NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Pomiary na osiedlu Hutnik?,
Posty: 3
Dołączył: 13 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 15:40  
Cytuj
Witam. Chciałbym się dowiedzieć do czego służą te pomiary, wykonywane przez dwóch gości na os. Hutnik? Nie posiadają żadnych identyfikatorów, żadnych ubrań świadczących o danej firmie. Wchodzą na posesję bez żadnego uprzedzenia, bez żadnego powiadomienia właściciela i nie widzą w tym nic złego. Cała ta akcja trwa już co najmniej trzy dni. Wie ktoś o co chodzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 15:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sie 2016r. 22:37  
Cytuj
To po co ich wpuszczasz na swoja posesję?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 12:40  
Cytuj
No właśnie po co wpuszczasz? Może sprawdzają gdzie można wejść bez większego problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 13:14  
Cytuj
A czy ja gdzieś napisałem, że ich wpuściłem? Nikt ich nie zaprasza, wchodzą sobie sami, bramkę zostawiają otwartą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 15:03  
Cytuj
Robia pomiary dla Starostwa stalowowolskiego sa to aktualizacje mapek,na kazdym osiedlu beda takie pomiary.Cos taka strachliwa,po prostu trzeba bylo zapytac chetnie odpowiadali na pytania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
Cos taka strachliwa,po prostu trzeba bylo zapytac chetnie odpowiadali na pytania.


Bo lepiej robic afere i siać ploty... ludzie ze wsi już tak mają. Boją się tego czego nie rozumieją i tacy dzicy do obcych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 15:56  
Cytuj
Nikt tu nie sieje afery, zadałem pytanie - oczekuję sensownej odpowiedzi. Jeżeli mi wiadomo os. Hutnik jest częścią Stalowej Woli, a Stalowa Wola jest miastem, a nie wsią. Widzę, że kolega udziela się w każdym temacie na forum, więc zna się na wszystkim najlepiej - widocznie jest z wielkiego świata, ze Stanów? Niestety tych koło Bojanowa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »