NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Tzw. "Food court" w VIVO,
Posty: 5
Dołączył: 10 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 10:37  
Cytuj
Nie pojmuję dlaczego do tej pory nie ma tam jakiegoś znanego fast fooda (McD,KFC,itp.) Przecież miałby mnóstwo klientów.

Sytuacja conajmniej dziwna nie wiem

O co chodzi? Ktoś blokuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 10:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 10:54  
Cytuj
No rzeczywiście straszna tragedia, nie podniecaj się tak bo ci pocieknie.potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 10:59  
Cytuj
Jest znany fast food - Subway. Mcd jest na Staszica, a KFC ponoc buduja obok Lotosu. Burger King i Pizza hut raczej nie wchodzą do tak małych miast. A jak kończą mało znane restauracje w galeriach widać po Bubbles w Vivo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 11:01  
Cytuj
Byłeś ? widziałeś ? , obecne knajpy świecą pustkami, jedna ledwo się otworzyła i już zamknięta, w Subwey nigdy nie widziałem klienta jak tam byłem, dla mnie porażką jest w tak małym obiekcie wsadzić 4 kawiarnie z lodami i kawą, jak widać lokale upychali czym się dało oby zapełnić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 11:04  
Cytuj
Jest nowowybudowany McDonalds na Staszica, a KFC buduje się obok Centrum4 więc nie rozumiem po co mieliby otwierać kolejne punkty oddalone o 2km od siebie?

Pozatym lokale gastronomiczne ktore są w Vivo są "inne" i całkiem dobre więc po znowu to samo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
Byłeś ? widziałeś ?

Byłem, widziałem. Na tygodniu nawet było sporo zajętych stolików.

CYTAT
obecne knajpy świecą pustkami, jedna ledwo się otworzyła i już zamknięta

Co to za brednie... Jak przechodzę obok Food Court'u to zawsze prawie połowa stolików jest pozajmowana.
Ale fakt... jeśli byłeś o 10 rano to ciężko spotkać tam tłumy ludzi bo wyobraź sobie, że większość ludzi jest wtedy w pracy.
A jeśli chodzi o jeden zamknięty lokal to cóż... takie prawa rynku jak masz obok siebie 6 innych lokali gastronomicznych.

CYTAT

, dla mnie porażką jest w tak małym obiekcie wsadzić 4 kawiarnie z lodami i kawą, jak widać lokale upychali czym się dało oby zapełnić.

Zdanie jednego frustrata raczej nikogo nie obchodzi.
Nie jest to ogromna galeria po ktorej można chodzić 5 godzin i trzeba zjeść duży posiłek/obiad (mimo wszystko można tak zjeść) więc nie wiem w czym problem. Nie wszyscy przychodzą do niewielkiej galerii sie nawpier...lac tylko zrobic male zakupy, wypic kawe i do domu.

Dorosły jesteś więc powinieneś już wiedzieć jak wyrażać własną opinie, a nie hejtujesz i sie rzucasz jak gimbus bo McD nie ma w galerii tylko jest 2km dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 11:28  
Cytuj
W tego typu galeriach sprawdzają się właśnie fastfoody, bo zwykle każdy ma tam czasu tylko na coś szybkiego. Fakt, dziwne, że nie dogadali się ze znaną siecią FF bardziej "magnesową". Jak powstanie KFC koło C4, to faktycznie nie ma szans na coś takiego w Vivo. Nie jestem mega fanem FF, ale czasami lubię zjeść coś od nich, i szkoda, że nie ma tego w Vivo - na drugi lokal MCD w mieście nie ma co liczyć raczej, ale będąc w Inowrocławiu w galerii, która jest bardzo podobna do naszej, jest malutki MCD, który wystarcza a przyciąga ludzi bardzo (nie ma co gadać, u nas jest on baaaaaaaardzo popularny wśród młodych). Czy jest to zaś coś dobrego czy nie, to już temat na inną rozmowę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 11:44  
Cytuj
kentaki frjend cziken podobno ma być.mmm palce lizać potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 12:14  
Cytuj
Moim skromnym zdaniem oferta żarełka w Vivo jest wystarczająca jak na chwilę obecną ;)

Żaden ''światowy'' fast food nie wejdzie do galerii, w której będzie sprzedawać 10 burgerów dziennie w dni robocze, bo o ile w weekendy w Vivo jest naprawdę sporo osób to w ciągu tygodnia ta frekwencja jest dość słaba.

Może po otworzeniu Brico, Agata Meble i kina Helios potrzeby wzrosną, ale jak na ten moment myślę, że jest OK umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 22:29  
Cytuj
Loj boze kiedy to bedzie...

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 07:48  
Cytuj
CYTAT
Nie pojmuję dlaczego do tej pory nie ma tam jakiegoś znanego fast fooda (McD,KFC,itp.) Przecież miałby mnóstwo klientów.

Sytuacja conajmniej dziwna nie wiem

O co chodzi? Ktoś blokuje?


I bardzo dobrze, syf jaki się podaje w wymienionych przez ciebie knajpach jest potężny. W cywilizowanym świecie nikt tam nie je, nawet w USA, kraju grubasów właśnie przez żarcie w takich miejscach, McD zamyka swoje restauracje. Ludzie w końcu zaczynają rozumieć, by nie jeść syfu.
Odwiedź kilka krajów, gdzie ludzie dobrze wyglądają i dbają o siebie, to zobaczysz, że ww. knajp jest mało, a korzystają z nich tylko turyści lub grubasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2016r. 12:24  
Cytuj
Na wsi, która jest sypialnią miasta, w którym mieszkam jest galeria porównywalna z vivo zarówno jeśli chodzi o wielkość, jak i obecne marki. Jest Brico i coś tam jeszcze z meblami, kina brak. I food courtu nie ma wcale. Są dwie cukiernie/kawiarnie i świetna pizzeria. Do takich galeryjek jeździ się na szybkie zakupy, a nie całodniowe wyprawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 09:59  
Cytuj
Jak ktoś ma ochotę spróbować swoich sił w gastronomii w Vivo to ma okazję bo po niespełna roku funkcjonowania do sprzedania jest Carte d’or Cafe

https://otodo(...)r=SEC-18

pewnie interes dobrze się kręci........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 10:57  
Cytuj
VIVO na tygodniu po prostu nie żyje.
Jako taki ruch jest przez sobotę i niedzielę.
Także LIPA/

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 13:20  
Cytuj
oj tam piszą ze wpełni dochodowe jezyk Dobrze ze nie kura znoszaca złote jaja - oddam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2016r. 19:38  
Cytuj
Moim zdaniem powinna byc dobra pizzeria jak big city pizza w rzeszowie w auchan jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »