NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
T-Mobile v.s Play,
Posty: 279
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 21:08  
Cytuj
Po 20 latach korzystania z usług T-Mobile zastanawiam się nad zmianą operatora na Play. Mówię oczywiście o usłudze abonamentowej. Warto?

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 21:08  
Cytuj

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 22:09  
Cytuj
Play da Ci jako nowemu abonamentowi "góry złota i zniżki" jakich od innych nie dostaniesz. Potem będziesz płakać, że słabe połączenia, internet LTE działa ale w obrębie kilku wielkich miast, będzie ci zrywać rozmowy, będziesz chciał w opcji telefonu zmienić operatora i będziesz czekał w kolejce- może wpuszczą na inna linię.
Człowieku - Play nie ma własnych przekażników !! Korzysta z T-Mobile, Orange, Plusa.!! I jego klienci jako ostatni są obsługiwani i z najgorszymi połączeniami.
Ale reklama czyni cuda - spróbuj i po jakimś czasie opisz swoje zadowolenie z PLAY na tym forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 22:31  
Cytuj
Decyzji nie podjąłem, na forum szukam argumentów za i przeciw. Twoja opinia jest bardzo interesująca.

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
Play da Ci jako nowemu abonamentowi "góry złota i zniżki" jakich od innych nie dostaniesz. Potem będziesz płakać, że słabe połączenia, internet LTE działa ale w obrębie kilku wielkich miast, będzie ci zrywać rozmowy, będziesz chciał w opcji telefonu zmienić operatora i będziesz czekał w kolejce- może wpuszczą na inna linię.
Człowieku - Play nie ma własnych przekażników !! Korzysta z T-Mobile, Orange, Plusa.!! I jego klienci jako ostatni są obsługiwani i z najgorszymi połączeniami.
Ale reklama czyni cuda - spróbuj i po jakimś czasie opisz swoje zadowolenie z PLAY na tym forum.


Zaiste dziwne ponieważ posiadam telefon w T-Mobile - służbowy i w Play prywatny. Zawsze gdy jestem w Stalowej / Nisku i okolicach nie mam zasięgu z T-Mobile, ostatnio nawet współpracownicy wiedzieli gdzie jestem właśnie po jakości rozmów i możliwości dodzwonienia się do mnie. W Play po przełożeniu karty na tym samym aparacie nie mam żadnych problemów.
Ponadto zdarza się, że w centrum Warszawy, Krakowa czy innego dużego miasta telefon traci zasięg. Telefon był w serwisie i powiedziano, że to wina sieci - a był wysyłany bezpośrednio do T-Mobile ponieważ to abonament w ramach umowy korporacyjnej.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 22:47  
Cytuj
Andzej, zmień telefon.
Potwierdzam słowa drugiego przedmówcy. Play to tylko dobrze opakowane gówno. I dobrze sprzedane. Zaniki rozmowy, słychać co drugie słowo albo jak ze studni. Sam mam telefon w nju mobile. Ilekroć dzwonię jadąc autem do znajomego, który ma numer w play i plusie, to połączenie się z playem uniemożliwia normalną rozmowę. Po prostu, nie rozumiem rozmówcy. Dzwonię na plusa i wszystko jest normalnie. Inni mają podobne obserwacje.
Jeśli chcesz mieć problemy z rozmowami, ich jakością - wybierz play. Jeśli chcesz mieć normalny telefon skorzystaj z oferty wielkiej trójcy - Orange (w tym nju mobile), Plus czy T - Mobile (w tym heyah).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 22:49  
Cytuj
Ja mam numer w play od 4 lat i nie narzekam na zrywanie połaczeń ,a dość często podróżuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 22:50  
Cytuj
A co powiecie o Virgin mobile? działają na nadajnikach T-mobile.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 23:05  
Cytuj
Virgin w pierwszej kolejności działa na Playu, a dopiero gdy ich nadajnik jest zapchany przechodzi na T - Mobile. Jakość jak play albo jak T - Mobile, jeśli wpuści w ich nadajnik. Ale pierwszeństwo mają rodowici abonenci T - Mobile.

rozalka, nie chodzi o zrywanie tylko o jakość. Można to porównać do mp3 w jakości np. 256 kbps i 32 kbps. Ta pierwsza wartość to wielka trójca a ta druga to play.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2016r. 23:55  
Cytuj
CYTAT
Andzej, zmień telefon.


W innym telefonie to samo było. Poza tym serwis T-Mobile stwierdził, że aparat jest ok więc mi nie wymienią.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2016r. 00:11  
Cytuj
No to uszkodzona lub wadliwa karta SIM. Niemożliwe jest, abyś nie miał zasięgu czy dobrej jakości rozmowy w mieście w tej sieci. W takiej Stalowej Woli mają (wraz z Orange) najwięcej nadajników. Samo GSM (UMTS i LTE może być jeszcze bardziej zagęszczone) jest na kominie elektrowni, na dawnej szkole gastronomicznej na energetyków, na szpitalu, na hucie na wieży ciśnień, na stadionie, na starostwie, na mostostalu, na wieży ciśnień w Charzewicach. W Nisku mają 2 miejsca (obok PKP i oczyszczalni ścieków). Ponadto, w okolicznych gminach też po kilka sztuk. Mowa oczywiście o nadajnikach T-Mobile i Orange, bo to jedno i to samo jeśli chodzi o anteny nadawcze i lokalizacje. Mogą być miejsca, gdzie np. jedna z tych sieci odpaliła już LTE a druga nie, ale to wynika z ich wewnętrznej polityki gdzie najpierw uruchamiają. Docelowo też będą w tych samych lokalizacjach.
Dla porównania, nadajników GSM Playa jest tylko 4 w Stalowej Woli.
Kiedyś wracałem nocą z Turku w Wielkopolsce do Rzeszowa, przez Poddębice, Łódź, Sulejów, Kielce, Iwaniska, Nową Dębę. Aby się nie nudzić, rozmawiałem całą drogę ze znajomym, który pracował w nocy. Na całej trasie ANI RAZU nie zerwało połączenia i nie pogorszyła się jakość rozmowy. Mowa o nju mobile. Innym razem wracałem z Lublina do Rzeszowa DK 19 i też na całej trasie nigdzie nie zanikło i nie przerwało. W Play byłoby to nieosiągalne.
Za 24 zł miesięcznie mam nielimitowane rozmowy krajowe komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMSy i MMSy oraz 39 GB Internetu. To opcja z drugim numerem, który ma kolega. Po prostu, w sumie za 2 numery wychodzi 48 zł, ale na łeb po 24 zł miesięcznie. Potrzeba lepszej oferty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2016r. 07:53  
Cytuj
CYTAT
Po 20 latach korzystania z usług T-Mobile zastanawiam się nad zmianą operatora na Play. Mówię oczywiście o usłudze abonamentowej. Warto?


Przejdź do nju mobile czyli do Orange. Lepszej oferty nie znajdziesz, zasięg jest wszędzie. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, zawsze możesz ją wypowiedzieć i po 30 dniach umowy nie masz, niezależnie kiedy ją wyłączysz. Żadnych kar, żadnych 2-3-letnich umów.
Sprawdź na http://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-rachunkiem

Za 39zł/m-c masz wszystkie komórkowe, stacjonarne, sms, mms i 13GB internetu.

Za 29zł/m-c masz wszystkie komórkowe, sms, mms i 10GB internetu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2016r. 07:59  
Cytuj
A dla czego jest rozłam w internecie... Za 10 tyle a 13 tyle. Przecież to jest prąd którego wartość jest ta sama w takiej skali...hee
A dla czego nie ma za darmo... Bo popatrzeć trEba tak. Tu płacę 39 zł za 13 a mieszkając w centrum miasta mam za free. Ale nas koloja a my się dajemy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 17 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2016r. 08:06  
Cytuj
W play na karte za 29pln tez w cenie

No limit sms,mms,rozmowy komórka i stacjonarne i 10 neta.

Do tego zasięg
Play,plus,orange i tmobile.

Mam korzystam, jade tu i tam i wszystko gra także polecam play-a.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2016r. 08:37  
Cytuj

Mam nr w play od ok 5 lat. Nie rozumiem skad bierze sie tyle negatywnych opinii na temat jakosci rozmow w play. Ja osobiscie nie narzekam na jakosc ani rozmow ani plynnosci neta. Moze na poczatku w playu byly problemy ale na chwile obecna ja sam nie mam takich problemow.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2016r. 09:01  
Cytuj
To ja dorzucę kamyczek do ogródka T-mobile. Przez około pół roku miałem problem z telefonem w domu - nie można się było do mnie dodzwonić. Ktoś dzwonił - abonent niedostępny i za chwilę dostawał sms'a, że już jestem dostępny. I tak w koło Macieju. Problem zgłaszany do bok - informacja, że mają awarię w okolicy. Awarię, przez pół roku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2016r. 10:22  
Cytuj
T-mobile ma u mnie wielkiego minusa za to, że nigdy nie wiem jaki dostanę rachunek pomimo że rozmowy mam bez limitu, wiecznie jakiś pakiet włączają który potem muszę wyłączyć. Sms przychodzi mi wystawienie faktury na 59zł a na papierowym rachunku widnieje nagle 78zł i tak w koło Macieja. Zasięg na plus, mam praktycznie wszędzie a dużo podróżuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2016r. 15:20  
Cytuj
Ja mam playa od kilku dobrych lat i jestem bardzo zadowolona i nawet nie mysle o zmianie operatora takze polecam Play...:-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2016r. 15:29  
Cytuj
CYTAT

Mam nr w play od ok 5 lat. Nie rozumiem skad bierze sie tyle negatywnych opinii na temat jakosci rozmow w play. Ja osobiscie nie narzekam na jakosc ani rozmow ani plynnosci neta. Moze na poczatku w playu byly problemy ale na chwile obecna ja sam nie mam takich problemow.



A z tego, że mają kiepski zasięg.
Mam nr w orange i play.
Jak dzwonie z tego pierwszego to jest wszystko ok. Z play ciągle mnie rozłacza (zmiana operatora) lub nie słyszę rozmówcy.

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 17 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2016r. 16:44  
Cytuj
Proponuje abys w ustawieniach telefonu zaznaczył zgode na roaming krajowy,wtedy przy słabym zasiegu przełączy Cie na

-plusa
-t-mobile

lub orange.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 28 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2016r. 17:01  
Cytuj
Ja też korzystam z usług Play od dobrych paru lat i nigdy nie miałem problemem z jakością rozmów, internet też dobrze chodzi. A że w rodzinie sporo osób korzysta z tej sieci, to rozmowy i sms mam praktycznie za darmo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »