NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Która agencja nieruchomości?,
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2016r. 10:47  
Cytuj
witam,
potrzebuję namiary na dobrą i sprawdzoną agencją nieruchomości, do sprzedania domu. Może być z Rzeszowa czy Lublina. Ktoś ma doświadczenie z jakąś agencja??

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2016r. 10:47  
Cytuj

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sie 2016r. 13:31  
Cytuj
Jeśli masz dom w Rzeszowie to szukaj agencji w Rzeszowie. Jeśli masz w Lublinie, to agencja z Lublina. Jeśli sprzedajesz dom w stalowej to bez sensu sprzedawac przez agencje lubelska czy rzeszowska.Pomysl troche

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2016r. 15:26  
Cytuj
no własnie myślę i nie chcę sie ograniczać do 2 agencji ze stalowej.... co ma ograniczone możliwości jak by nie patrzeć
więc nie krytykuj mnie i nie mów że nie myślę nad tym co robię bo mało wiesz
ponadto szukam opinii więc jeśli możesz to trzymaj się tematu

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sie 2016r. 16:46  
Cytuj
Wiem więcej niż Ci się wydaje. Kilka prostych faktów:
1. Klient szukający domu w Stalowej Woli z reguly ogranicza sie do poszukiwania w ogloszeniach na lokalnych portalach, w lokalnych agencjach nieruchomosci i ogolnopolskim OLX.

2. W lubelskich i rzeszowskich agencjach są oferty głównie nieruchomości lokalnych, a co za tym idzie ich klientami są ludzie poszukujący nieruchomości w Rzeszowie czy Lublinie. Jeśli jakiś Lublinianin czy Rzeszowiak jest zainteresowany kupnem domu w Stalowej Woli, to zaczyna poszukiwania od stalowowolskich agencji nieruchomości.

3. Nawet jeśli znajdziesz agencje w RZ lub LU to zabije Cię prowizja. Zauważ, że pośrednik z Lublina musi przyjechać do Stalowej Woli podpisać umowę, a później z każdym klientem osobno przyjeżdzać do Stalowej pokazać mu dom. Agencja nie poda potencjalnemu klientowi namiarów do Ciebie itp., nie dopuści do sytuacji aby oglądnięcie domu odbyło się bez jego obecności. A to generuje większe koszty agencji. Także zapomnij o 1,5 czy 2% prowizji. Zamiast szukać wiatru w polu na forum, idź np. do Domino, lokalnej agencji, chyba najlepiej prosperującej w Stalowej Woli.

Rozumiesz teraz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2016r. 17:21  
Cytuj
agencje z małopolski i śląska
sporo osób kupuje w podkarpackim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2016r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
agencje z małopolski i śląska
sporo osób kupuje w podkarpackim


dzieki za rade

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2016r. 14:36  
Cytuj
Korzystałem kilka razy z różnych Biur w Stalowej i wg. mnie też najbardziej kompetentne okazało się Biuro Domino. Panie przygotowały wszystkie dokumenty do sprzedaży, nie musiałem nigdzie chodzić, załatwiać... zaczęło się tak,że zadzwoniło do mnie Biuro że chce umówić się na spotkanie, ja byłem trochę zrażony do wcześniejszego biura i w dodatku nie miałem czasu, ale Pani tak mnie przekonywała do swojej osoby, że się zgodziłem, a po 3 tygodniach już miałem sprzedane mieszkanie. Super - jestem zadowolony, teraz współpracuję z nimi przy wynajmie kilku mieszkań, dziewczyny w Domino są niesamowite, mają taką wiedzę, jak mało kto.
Oczywiście też płacę prowizję, ale one maję szczęście do najemców, wybierają mi takich którzy zawsze są w porządku i regularnie płacą czynsze, więc korzystam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »