NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
SERWIS ROWEROWY - Gdzie?, SERWIS ROWEROWY - Gdzie?
~~lena
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 12:24  
Cytuj
Wiadomo idzie wiosna... wyciągamy rowerki... tylko, że po zimie to tak nie bardzo... ten rower to sie nie nadaje do jazdy... przynajmniej nie zapowiada się na bezpieczną jazdę...
moje pytanie brzmi... gdzie w Stalowej jest jakiś serwis?

I proszę nie wysyłajcie mnie do tego gościa na Górce, bo jest za drogi i rower dostanę za 2 tygodnie...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 12:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 12:26  
Cytuj
Jak za 2 tygodnie to i tak będziesz miała szczęście umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~WIOLA
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 12:51  
Cytuj
Obok mojego domu na Sandomierskiej 49 jest otwarty Nowy Serwis. Zaniosłam Rower i miałam po paru godzinkach gotowy. Co prawda nie było z nim za dużo roboty, ale Panowie są mili i serio warto... i zapłaciłam przystępnie... Może tam warto?

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 13:06  
Cytuj
A mniej więcej w którym miejscu na Sandomierskiej jest ten serwis? Czy jest jakiś szyld przy drodze?
No i mam nadzieję, że serwis ten nie ma żadnego związku z tym z Harcerskiej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Sylwester
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 13:30  
Cytuj
To są chłopaki którzy pracowali w jednym ze znanych sklepów Sportowo-rowerowych w Stalowej Woli (marki nie podam, nie bede robił reklamy) Znają się na rzeczy, z resztą to moi bardzo dobrzy kumple. Sami sprawdźcie... Szyld jest, ale bedzie bardziej dostrzegalny jak bedzie baner.

 
 
 
 
~~WIOLA
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 13:34  
Cytuj
tak, jest taka mata na płocie. niedaleko jest sklep jakiś spożywczy, wielobranżowy. na Sandomierskiej jeszcze przed torami...

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 13:35  
Cytuj
Ma ktoś jakiś numer do nich?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~WIOLA
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 13:39  
Cytuj
i chłopaki fajne są umiech mili i w ogóle faktycznie wiedzą o co chodzi z rowerami. Ja jestem serio zadowolona.

 
 
 
 
~~Sylwester
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 13:41  
Cytuj
ja mam:
Piotrek: 509189969
Max: 504177532

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 13:44  
Cytuj
Dzięki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~smigul
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 15:44  
Cytuj
Właśnie odebrałem z serwisu rowerowego "tip-top" rowerek i śmiga pięknie. Wczoraj oddałem - dzisiaj już jeżdże - POLECAM. Mieści się w Rozwadowie za komisem Godawski po lewej str.

 
 
 
 
~~Pani Frau
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 17:33  
Cytuj
CYTAT
i chłopaki fajne są umiech mili i w ogóle faktycznie wiedzą o co chodzi z rowerami. Ja jestem serio zadowolona.


że tak powiem buahahahaha, jak oni wiedzą o co chodzi z rowerami to ja jestem królowa Bona. Weź im daj koło do wycentrowania albo coś bardziej ambitnego od zmiany dętki to się chłopaki po głowach tylko podrapią.

 
 
 
 
~~Mcl
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 20:02  
Cytuj
Byłem dzis w serwisie. Oddałem rower. Po godzinie dostałem telefon z szczegółową informacja co jest do zrobienia w rowerze i wycenę. Sam zdecydowałem co wymienić. Jutro odbieram rower. Jestem bardzo milo zaskoczony.

 
 
 
 
~~sta
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 21:30  
Cytuj
jeśli komuś by nie pasowało w rozwadowie to w Stalowe Woli jest gość który zajmuje się co prawda amatorsko i pracuje w Polmozbycie w tej części jeszcze nie zgruzowanej, a ma pseudonim MEN.

 
 
 
 
~~lilly10
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 21:34  
Cytuj
Ja byłem w garażach na ul.Hutniczej za "Pijawką)Na garażu jest nr. telefonu 792 328 586. Jestem laikiem jeżeli chodzi serwis. Próbowałem wyregulować sobie przerzutki niby łatwe pół dnia się męczyłem. Pojechałem do Niego a on w dwie minuty zrobił to co ja nie moglem przez 4 godziny. I to od ręki.
good

 
 
 
 
~~Pedał
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 21:44  
Cytuj
A ja rok temu naprawiałem u gościa na ul. Harcerskiej tj. prawie Rozwadów... O Boże, naprawiał mi chyba ze 3 miesiące...Masakra:szok:

 
 
 
 
~~User
ff
Wysłany: 4 Kwie 2009r. 18:45  
Cytuj
TEn nowy serwis to chłopaki z tego sklepu na okulickiego tak?
Jeżeli tak to ten wysoki jest ok ale ten niski jest narwany i z obsługą u niego kiepsko - to jakaś pomyłka że on tam robi.
Ten wysoki chyba pizze woził i zawsze miły ale ten mały to porażka.

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2009r. 22:46  
Cytuj
CYTAT
TEn nowy serwis to chłopaki z tego sklepu na okulickiego tak?
Jeżeli tak to ten wysoki jest ok ale ten niski jest narwany i z obsługą u niego kiepsko - to jakaś pomyłka że on tam robi.
Ten wysoki chyba pizze woził i zawsze miły ale ten mały to porażka.


Miły to on nie musi być jezyk

Ważne żeby chłopaki wykonywali swoje usługi fachowo i w terminie umiech a klienci sami się znajdą ok bez sztucznego marketingu na forum potluczony

Czekamy na pierwsze opinie klientów :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Mtun
ff
Wysłany: 4 Kwie 2009r. 22:56  
Cytuj
Ja naprawiam amatorsko umiech

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2009r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
Ja naprawiam amatorsko umiech


Ile sobie winszujesz za wycentrowanie koła i kontrolę stanu amorka ? co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~drender
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 08:13  
Cytuj
na Sandomierskiej 49 jest nowy serwis. Szybko i solidnie robią. Tych 2 kolesi pracowało w sklepie rowerowym tak że znają się na rzeczy. Po przejściach z panem na Górce, tych chłopaków będę wszystkim polecał ok Jeszcze jeden plus to że odbierają i odstawiają ci rower pod sam dom wedle życzenia oczywiście good

 
 
 
 
~~milo nilo
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:22  
Cytuj
Byłem u tego gościa w garażach na Hutniczej, miałem do wycentrowania dwa koła. Gość wycentrował i przy okazji zrobił mały przegląd - wszystko za 10 zł !!! Moim zdaniem, jak ktoś nie ma specjalnie wygórowanych wymagań to mogę szczerze polecić. A i nie wystraszcie się wyglądu serwisu i towarzystwa, spoko miejskie klimaty ;)

 
 
 
 
~~czarny
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 21:38  
Cytuj
Własnie dziś odebrałem rowerek od chłopaków z sandomierskiej, szybko sprawnie i solidnie po dwóch godzinkach rowerek był juz gotowy (ustawianie przeżutek przód tył, wymiana ogniwka w łańcuchu i ogólny przegląd).
Dodam że bardzo tanio.
Od wczoraj świeci im fajny banerek przy wjeździe do serwisu.
Gorąco polecam tych kolesi.
To nie tylko moja opinia w tej kwestii.

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 00:32  
Cytuj
krypto reklama

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Pani Frau
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 08:08  
Cytuj
CYTAT
krypto reklama


DOKŁADNIE wazne

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »