NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Wypożyczalnia aut Rentis,
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2016r. 12:08  
Cytuj
Takie pytanko mam , czy auta tej firmy mają prawo stać na parkingach przyblokowych (okolice Popieluszki i Skoczyńskiego, aut jest okolo 10 ) Mieszkańcy często nie mają gdzie postawić auta, czy tak powinno wyglądać prowadzenie dziełalności ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2016r. 12:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2016r. 13:12  
Cytuj
Jeżeli administrator parkingu oraz sami zainteresowani nie ma zastrzeżeń to mają prawo do parkowania.
Żyjemy w dziwnym Kraju nikt nie zgłasza zastrzeżeń aby się nie narazić sąsiadowi albo żeby nie okrzyknięto go kapusiem a tylko mamy odwagę poruszać takie sprawy na forach lokalnych mediów anonimowo.
Jeśli mogę służyć radą to porozmawiaj z właścicielem parkingu.Najprawdopodobniej będzie to miasto lub SM;SBM:MZB lub któraś ze wspólnot.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 17 Paź 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 12:32  
Cytuj
Zaczyna mnie to wkurzac. Ktos zaklada dzialalnosc w tej dziedzinie i nie stac go na wynajem jakiegos placu??? Tylko czekac az na calej dlugosci Skoczynskiego beda staly samochody tej firmy a ja czlowieku sie bujam zeby auto pod wlasnym prywatnym domem zaparkowac. Postaw je na parkingu pod Urzedem Miasta ciekawy bylbym reakcj:-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 12:40  
Cytuj
@german73 widocznie już jesteś "wkurzony" nie na żarty skoro zebrałeś się na napisanie bezsensownego posta na forum to już naprawde nie przelewki.

Jak zwykle w takich sytuacjach. Wszyscy mają jakieś, ale... tylko żeby podjąć jakieś kroki to już nie ma nikogo odważnego. Wszyscy siedzą w domach i klną pod nosem czekając, aż ktoś coś zrobi.

Tak samo jak u mnie na weekendzie była awaria prądu w kilku klatkach. Mieszkań kilkadziesiąt, a nikt nie raczył zadzwonić na pogotowie energetyczne. Wyszedł klub geriatryczny przed blok i wielka afera i zastanawiają się JAK TO MOŻE TAK BYĆ, ŻE PRĄDU NIE MA?! CO TO SIE STAŁO?! DLACZEGO TAK JEST?! CO Z TYM TERAZ ZROBIĆ?!

Zadzwoniłem na pogotowie energetyczne, po 15minutach przyjechał pan, usterke naprawił i po problemie... a teraz wiecie co? gadają mi dziady za plecami, że mam "jakieś układy z władzami miasta", że tak szybko to załatwiłem haha... Bareja miałby z tego niezły scenariusz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
Zaczyna mnie to wkurzac...

Wytarczyło przeczytać post wyżej napisany przez Fniksa i zwrócić się do swojego administratora i sprawa byłaby załatwiona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »