NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Depresja, depresja jak sobie pomóc
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 09:43  
Cytuj

@ sunset0402

Zapewne tkwicie w maraźmie beznadziejności i bezsensowności życia... to uczucie dotyka obecnie wiele osób. Spróbujcie zrobić coś, czego nie robicie na codzień. Może wyjście do kina, na jakiś amerykański film akcji ?
Ja swojego czasu, tak właśnie robiłem. "Mr Brooks" z Kevin'em Costner'em, "Bóg Zemsty" z Nicolas'em Cage'm, "Riddick" z Vin'em Diesel'em... żyło się takimi klimatami.

Teraz, jak już jestem stary - 29 lat - to człowiek żyje głównie polityką.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 09:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 09:58  
Cytuj
CYTAT (Feniks)
CYTAT (Nacht)
Moim zdaniem tzw. "depresja", to poprostu ogólna niewydolność układu nerwowego,spowodowana wyeksploatowaniem tkanki nerwowej...

U Ciebie ta niewydolność jest nieodwracalna i dlatego tak mocno widać to na Twoim przykładzie.
CYTAT (Nacht)
...A tkanki, jak to tkanki, można wymienić.

Zakłady mięsne w Nisku już dawno zamknięte więc raczej będziesz miał kłopot z wymianą.

Swoim postem potwierdziłeś,że to co napisałem jest w 100% prawdę o Tobie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 22:42  
Cytuj
CYTAT

Moim zdaniem tzw. "depresja", to poprostu ogólna niewydolność układu nerwowego, spowodowana wyeksploatowaniem tkanki nerwowej.
A tkanki, jak to tkanki, można wymienić. Trzeba tylko nakręcić szybszą przemianę materii w organiźmie.
Zróbcie przed spaniem 100 przysiadów, to zobaczycie że rano spojrzycie na sprawy już jakoś inaczej. Jakbyście byli 10 lat młodsi.



Nacht, fachowcu od niczego.

"Tzw. depresja" - ręce mi opadają...

Chłopie, idź na oddział psychiatryczny stalowowolskiego szpitala, pogadaj z lekarzami. Może któryś się ulituje nad twoją ignorancją i pokarze ci pacjenta z depresją. Zobaczysz sobie jak wygląda "tzw. depresja".

Depresja to realna, poważna choroba której nie można lekceważyć.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »