NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Urszula Kraus - polożna,
Posty: 6
Dołączył: 15 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 07:05  
Cytuj
Witam, chciałabym zasięgnąc opini na temat tej polożnej, czy posiada ktg?
Warto korzystać z opieki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 07:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 08:21  
Cytuj
Jest to opieka na NFZ wiec tak naprawdę nic Ci nie szkodzi jeśli będzie przychodzić położna.

Ja polecam Teresę Cieżczyk

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 08:34  
Cytuj
naprawdę Ludzie.... jak można pisać w ten sposób o innych... imię i nazwisko w tytule ... nie ważne o kim .. podpisz się imieniem i nazwiskiem a nie nick ...
oczekujecie szacunku ...
każdy z Nas wykonuje jakąś pracę ...postawcie się na miejscu drugiej osoby...
żeby była jasność ... nie znam tej Pani ... ani jej nie będę bronić ani chwalić ...nie w tym rzecz..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 08:36  
Cytuj
kakam12 - chciałabym usłyszeć od innych co sądzi o Tobie... czy masz bardzo krzywe nogi czy tylko trochę ...chcesz to zobaczyć w necie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 09:04  
Cytuj
Gaga łeb sobie zbadaj, położna środowiskowa sama się do ciebie zgłasza niby mają rewir ale która pierwsza ta lepsza także jeśli ktoś sam sobie nie wybierze to niewiele jaka będzie do Ciebie przychodzić.
W czym problem ze była czy ma przenośny monitor tętna, nievkqzda ma. Niektóre są starej szkoły i mało wiedzą o nowinkach i porostu wizyty odklepuja i jadą dalej.
Każda młoda mama jeśli ma.jakaś dodatkową opiekę to raczej oczekuje ze ta osoba jak.juz będzie.ja odwiedzać to jej pomoże.

Jak Idziesz do lekarza X bo masz skierowanie.do niego to co nie zasięgiem opini idziesz na żywioł.. Kurw..

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 09:33  
Cytuj
polecam Panią Urszulę
kiedy tylko zadzwoniłam zaraz przyjechała do mnie do domu,nawet szwy mi ściągnęła po cesarce
przemiła,zawsze coś doradzi i podpowie
była u mnie przed porodem
po porodzie często chyba z 5 razy
jak miałam pytania mogłam do niej zadzwonić
polecam!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
kakam12 - chciałabym usłyszeć od innych co sądzi o Tobie... czy masz bardzo krzywe nogi czy tylko trochę ...chcesz to zobaczyć w necie?


Twoje odpowiedzi odbiegają od tematu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
naprawdę Ludzie.... jak można pisać w ten sposób o innych... imię i nazwisko w tytule ... nie ważne o kim .. podpisz się imieniem i nazwiskiem a nie nick ...
oczekujecie szacunku ...
każdy z Nas wykonuje jakąś pracę ...postawcie się na miejscu drugiej osoby...
żeby była jasność ... nie znam tej Pani ... ani jej nie będę bronić ani chwalić ...nie w tym rzecz..


Popieram. Głos rozsądku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 11:25  
Cytuj
Ale Szymon co tu popierać, przecież pyta o opinie tak? nie oczernia tu nikogo tylko chce wiedzieć opinie o owej pani i czy wgl korzystanie z pomocy położnej ma sens.

Tylko jak wy się pytacie o opinie na temat lakiernika, mechanika czy firmy remontowej to wolno a o opinie odnośnie Kobiety która ma czuwać nad matka i dzieckiem niewolno... a co jeśli ktoś poleci na priv autorce inna która się okaże rzecznikiem a nie człowiekiem.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 13:03  
Cytuj
...naprawdę czy nie można spytać położnej czy ma "to" czy "tamto" ? tylko na forum publicznym? mi ni chodzi o to że się kogoś obraża...czy nie... o litości! wiem w czym może pomóc położna... z głową wszystko ok ..więc leczyć się też nie muszę... tylko czy naprawdę nie można spytać się kogoś ..porozmawiać...zapytać lekarza... koleżanki.. w przychodni.. tylko wszystko na forum? ..tak z grubej rury z imienia ..nazwiska ? ..zastanówcie się czy ktoś z Was chciałaby być omawiany publicznie..bez względu na to jaki zawód wykonuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
...naprawdę czy nie można spytać położnej czy ma "to" czy "tamto" ? tylko na forum publicznym? mi ni chodzi o to że się kogoś obraża...czy nie... o litości! wiem w czym może pomóc położna... z głową wszystko ok ..więc leczyć się też nie muszę... tylko czy naprawdę nie można spytać się kogoś ..porozmawiać...zapytać lekarza... koleżanki.. w przychodni.. tylko wszystko na forum? ..tak z grubej rury z imienia ..nazwiska ? ..zastanówcie się czy ktoś z Was chciałaby być omawiany publicznie..bez względu na to jaki zawód wykonuje?


Po to jest forum żeby zasięgnąć opinii. Podkreślam opinii, nikt nikogo nie obmawia. W wielu wątkach przewijają sie nazwiska lekarzy, fryzjerów, nazwy zakładów itp. I tak to już jest że fora są miedzy innymi po to, żeby wymieniać sie informacjami. Jak razi Panią nazwa wątku to proszę nie wchodzić i nie podbijać tematu nic nie wnoszącymi wypowiedziami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2016r. 10:19  
Cytuj
Chyba od tego jest dział opinia, a żeby spytać o opinie.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 29 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2016r. 12:05  
Cytuj
Panią Ulę jako położną polecam w 100% - profesjonalizm i życzliwość. Szkoda, że nie trafiłam na nią przy pierwszym dziecku, kiedy jako młoda mama wszystkiego się dopiero uczyłam. Przychodziła jak miałam pewne "babskie problemy" i zawsze można było zadzwonić i się poradzić. Przesympatyczna kobieta. Położna z zamiłowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2016r. 17:40  
Cytuj
Ja też polecam panią Ulę , profesjonalizm w 100 % a pani Teresa to chyba już dawno emerytka .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2016r. 23:31  
Cytuj
Ja też polecam, bardzo miła i faktycznie profesjonalne podejście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 24 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2016r. 06:51  
Cytuj
CYTAT
naprawdę Ludzie.... jak można pisać w ten sposób o innych... imię i nazwisko w tytule ... nie ważne o kim .. podpisz się imieniem i nazwiskiem a nie nick ...
oczekujecie szacunku ...
każdy z Nas wykonuje jakąś pracę ...postawcie się na miejscu drugiej osoby...
żeby była jasność ... nie znam tej Pani ... ani jej nie będę bronić ani chwalić ...nie w tym rzecz..


A jak ludzie wyrażają swoje opinie na temat nauczycieli i rzucają nazwiskami? Tak samo ludzie dyskutują na temat lekarzy, warsztatów samochodowych itp itd. Jeśli ma się pracę, która służy innym jest się narażonym na opinię publiczną. Jak nie chcesz żeby o Tobie gadali to pracuj w sklepie za ladą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »