NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
MKS,
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 16:35  
Cytuj
czy panu kierowcy z autobusu nr.17 sie popier....dlaczego nie zatrzymał autobusu na przystanu w pysznicy o godzinie 15.39 , był spóżniony o 2 minuty i poszedł bez zatrzymywania pomimo że na przystanku były 2 osoby ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 16:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 17:30  
Cytuj
Pytanie raczej do samego kierowcy lub Zarządu. Może poprostu miał zły humor. Napewno powinien skoro ludzie czekali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 01:53  
Cytuj
Po takiej akcji, to najlepiej zaraz dzwonić do dyzpozytora i zgłosić sprawę. Podaję się jaki autobus, numer boczny i jak rezystancji, gdzie się nie zatrzymał. Kierowca może nawet stracić premie i dostać nagrane. Miałem przypadek, że jadąc linią 4. Kierowca nie zatrzymał się na przystanku za muzeum, mimo, że chciałem wysiadać i zwróciłem mu uwagę. Pr, ez niego musiałem iść z buta 2 km. Sprawę zgłosiłem jak dotarłem na miejsce. Dyspozytor zaraz sobie sprawę załatwił po swojemu. Więc warto zgłosić takie coś, bo jego obowiązkiem jest się zatrzymać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 19 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 14:36  
Cytuj
a na pewno byleś na przystanku czy pod sklepem bo to jest różnica a jak sam zauważyłeś autobus był opóźniony stad ten pospiech zanim coś napiszesz zastanów się nad swoim zachowaniem i kierowcy żaden z was nie jest święty i może popełniać błędy ale obaj -oboje jesteście ludźmi i należy mieć wobec siebie szacunek pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
a na pewno byleś na przystanku czy pod sklepem bo to jest różnica a jak sam zauważyłeś autobus był opóźniony stad ten pospiech zanim coś napiszesz zastanów się nad swoim zachowaniem i kierowcy żaden z was nie jest święty i może popełniać błędy ale obaj -oboje jesteście ludźmi i należy mieć wobec siebie szacunek pozdro


po pierwsze obok tego przystanku nie ma sklepu a po drugie uj mnie obchodzi ze jest opozniony , stoi ktoś na przystanku to ma sie zatrzymac koniec kropka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 17:22  
Cytuj
CYTAT
a na pewno byleś na przystanku czy pod sklepem bo to jest różnica a jak sam zauważyłeś autobus był opóźniony stad ten pospiech zanim coś napiszesz zastanów się nad swoim zachowaniem i kierowcy żaden z was nie jest święty i może popełniać błędy ale obaj -oboje jesteście ludźmi i należy mieć wobec siebie szacunek pozdro


ja mam mieć do niego szacunek ???za to że kobita z koleżanka musiała [moderowano] do domu na piechote ?? no wybacz

Moderowano przez: magpie
Proszę bez wulgaryzmów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 17:28  
Cytuj
Jej...ac.
Karać
Nie wyróżniać...

Bez sensu... jak był spóźniony to podwójna kara... chłosta i groch pod kolana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 19 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2016r. 00:11  
Cytuj
nie ma sensu ta dyskusja pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2016r. 08:55  
Cytuj
Szanowni forumowicze, jak widzicie nie udzielam się tu zbyt często, ale jak widzę takie brednie pisane przez "jeterpeter" niestety muszę zareagować!

Wyjaśniam (szczególnie jeterpeter, chociaż nie wiem czy to dotrze do tak zawistnej osoby)!!!
Autobus linii nr 17 o tej porze jedzie z Jastkowic do Stalowej Woli, więc na przystanku koło straży w kierunku Kłyżowa zatrzymuje się tylko jak wysiadają pasażerowie, którzy jadą z Jastkowic (skoro nikt nie wysiadał kierowca się nie zatrzymał). Następnie autobus zawraca i jedzie w kierunku Stalowej Woli, wtedy zabiera pasażerów z przystanku w kierunku Stalowej Woli (przy sklepie Bajdas) i tam się zatrzymał!!!!
jeterpeter, nudzący się człowieku mam nadzieję że zrozumiałeś, a jeśli masz wątpliwość to ci powiem że był przeglądany monitoring i..... na żadnym z przystanków nie było osób oczekujących na autobus!!!
Moja propozycja dla ciebie, zajmij się czymś pożytecznym, może idź na grzyby (słyszałem że się trafiają w Pysznickich lasach), pooddychaj świeżym powietrzem.....!

Teraz do ciebie "Taki..sobie" (faktycznie taka nazwa do ciebie pasuje), piszesz J... K.... Nie wyróżniać, a czy zapytałeś jaka była przyczyna opóźnienia.......? Czy ty wszystko w życiu robisz perfekcyjnie?!

Do "j.z82", MASZ RACJĘ!!!

Przepraszam za tak długą wypowiedź (sam też wolę krótsze czytać), ale niestety musiałem. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Paź 2016r. 13:29  
Cytuj
Ale ja to napisałem w dobrej tego stronie... raczej wiem co pisze i nie po to by kogoś obrażać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2016r. 19:50  
Cytuj
Czy ktoś wie jak kursuje z Niska MKS 1 o 6:12, który kiedyś zatrzymywał się na ul. Mickiewicza? Jest to kurs z pominięciem miasta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2016r. 20:16  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś wie jak kursuje z Niska MKS 1 o 6:12, który kiedyś zatrzymywał się na ul. Mickiewicza? Jest to kurs z pominięciem miasta


06:12 - NISKO - BIEDRONKA
06:13 - NISKO - JEDNOSTKA WOJSKOWA
06:15 - NISKO - ARMES
06:16 - MOSKALE
06:18 - MALCE
06:20 - ENERGETYKÓW - SWOŁY
06:21 - ENERGETYKÓW - SZKOŁA
06:23 - ENERGETYKÓW - ELEKTROWNIA
06:25 - ENERGETYKÓW - LOK
06:26 - STASZICA - STACJA PALIW
06:27 - STASZICA - DELIKATESY
06:30 - HUTNICZA - APTEKA
06:31 - HUTNICZA - SZKOŁA
06:32 - KWIATKOWSKIEGO - HSW
06:33 - KWIATKOWSKIEGO-SP ZOZ
06:35 - ORZESZKOWEJ - Os.METALOWCÓW
06:37 - OFIAR KATYNIA - FABRYCZNE
06:38 - OFIAR KATYNIA - POLSERWIS RENAULT
06:40 - NIEZŁOMNYCH - FRAC DELIKATESY
06:41 - PRZEMYSŁOWA - STACJA PALIW
06:43 - KLASZTORNA - CMENTARZ
06:45 - ROZWADÓW - RYNEK
Przepraszam, że capslock ale kopiuje ze strony mksu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2016r. 21:39  
Cytuj
Dziękuję za odpowiedz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2016r. 23:05  
Cytuj
Polecam stronę ZMKS
http://rozklad.zmksstalowawola.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2016r. 06:54  
Cytuj
Zamiast narzekać kupcie sobie rower, ja nie mam problemu z ta firma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2016r. 13:48  
Cytuj
Jak nie pasuje to rower jak wyżej, bo darmozjady jeden przystanek jada i maja wymagania jak nie wiadomo kto, skarżenie się jak siedze i slyszę babcie to tylko narzekaja że kierowca za szybko za wolno spozniony, daleko od kraweżnika i zaraz telefony bo kierowca be. Wprowadzic 1zł za przejazd dla tych co maja za darmo i polowa mniej narzekajacych bedzie nie pasuje nie jedz ciesz sie ze przyjechał, sa korki siedzisz w autobusie widzisz ze korek babo jedna z druga narzekasz ze kierowca stoi nie jedzie i sie spoznia. Chyba powod jakis tego jest ? A jak po 2-3 minuty wchodzicie do autobusu z reklamowkami tępem żółwim to juz wiecie przez co spoznienie ? W autobusie jest 3 drzwi nie jeden srodkowe rozdzielac sie i wchodzic a nie wszystko w srodek jak by jedzenie rozdawali, zapraszam pojezdzic do Warszawy nie przycisniesz guzika stop nie wysiadasz a nie tu siedzisz to ostatniej chwili i mysli ze ktos sie domysli. Wyjazd do warszawy narzekajacym, starszym, mlodszym, babciom, dziadkom, polecam komunikacje w warszawie wtedy stwierdzicie ze kierowca np w malej stalowej jedzie na prawde mega. Takich niewiadomo kogo zgrywacie a anonimowe telefony wysylcie, bo immienego sie boicie jak racji byscie nie mieli sprawa sie moze zakonczyc jak sie madry znajdzie i spotkaniem w sadzie. PS. Pies jak sie nudzi to sobie jajka liże polecam kazdemu zawistnemu ciemnemu podpi...alaczowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2016r. 13:56  
Cytuj
CYTAT (cyklista)
Zamiast narzekać kupcie sobie rower, ja nie mam problemu z ta firma


Cyklisto a jak ktoś ma siaty z zakupami i na dodatek pada deszcz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Paź 2016r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (cyklista)
Zamiast narzekać kupcie sobie rower, ja nie mam problemu z ta firma


Cyklisto a jak ktoś ma siaty z zakupami i na dodatek pada deszcz?
Slalomem, między kroplami!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2016r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
Wprowadzic 1zł za przejazd dla tych co maja za darmo

Co za geniusz. I piąty przejazd gratis za 5 złotych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Paź 2016r. 14:51  
Cytuj
CYTAT

nie pasuje nie jedz ciesz sie ze przyjechał


Hahah no k....wa nie wierze w to co czytam zaklopotanysciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2016r. 16:57  
Cytuj
widocznie nie rozumiesz co jest napisac przeczytac oś.e a zrozumiec to roznica smiech2 piaty moze byc za 5 chodzi sam fakt darmoszki ludzie jezdza 1 przystanek a wymagania maja jak by nie wiem kim byli to jest widac idzie slyszeć ukrucic narzekajacym i po temacie umiech pozdro dziadzie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2016r. 17:55  
Cytuj
picasso, jak myślisz dla kogo i po co jest ten MKS?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2016r. 18:30  
Cytuj
Dlaczego nikt nie wpadł na pomysł, żeby połączyć PKS i ZMKS? Przecież wtedy nie byłoby niepotrzebnej konkurencji na liniach podmiejskich. A i administracja by się zmniejszyła

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2016r. 18:50  
Cytuj
No właśnie. Zmniejszyła by się administracja. Już wiesz? Dlaczego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »