NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Urwane lusterko, płacę za info 1000,
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 09:10  
Cytuj
Hm... Mojemu bratu ostatnio w Stalowej ktoś złożył lusterko i sprzedał dwa kopy w drzwi (są wgniecenia). Taka to kulturka jest w Stalowej :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 09:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
W miniony weekend (10-11).09, na jednym ze stalowowolskich osiedli ktoś urwał mi lusterko, przypuszczam że to nie był zwykły wandalizm, a ból. Auto bmw x6 na lubelskich blachach. W Stalowej jestem regularnie, jeżeli coś wiesz podejdź do mnie i zapłacę 1000, o nic nie pytam i nie podaję dalej.

Naucz się parkować swojego bolida! W miejscu do tego przeznaczonym (parking) - na pewno unikniesz niepotrzebnych demolek ! To taka przypuszczalna uwaga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 24 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
[cytat]W miniony weekend (10-11).09, na jednym ze stalowowolskich osiedli ktoś urwał mi lusterko, przypuszczam że to nie był zwykły wandalizm, a ból. Auto bmw x6 na lubelskich blachach. W Stalowej jestem regularnie, jeżeli coś wiesz podejdź do mnie i zapłacę 1000, o nic nie pytam i nie podaję dalej.
CYTAT

Naucz się parkować swojego bolida! W miejscu do tego przeznaczonym (parking) - na pewno unikniesz niepotrzebnych demolek ! To taka przypuszczalna uwaga.


Przypuszczalnie stwierdzasz, że koleś parkuje jak święta krowa i dlatego należy mu się kara w postaci urwanego lusterka? Czy widziałeś go na własne oczy, że parkuje jak święta krowa? Bo to lekka różnica. Jednak są inne sposoby żeby zwrócić komuś uwagę na temat parkowania niż demolowanie cudzej własności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2016r. 09:00  
Cytuj
CYTAT ( oinukir)
Przypuszczalnie stwierdzasz, że koleś parkuje jak święta krowa i dlatego należy mu się kara w postaci urwanego lusterka? Czy widziałeś go na własne oczy, że parkuje jak święta krowa? Bo to lekka różnica. Jednak są inne sposoby żeby zwrócić komuś uwagę na temat parkowania niż demolowanie cudzej własności.
To tylko taka przypuszczalna uwaga, nie twierdzę, że tak było, ale w naszym mieście wszystko jest możliwe! Nie twierdzę, że lubelak z BMKi x6, parkował jak święta krowa i nie pochwalam takich zachowań (demolowanie)? Natomiast uważam i z przykrością stwierdzam, że parkowanie niektórych kierowców woła o pomstę do nieba. Przykład, lubelaka pokazuje, że radykalne rozwiązania (wgniecenia, przerysowania, urwania) są efektywniejsze niż użeranie się często z gburem(ami) i zapyziałymi kierowcami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »