
Innym razem "wierni" pisali że przez 2 dni w roku nie mogą składać modłów swoim bożkom bo są dni miasta.
Nie tak dawno kolejny "mądry" wylewał swoje żale że parking pod hutą jest zdewastowany przez młodzież driftującą autami/
Teraz komuś przeszkadzają głośne dzieci w przedszkolu.
Jutro ktoś napisze że przeszkadza mu deszcz padający co dwa dni.

Dystans ludzie! Bo inaczej zakatujecie się nawzajem.


Zapomniałeś o kibicach wracających z PUBów smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lip 2016r. 00:01  
Cytuj
CYTAT

To idźcie do pracy, wtedy zanim przyjdziecie do domu, dzieci już nie będzie i po problemieumiech


Pracujemy głąbie, ale Stalowa Wola to nie wieś, żeby w polu od świtu do zmierzchu orać. W mieście pracuje się na różne zmiany, chyba że jest się biurowym nierobem i pierdzi w stołek od 7 do 15,

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2016r. 00:20  
Cytuj
Ludek w dawanym swoim bloku na 10 mieszkań w mojej klatce w aż 7 ktoś miał psa. Jak jeden zaczął wyć to kilka innych wyło razem z nim. Jakoś przeżyłem i nie latałem do dzielnicowego na skargę i nie żaliłem się tym na forum. Strasznie delikatny jesteś, o przepraszam może cię uraziłem i płaczesz.
Tak swoją drogą żuber wspominał o tym co kiedyś komuś przeszkadzało. W samym Teleexpresie na koniec programu było nawiązanie do sytuacji w Stalowej Woli bo jednemu z mieszkańców przeszkadzały dzwony z konkatedry które biły z rana.
Ostatnio gdzieś to chyba w Wielkopolsce jedna kobieta mieszkająca na wsi dostała mandat za to że jej kogut piał z rana i sąsiadom przeszkadzało. Po co się wyprowadzali z miasta.
Jak wam wszystkim wszystko przeszkadza to się wyprowadźcie do lasu albo na hute i się dotlenicie.
P.S. Szkoda gadać co za ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lip 2016r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
Ludek w dawanym swoim bloku na 10 mieszkań w mojej klatce w aż 7 ktoś miał psa. Jak jeden zaczął wyć to kilka innych wyło razem z nim. Jakoś przeżyłem i nie latałem do dzielnicowego na skargę i nie żaliłem się tym na forum. Strasznie delikatny jesteś, o przepraszam może cię uraziłem i płaczesz.
Tak swoją drogą żuber wspominał o tym co kiedyś komuś przeszkadzało. W samym Teleexpresie na koniec programu było nawiązanie do sytuacji w Stalowej Woli bo jednemu z mieszkańców przeszkadzały dzwony z konkatedry które biły z rana.
Ostatnio gdzieś to chyba w Wielkopolsce jedna kobieta mieszkająca na wsi dostała mandat za to że jej kogut piał z rana i sąsiadom przeszkadzało. Po co się wyprowadzali z miasta.
Jak wam wszystkim wszystko przeszkadza to się wyprowadźcie do lasu albo na hute i się dotlenicie.
P.S. Szkoda gadać co za ludzie.
Jak ktoś się pastwi nad psami , to i wyją. Pisz sobie o psach na wątku o psach a my mieszkamy przy przedszkolu, to piszemy o przedszkolu. Nie jest to jedyne przedszkole między tymi blokami, ale w innych przedszkolach tak nie durnieją jak w tym.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2016r. 22:45  
Cytuj
Ludek ja pracuje od 7 do 15 w biurze. Może sam jesteś nierobem. Wszak wiadomo, że na trzecią zmianę przychodzi się zarobić a nie narobić. Zamknij jape. Pamiętaj kij ma dwa końce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2016r. 17:40  
Cytuj
Dwójka moich dzieci chodzi do tego przedszkola i na pewno to one tak krzyczą. Wszystkich sfrustrowanych zapraszam ok 16 pod przedszkole, zwykle wtedy odbieram je do domu i z chęcią porozmawiam z Państwem na temat ich zachowania. Może też otrzymam jakieś "dobre rady" co do wychowania ich na cichych i spokojnych obywateli tego miasta.
ps. jako ludzie dorośli którzy w czasie rzekomych hałasów jesteście pokrzywdzeni, może wartałoby podejść do takiej krzyczącej Pani i zwrócić jej uwagę lub do dyrekcji, aby coś z tym zrobiła. Na tym polega komunikacja coś mi się nie podoba - mówię o tym, oczekuję zmian - mówię jakich, samo się nie zrobi, od pisania na forum SM też raczej nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »