NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Tekst roku!,
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 00:14  
Cytuj
"Zalecam Lechowi Kaczyńskiemu mniej pić a Jarosławowi Kaczyńskiemu więcej pić..." good

Janusz Palikot, TVN24, 2.04.2009r., "Kropka nad i"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 00:14  
Cytuj

 
 
 
 
~~Nemezis
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 01:16  
Cytuj
Ja polecam Palikotowi zrzucic się z Mostu , Tuska pod mur rozstrzelać , a Braci Kaczynskich wrzucic do klatki z tygrysami .

 
 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 01:18  
Cytuj
Widzę ~~Nemezis, że popierasz Kononowicza i jego hasło: "nie będzie niczego...!" uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 06:58  
Cytuj
Wskazanie może i efektowne ale nieprawdziwe. Obaj wspomniani Panowie z racji nikczemnych warunków fizycznych za wiele wypić przecież nie mogą,a zatem ani jeden nie może nic zmniejszyć ani drugi zwiększyćchytry

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~citizen
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 11:37  
Cytuj
Tekst Kraszana jest ponadczasowy umiech

"...Jesteś bardziej pazerny od kulawa tygrysa..."

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 13:20  
Cytuj
Palikot ściemnia, mówi to, co ludzie chcą usłyszeć. Przeczytajcie sobie wywiad z jego (byłą już chyba) żoną, ostatni numer Angory. A POmatołki trzymają go, bo gość ładuje kasę w Platformę i powoduje zainteresowanie w mediach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Nemezis
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
Widzę ~~Nemezis, że popierasz Kononowicza i jego hasło: \"nie będzie niczego...!\" uśmiech


Ja chce świat idealny czyli dookoła piekna zieleń , śliczna rzeczka i nagie dziewice chetne na wszystko . A tak jak ejst teraz to lepiej zeby nic nie było i chu* smiech2

 
 
 
 
~~Nemezis
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
Widzę ~~Nemezis, że popierasz Kononowicza i jego hasło: \"nie będzie niczego...!\" uśmiech


Ja chce świat idealny czyli dookoła piekna zieleń , śliczna rzeczka i nagie dziewice chetne na wszystko . A tak jak ejst teraz to lepiej zeby nic nie było i chu* smiech2

 
 
 
 
~~Nemezis
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 18:19  
Cytuj
CYTAT
Widzę ~~Nemezis, że popierasz Kononowicza i jego hasło: \"nie będzie niczego...!\" uśmiech


Ja chce świat idealny czyli dookoła piekna zieleń , śliczna rzeczka i nagie dziewice chetne na wszystko . A tak jak ejst teraz to lepiej zeby nic nie było i chu* smiech2

 
 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2009r. 13:41  
Cytuj
Palikot na prezydenta umiech

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2009r. 09:37  
Cytuj
"Prokurator (…) przekazał mi dziś pisemną informację, że zostało wszczęte z urzędu postępowanie o zniesławienie mnie (a ja nadal nazywam się Janusz Palikot) i Lecha Kaczyńskiego! Nas! Razem! Wspólnie! Obu! Tym samym tekstem! Zniesławiono! Znalazło się więc takie słowo lub słowa, lub choćby zestaw przecinków, które łączą mnie z Kaczyńskim Lechem! Jakaż poruta, jakiż to obciach, jakież to nokautujące, przygnębiające. I jak boli!" good

Cały wpis na blogu Palikota:
http://wiadomosci.onet.pl/blogi/palikot.blog.onet.pl,373586012,blog.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »